Jump to content
stany681

Питане за СИВИК ,7-ма ген.

Recommended Posts

Здравейте, колеги.

Оглеждам кола за дъщеря ми и попаднах на един Сивик - 11.2002 год. 90 к.с, бензин.Колата се намира в моргата за Хонди в кв. Дружба, София. Може някой да я е виждал . Никога не съм карал малки коли и нищо не знам за тях. Има леки забележки по външния вид, които може да се оправят. Двигателят работи мн. добре, така мисля....По принцип, всяка кола, преди да купя - карам в доверен сервиз за проверки, диагностики и т.н....Продавачът дава да се покара; води в сервиз .

Питането ми е : читав модел ли е ; поддръжката му поносима ли е; има ли специфични проблеми ?

Благодаря предварително на всички.

IMG_20180920_110525.jpg

IMG_20180920_110548.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствения проблем може да е в рейката или да има луфт в рейката..покарайте я и минете през неравности ако се чува едно специфично тропане има луфт ! Не е болка за умиране рециклират се и забравяш за проблема ! иначе колата е доста добра малък данък, малък разход..! моята е 2005 1.6 бензин 110 коня , масло филтри около 110 лв студ. Ремъка и ролките са около 300 лв за моя модел ! щом продавача дава да се прави тест и да се вкара в сервиз може би колата е добре ! 100%  я закарайте в сервиз който разбра от хонди! 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Nikolay89 написа:

Единствения проблем може да е в рейката или да има луфт в рейката..покарайте я и минете през неравности ако се чува едно специфично тропане има луфт ! Не е болка за умиране рециклират се и забравяш за проблема ! иначе колата е доста добра малък данък, малък разход..! моята е 2005 1.6 бензин 110 коня , масло филтри около 110 лв студ. Ремъка и ролките са около 300 лв за моя модел ! щом продавача дава да се прави тест и да се вкара в сервиз може би колата е добре ! 100%  я закарайте в сервиз който разбра от хонди! 

Явно това с рейката освен при Акорда, е валидно и за Сивик-а.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ! Щом имате хонда знаете другите рискови неща ..Ръжда най-вече! като цяло модела е доста добър .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейка и амортисьори са проблемни и вози малко твърдо.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, to-shiba написа:

Рейка и амортисьори са проблемни и вози малко твърдо.

Надявам се точно на тази рейката и амортисьорите да са ОК, относно возенето - девойката слиза от Лендровър Фрилендър - неговата возия не е от най-меките....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Надявам се точно на тази рейката и амортисьорите да са ОК, относно возенето - девойката слиза от Лендровър Фрилендър - неговата возия не е от най-меките....
Сивик 6 вози по-меко, поне според мен, а същи служебен Лендроувър който карах да ти кажа возеше много готино. Щом си харесал тази вземай и това е, мен никои не можа да ме разубеди за Сивик 7ма и си я карам каквото и да и хлопа и тропа и ми харесва. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, to-shiba написа:

Сивик 6 вози по-меко, поне според мен, а същи служебен Лендроувър който карах да ти кажа возеше много готино. Щом си харесал тази вземай и това е, мен никои не можа да ме разубеди за Сивик 7ма и си я карам каквото и да и хлопа и тропа и ми харесва. :)

Аз не че съм я харесал толкова, но мисля,че за 2200 лв, ако всичко и е наред след проверка в сервиз - струва си.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз не че съм я харесал толкова, но мисля,че за 2200 лв, ако всичко и е наред след проверка в сервиз - струва си.
Така е, провери я в сервиза и ако всичко е ок вземай.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.