-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Ами и моята е от Италия и е произведена в Япония. Как решихте, че има ВИН за Италия, или за Англия, Швейцария ? Парното беше леш в началото, но се оказа, че термостата е заминал, та го оправихме и сега след 2-3-4 км в зависимост от температурата минава на Газ, и почва да духа топло. За 15 мин каране температурата стига средата и загрява нормално и въздуха от въздуховодите е с доста висока температура. Ама да не забравяме, че харвито има 1.8 литра антифриз и аз имам нов радиатор
-
Ехее видях им цените и ми стана лошо но пък караш почти нова кола, ако се вярва на обявата, че е на 20к км
-
Е такова е, въпрос на свикване. Аз след като карам на сестра ми джаз-а, който също е с електроусилвател, и се кача след това на моята имам чувството, че волана е като перце.
-
По-скоро спортният режим е за ползване на Перцата от Волана, не съм на 100% сигурен, но в този режим май колата не превключва сама на горна предавка, трябва да цъкнеш перцата иначе удря прекъсвач. за този режим става въпрос нали ? това е спортният режим от 1ва на втора удря прекъсвач.
-
Ами това може да ти помогне. Acura RL На практика е същата вътре като Honda Legend. https://acurazine.com/forums/2g-rl-audio-bluetooth-electronics-navigation-90/location-handsfree-bluetooth-module-775067/ Другият Вариант е това. Това май май също не помага В Manual-a не пише ли нищо ? Плафона май се сваля относително лесно
-
Добре, някъде в Manual-a трябва да има пшроверка на тези неща. Виж си съпротивлението на реотаните, явно проблема щом не е в бушона е някъде другаде. 1. Буксата под седалката 2. Кабелите може да са нагорели, но ме съмнява 3. Реотана е дал фира. Това се сещам аз на първо време да провериш. Все някъде в тоя умрял manual ще пише какво трябва да е съпротивлението на реотаните.
-
Значи или нещо си си пренадул гумите, или имаш проблем с окачването
-
Ами аз бях с trw, много са меки и цапат доста джантите, но пък спират много добре
-
Ход 5 сантиметра ? Е тва не е нормално, моя е към 2-3 максимум. Регулирани са ми и задните накладки едит: сега е повече, тъй като накладките са ми на свършване.
-
хахах Хитро Иначе, другата седмица пак иде сибирския студ
-
Има афтърмарк добавки. Към 400лв са по спомен. Не знам дали си заслужава.
- 3 replies
-
- 1
-
-
- круиз контрол
- автопилот
-
(+ 1)
Тагове:
-
Доста тъжно, но само май ти си на мнение, че паркетника е безличен или грозен Всъщност CR-V 2018 изглежда доста добре
-
Това е Aveno, както е казал Веселия.
-
Щеше да ти светне чека, ако не работеше в-тека Виж дали в движение се развърта до 6300.
-
Лошото при кардиото и свалянето като цяло е че гориш и мускули Аз с 2 дена глад заради вируса съм пак 74 и минах на режима за fatloss. Преди бях правил 30 дневно предизвикателство на Live To Lift и още си пазя нещата, та следвам този режим.
-
Прототипа на новата Акура RDX е с 2.0Т това е двигателя на сивик Type R, но не толкова буустнат
-
Аз мога да ти кажа, сега като е студено по звука имам чувството, че в двигателя нямам масло
-
Драгич не е тази деснячката, на която беше поствал снимки след газифицирането ? Или е тя ?
-
За мен една 5л туба от https://www.ato24.de/en/ato24-motorenoel-semi-synth-5w-30.html и 1 https://www.ato24.de/en/amsoil-engine-and-transmission-flush-0-473-l.html Грубо 55лв
-
Слагах му, гори го повече Днес го видях на щеката, доста е черно. На следващата поръчка ще взема пак 5/30 и ще доливам, то се е видяло
