Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. и моя е така, за сега не съм забелязал нищо фрапантно. При студено време от време на време се чува помпата. Маслото е сменяно 2 пъти, като вторият път беше преди 2-3 месеца.
  2. Ами и моята е от Италия и е произведена в Япония. Как решихте, че има ВИН за Италия, или за Англия, Швейцария ? Парното беше леш в началото, но се оказа, че термостата е заминал, та го оправихме и сега след 2-3-4 км в зависимост от температурата минава на Газ, и почва да духа топло. За 15 мин каране температурата стига средата и загрява нормално и въздуха от въздуховодите е с доста висока температура. Ама да не забравяме, че харвито има 1.8 литра антифриз и аз имам нов радиатор
  3. Drone

    Acura MDX 08

    Ехее видях им цените и ми стана лошо но пък караш почти нова кола, ако се вярва на обявата, че е на 20к км
  4. Е такова е, въпрос на свикване. Аз след като карам на сестра ми джаз-а, който също е с електроусилвател, и се кача след това на моята имам чувството, че волана е като перце.
  5. Drone

    Acura MDX 08

    Ако не е тайна колко струва една такава Акура
  6. По-скоро спортният режим е за ползване на Перцата от Волана, не съм на 100% сигурен, но в този режим май колата не превключва сама на горна предавка, трябва да цъкнеш перцата иначе удря прекъсвач. за този режим става въпрос нали ? това е спортният режим от 1ва на втора удря прекъсвач.
  7. Ами това може да ти помогне. Acura RL На практика е същата вътре като Honda Legend. https://acurazine.com/forums/2g-rl-audio-bluetooth-electronics-navigation-90/location-handsfree-bluetooth-module-775067/ Другият Вариант е това. Това май май също не помага В Manual-a не пише ли нищо ? Плафона май се сваля относително лесно
  8. Добре, някъде в Manual-a трябва да има пшроверка на тези неща. Виж си съпротивлението на реотаните, явно проблема щом не е в бушона е някъде другаде. 1. Буксата под седалката 2. Кабелите може да са нагорели, но ме съмнява 3. Реотана е дал фира. Това се сещам аз на първо време да провериш. Все някъде в тоя умрял manual ще пише какво трябва да е съпротивлението на реотаните.
  9. Значи или нещо си си пренадул гумите, или имаш проблем с окачването
  10. Ами аз бях с trw, много са меки и цапат доста джантите, но пък спират много добре
  11. Ход 5 сантиметра ? Е тва не е нормално, моя е към 2-3 максимум. Регулирани са ми и задните накладки едит: сега е повече, тъй като накладките са ми на свършване.
  12. хахах Хитро Иначе, другата седмица пак иде сибирския студ
  13. Има афтърмарк добавки. Към 400лв са по спомен. Не знам дали си заслужава.
  14. Доста тъжно, но само май ти си на мнение, че паркетника е безличен или грозен Всъщност CR-V 2018 изглежда доста добре
  15. Щеше да ти светне чека, ако не работеше в-тека Виж дали в движение се развърта до 6300.
  16. Лошото при кардиото и свалянето като цяло е че гориш и мускули Аз с 2 дена глад заради вируса съм пак 74 и минах на режима за fatloss. Преди бях правил 30 дневно предизвикателство на Live To Lift и още си пазя нещата, та следвам този режим.
  17. Прототипа на новата Акура RDX е с 2.0Т това е двигателя на сивик Type R, но не толкова буустнат
  18. Аз мога да ти кажа, сега като е студено по звука имам чувството, че в двигателя нямам масло
  19. Драгич не е тази деснячката, на която беше поствал снимки след газифицирането ? Или е тя ?
  20. За мен една 5л туба от https://www.ato24.de/en/ato24-motorenoel-semi-synth-5w-30.html и 1 https://www.ato24.de/en/amsoil-engine-and-transmission-flush-0-473-l.html Грубо 55лв
  21. Слагах му, гори го повече Днес го видях на щеката, доста е черно. На следващата поръчка ще взема пак 5/30 и ще доливам, то се е видяло
×
×
  • Създай нов...