Jump to content

Civic 7ма ген. (2001-2005)

Автомобили с шаси EM2, EP1-4, ES1-9, EU1-9, EV1

Има 757 теми в този форум

    • 21 отговора
    • 10651 прегледа
    • 21 отговора
    • 5143 прегледа
  1. СИВИК 7 ГЕН.

    • 20 отговора
    • 6723 прегледа
    • 20 отговора
    • 7986 прегледа
  2. Да се похваля с новия ми type ep3

    • 20 отговора
    • 7263 прегледа
    • 20 отговора
    • 4069 прегледа
    • 19 отговора
    • 3793 прегледа
  3. Vtec не отваря :(

    • 19 отговора
    • 2889 прегледа
    • 18 отговора
    • 10617 прегледа
    • 18 отговора
    • 16958 прегледа
    • 18 отговора
    • 2506 прегледа
    • 18 отговора
    • 7708 прегледа
    • 18 отговора
    • 5310 прегледа
    • 18 отговора
    • 3503 прегледа
    • 18 отговора
    • 4246 прегледа
    • 17 отговора
    • 6624 прегледа
    • 16 отговора
    • 9357 прегледа
  4. Усеща ли се VTEC при D16V1

    • 16 отговора
    • 4938 прегледа
  5. Honda civic 7. ep 2

    • 15 отговора
    • 4954 прегледа
    • 15 отговора
    • 8706 прегледа
    • 15 отговора
    • 13199 прегледа
    • 15 отговора
    • 13929 прегледа
    • 15 отговора
    • 5572 прегледа
    • 15 отговора
    • 5327 прегледа
    • 14 отговора
    • 4557 прегледа
    • 14 отговора
    • 9475 прегледа
    • 14 отговора
    • 3541 прегледа
    • 14 отговора
    • 10242 прегледа
    • 14 отговора
    • 3010 прегледа
    • 14 отговора
    • 4637 прегледа
    • 14 отговора
    • 4249 прегледа
  6. Проблем с масло

    • 14 отговора
    • 3291 прегледа
    • 13 отговора
    • 9429 прегледа
    • 13 отговора
    • 9563 прегледа
    • 13 отговора
    • 9381 прегледа
    • 13 отговора
    • 4303 прегледа
  7. маслена помпа

    • 13 отговора
    • 3172 прегледа
    • 13 отговора
    • 4795 прегледа
  8. Сивик 7-ген седан

    • 13 отговора
    • 2603 прегледа
    • 13 отговора
    • 3535 прегледа
×
×
  • Създай нов...