Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. И моя е лек в сравнение с летните гуми, а и смених течността преди седмица, та сега се върти мазно мазно.
  2. Също така преходника за H1 какъв е ? Оригиналния не става ли ?
  3. Не е шунтирано нищо. Разхода за 10000 да е към 200 грама. edit: Даже и 200грама не е. Не гори нищо.
  4. Не, На сестра ми джаза е каран основно градско и има лятото 2 ходения до Гърция. Маслото e Amsoil Signature 0-30 и на 10к км беше черно на катран. Та въпросът е защо е толкова черно, като вътре двигателя свети ? За сравнение моето още на 2500-3000 е черно, но двигателя вътре е леш заради италианските идиоти.
  5. Пфф цвета на тая от обявата в мобилето е брутален 70к за Touring левел си е екстра. Вече има хора дето чипват тия 1.5 турбота на 215 коня и 270 нютона. Та ще си върви доволно.
  6. при литър на 10к не знам кво очакваш да стане. Това не е горене ! И няма файда да наливаш 1000лв за ремонт
  7. Еми аз не бих се занимавал да обучавам, ще излезне по-скъпо от 1 модул за дистанционно. За 1-2 часа ще ти я нарпавят в някой сервиз.
  8. Хах ми честито, тия кабели можеш да вземеш да ги смениш Първо ги замери де, да видиш дали са тръгнали.
  9. Смених маслата. Скоростите, хидравликата и спирачната течност ги бях сменял преди 5 години като взех колата. Веднага се усети разликата в спирането. Сложих и зимните гуми и съм почти готов за зимата. Акумулатора ми е на ръба да умре, като дойде заплатата взимам нов.
  10. Рисковете са: че недай си боже се блъснеш и възглавницата гръмне, може да ти откъсне главата, в Америка един човек беше загинал при шофиране с 30км/ч... Та за това се разбери с Бултрако. 1-2 часа е цялата процедура. едит: Колата няма да ти я върнат изпочупена
  11. Често срещано е при всички италиански бангии. Все едно падаш от Марс... Като не сменят масло ами само доливат това е резултата.
  12. Ще ви помоля да се придържате към темата, а не да си мерите п*шките кой му върви повече дизела или бензина, и кой му излизало по-евтино. Лек и успешен ден. Петък е
  13. В сравнение с новата мазда 3, хондата е като правена от мен в час по трудово с пластелин. https://www.carsguide.com.au/car-news/mazda-3-2019-previewed-by-kai-concept-in-tokyo-59896
  14. Нещо знае ли се за европейския пазар, освен че ще има хибридна версия по някое време догодина или по-догодина. Само да не се осерат с цената в Бултрако
  15. Амии щом имаш гаранция, по-добре си отиди до хонда и те да го оправят.
  16. Супер. Само гориво да й сипваш и да й раздаваш яко газчица
  17. Drone

    Photos

    Що бе, има няколко турбо б20ки във форума. Доволно си вървят
  18. Колко масло трябва за цялостна смяна на автомат на 2.4 type S и какъв вид точно ? ATF ?
  19. За мен 5л - https://www.ato24.de/en/ato24-motorenoel-synth-5w-40.html - 15.79euro 3х https://www.ato24.de/en/honda-psf-0-354-l.html 3х6= 18 euro Общо: 33.80 - 10% = 30.42х 1.9675 = 59 и нещо. та общо: 63лв ще мога да ги преведа най-рано в неделя вечерта. Или ако има вариант на място мога да ти ги дам
  20. Ето тука има инфо за сивик, който е съ същия двигател. http://www.civinfo.com/forum/engines-transmission-9g/227394-remap-1-6-i-dtec.html 70 MPG си е ебати добрия разход
  21. Аз карам вече 5 години с 195/65/15 само едно лято карах с 205/55/15. Зимата проблеми не съм имал. трета година ще търкалям Michelin Alpin a5.
  22. Кофти. и Моя е подобен вътре Въпреки, че му беше правена промивка, но това е риска на новия внос
  23. Другия вариант е като извадиш кабел на свещ докато работи колата . Тогава също гори. Моята предишната беше на цъкана цялата и е било въпрос на време да умре, добре, че умря пред блока
  24. Кашкавал витоша на слънце е тоя съединител Или търси керамичен, или мини на по-нисък ремап.
×
×
  • Създай нов...