Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. На сестра ми джаз-а е от Италия. Вътре беше доста гнусно, защото е имало куче. Отдолу колата беше като чисто нова, без грам ръжда.
  2. Малко по-твърда е возията с нови амортисьори. Моите вече 4-5 години ги карам към 80000км и нямам проблеми. Еинственото по окачването, което съм сменям са биалетки и кормилни накрайници. Поиграваш си с налягането на гумите и стават нещата.
  3. Xiaomi имат един доста поносим за 39$ Единственият минус е, че е само а китайски https://www.gearbest.com/car-dvr/pp_967346.html?wid=1433363 Edit: с Малък workaround камерата става на английски, но командите си остават на китайски
  4. Утре ще го решавам. Питах колегата zmiata29 как карай той. Каза ми, че може да се регулира да не заслепява другите.
  5. Еми колата е в сервиза още, защото имат да се смянт кормилни накрайници, но е сглобена с новата броня и фар. Чудя се има ли смисъл да боядисвам бронята, или да й сложа фолио в същият цвят ?
  6. Drone

    F1

    http://www.skysports.com/f1/news/12433/11368652/watch-brendon-hartley-crashes-toro-rosso-in-spanish-gp-practice
  7. Drone

    F1

    Въпроса е дали редбул ще минават и те на Хонда или ще остават с Рено ?
  8. За това казвам да види в сервизната книжка, къде е била сервизирана колата в Швейцария и да се свърже със сервиза.
  9. 2.4 Автомат, без голяма навигация Излгежда добре на пръв поглед. Щом е от Швейцария, трябва да има сервизна книжка, не че не могат да направят фалшива. Но от нея примерно Веселия се беше свързал със сервиза обслужващ колата и беше видял всичко от до.
  10. Митко майстора до ЕВН ли ? 0886710379 мисля, че е това.
  11. и аз търся тенекиджия да ми сложи бронята и фара и да оправи калника, че е малко крив.
  12. Знам, че ще светя, точно за това питам в темата. Има и друг вариант, да ползвам старата основа, защото е здрава, и да сложа новото стъкло само. Но пак ще трябва да разлепвам фара...
  13. Купих фар, броня и чистачка задна. Фара е от кола с дясна дирекция та ще свети в обратната посока, питането ми е, как най-лесно да променя посоката на светене ? Да разлепвам фара някак си не ми се иска и занимава.
  14. Ми аз я промих моята сега с на amsoil engine cleaner-a Разлика не мога да забележа. За амортисьорите, аз смених първо предните, че бяха заминали тотално, бяха замаскирани при покупката. След това смених и задните. Моите са Kayaba, за сега към 70000 км държат на бой, като не я жаля много колата
  15. @daniel-atanasov Виж сега, то и аз мога да ям само Макдоналдс и Дюнери, и пици ама сещай се след това какви ще сам и вътрешностите. В началото няма да е проблем, ама след време туто финито. Та така и с 15в40 и с 10в60. едит: тя колата и с М10д ще работи, въпросът е как ще работи ?
  16. А това зарядно реално какво прави ? Зарежда батерията докрай или ?
  17. някой, ако му се гледа, последните лапове.
  18. Маслото може да е било ментакис, ако е от бг. Или да си гори по дефолт Смени си маслото, щом се усеща като сменя предавките. .
  19. При тия температури сутрин, за 8 км трябваше да е загряла напълно.
  20. Да бе знам, че е здрава, ама малко непредвидени разходи Ще я оправим, и догодина живот и здраве смяна
  21. Мисля, че може да се обръща за да става за лява дирекция.
  22. Drone

    F1

    https://www.autosport.com/f1/news/135699/red-bull-starts-formal-honda-talks-over-2019-deal
  23. Намерих си фар и броня, общо 240лв...
  24. Отваряш жабката, все едно ще сменяш въздушният филтър. И се пада от Лявата страна на централната конзола. Утре ще направя снимка. едит: при фейслифта може да е другаде.
×
×
  • Създай нов...