kebappa
Фен-
Content Count
122 -
Joined
-
Last visited
-
Здравейте ! Налага се смяна на сондата . Бих желал някой с опит да сподели как се справят универсалните сонди. Въпроса е не само да не свети чека , но и тримовете да са коректни . Някой с успешна универсална сонда ? Моята е 36531-PLR-A01
-
Обща поръчка на оригинални части Honda и Acura
kebappa replied to Izanagi's topic in Общи поръчки от страната и чужбина
Здрасти ! 36531-PLR-A01 как идва като цена ? -
ato24 Обща поръчка на масла от ato24.de - до 5-ти Юни
kebappa replied to chavdu's topic in Общи поръчки от страната и чужбина
Здрасти Чавдаре ! Линк: https://www.ato24.de/en/ravenol-fds-sae-5w-30.html Вид и количество: RAVENOL FDS SAE 5W-30 1x5L + 1х1L Стойност на поръчката: (40,95 + 9,95)*0,95*1,9675 =95.14 лв Начин на плащане: Парите ще бъдат преведени по сметка (внесени на каса) в БАНКА ПИРЕОС БЪЛГАРИЯ АД Начин на получаване: чрез Куриер + SMS Благодаря! -
Обща поръчка на масла от ato24.de - до 9-ти Април
kebappa replied to chavdu's topic in Общи поръчки от страната и чужбина
Здрасти Чавдаре ! https://www.ato24.de/en/ravenol-fds-sae-5w-30.html RAVENOL FDS SAE 5W-30 1x5L 40.95-5% = 38,9 евро 38.9 *1.9675= 75.56 лева Парите ще наредя по банков път . Маслото ще изпращаш с Еконт . -
ato24 Обща поръчка на масла от ato24.de - до 15-ти Юни
kebappa replied to chavdu's topic in Общи поръчки от страната и чужбина
Здрасти ! https://www.ato24.de/en/ravenol-fds-sae-5w-30.html 1 литър - 8,95 5 литра - 39,95 Общо : 48,9 -5% = 46,45 х 1.9675 = 91,39 лв. Пускам ти 92 лева , като този път ще си взема маслото лично от София- 27 replies
-
- 1
-
-
- amsoil
- honda genuine
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
ВНИМАНИЕ!!! Тампони Амортисьори Sachs!!!
kebappa replied to Unreal_man's topic in Civic 7ма ген. (2001-2005)
И аз дертове с тези тампони имах. Свалих ги на втория ден и чакам рекламацията ми да ми предвижат. Монтирах на старите и здрави оригинални тампони и за сега всичко е наред. Амортисьорите поне бива ли ги ? -
Здравейте ! Налага ми се да направя дистанционно палене на сивика. Единственият проблем ,който имам е имото . Какви варианти имам да го спра и след това да го възтановя БЕЗ някой ключар да се "рови" из колата ми ? Някой знае ли какво пренаписват ключарите и в кой комп.? Идеята е лятото да си го възтановявам без да плащам по 100 лева на ключар . Варианти колеги ?
-
Извинявам се за дългият off. При мен рядко или почти никога не го усещам. Колата се кара на газ . Достига си до 6000 оборота без проблеми . Тези дни ще пробвам на бензин дали е по ясно изразено това сработване.
-
Нито кик , нито повишаване на мошността усещам . Ще я проверя при възможност при моята дали има напрежение до клапана . Ще и симулирам и повреда в клапана и сензора за налягане. Ако вдигне аларми за двете грешки ще приема ,че е наред всичко . Обмислям и "насилствено" да задеиствам клапана за да видя има ли разлика при равни условия .
-
Въобще разбира ли се че работи по някакъв начин или разчитам , че ако няма грешка в компа всичко е наред ?
-
Здравейте . При този мотор усеща ли се по някакъв начин сработването на vtec ? Двама хондаджии са я карали и според тях не работи , но единия кара к20 а другия е карал прилуди и сега акорд 6 генерация .Там било силно изразено сработването на системата . Днес смених гарнитурата с цедката на клапана . Нямаше никакви мърсотии по цедката . Пробвах и клапана на 12 волта и си щрака ... маистора провери някаква ос и каза ,че се движи . Компа грешки за vtec няма . Струва ми се че веднъж усетих доста подобрение в ускорението около 3500-4000 оборота но е било веднъж или два пъти ....отдавна . Колеги усещате ли вашите vtec като сработят ??? Гледам клипове в нета и според мен има разлика в ускорението от 3500 нагоре . Ако не работи системата не трябва ли да вдигне грешка компа ?
-
Маслата са при мен. Благодаря ! Качвам купона за Реванол . Може да го ползвате при следваща поръчка .
-
Здрасти 5 литра от https://www.ato24.de/en/ravenol-longlife-lsg-5w-30-opel.html 5 литра от https://www.ato24.de/en/ato24-motorenoel-semi-synth-10w-40.html 31.95 + 12.95 = 44.90 - 5% = 42.65 * 1.9675 = 83.91 лева Днес ще наредя парите .
