-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
На сестра ми джаз-а е от Италия. Вътре беше доста гнусно, защото е имало куче. Отдолу колата беше като чисто нова, без грам ръжда.
-
Малко по-твърда е возията с нови амортисьори. Моите вече 4-5 години ги карам към 80000км и нямам проблеми. Еинственото по окачването, което съм сменям са биалетки и кормилни накрайници. Поиграваш си с налягането на гумите и стават нещата.
-
Xiaomi имат един доста поносим за 39$ Единственият минус е, че е само а китайски https://www.gearbest.com/car-dvr/pp_967346.html?wid=1433363 Edit: с Малък workaround камерата става на английски, но командите си остават на китайски
-
Утре ще го решавам. Питах колегата zmiata29 как карай той. Каза ми, че може да се регулира да не заслепява другите.
-
Еми колата е в сервиза още, защото имат да се смянт кормилни накрайници, но е сглобена с новата броня и фар. Чудя се има ли смисъл да боядисвам бронята, или да й сложа фолио в същият цвят ?
-
http://www.skysports.com/f1/news/12433/11368652/watch-brendon-hartley-crashes-toro-rosso-in-spanish-gp-practice
-
Въпроса е дали редбул ще минават и те на Хонда или ще остават с Рено ?
-
За това казвам да види в сервизната книжка, къде е била сервизирана колата в Швейцария и да се свърже със сервиза.
-
2.4 Автомат, без голяма навигация Излгежда добре на пръв поглед. Щом е от Швейцария, трябва да има сервизна книжка, не че не могат да направят фалшива. Но от нея примерно Веселия се беше свързал със сервиза обслужващ колата и беше видял всичко от до.
-
Митко майстора до ЕВН ли ? 0886710379 мисля, че е това.
-
и аз търся тенекиджия да ми сложи бронята и фара и да оправи калника, че е малко крив.
-
Знам, че ще светя, точно за това питам в темата. Има и друг вариант, да ползвам старата основа, защото е здрава, и да сложа новото стъкло само. Но пак ще трябва да разлепвам фара...
-
Купих фар, броня и чистачка задна. Фара е от кола с дясна дирекция та ще свети в обратната посока, питането ми е, как най-лесно да променя посоката на светене ? Да разлепвам фара някак си не ми се иска и занимава.
-
Ми аз я промих моята сега с на amsoil engine cleaner-a Разлика не мога да забележа. За амортисьорите, аз смених първо предните, че бяха заминали тотално, бяха замаскирани при покупката. След това смених и задните. Моите са Kayaba, за сега към 70000 км държат на бой, като не я жаля много колата
-
@daniel-atanasov Виж сега, то и аз мога да ям само Макдоналдс и Дюнери, и пици ама сещай се след това какви ще сам и вътрешностите. В началото няма да е проблем, ама след време туто финито. Та така и с 15в40 и с 10в60. едит: тя колата и с М10д ще работи, въпросът е как ще работи ?
-
А това зарядно реално какво прави ? Зарежда батерията докрай или ?
-
някой, ако му се гледа, последните лапове.
-
Маслото може да е било ментакис, ако е от бг. Или да си гори по дефолт Смени си маслото, щом се усеща като сменя предавките. .
-
При тия температури сутрин, за 8 км трябваше да е загряла напълно.
-
Да бе знам, че е здрава, ама малко непредвидени разходи Ще я оправим, и догодина живот и здраве смяна
-
Мисля, че може да се обръща за да става за лява дирекция.
-
https://www.autosport.com/f1/news/135699/red-bull-starts-formal-honda-talks-over-2019-deal
-
Намерих си фар и броня, общо 240лв...
-
Отваряш жабката, все едно ще сменяш въздушният филтър. И се пада от Лявата страна на централната конзола. Утре ще направя снимка. едит: при фейслифта може да е другаде.
