Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. А хонда с rollcage го направиха
  2. https://www.civinfo.com/forum/engines-transmission-8g/137650-cgs-666-clutch-review-diesel-fk3-2-2-a.html Тук има писано за този съединител. На пича мап-а с него е 430Нм и 200 коня
  3. Продава се една тук във форума, виж я нея с ГИ е.
  4. Дано да не ти замине съединителя, че са малко кашкавалени и държат до към 400Нм.
  5. Аз се отказах да търся такова нещо. Няма го никъде В момента съм направил селско изпълнение с Планка, хваната с 3 болтчета с гайка. Лятото ще се опитам да потърся пак, но нямам много надежда, че ще намеря
  6. Виж на Mcgard, те правят и за Legend. В нета ги има.
  7. Виж в Лексус Форума има един пич от Пловдив с течна фаза на V6 RX350.
  8. http://mywikimotors.com/honda-j35/ Двигател като на Legend. в Руските форуми има информация за него. Маркони беше писал в някоя тема, че има проблем с един от цилиндрите. Носи на газ.
  9. Drone

    F1

    нещо по задвижването, за това и Верстапен не е напъвал да мине Фетел.
  10. Не знам къде си гледал, но има 2-3 магазина, които изпращат от склад в Германия и излизаше нещо от сорта на 500лв за 8ядрен процесор с 16гб рам. Единствения голям кусур на тая навигация е, че в студено време целия екран става на черти и сигнала на радиото е слаб. Поне на мерцедеса на баща ми е така. Също имаше проблем със сиджик, нещо крашваше по много тъп начин. Мисля да му ъпдейтна firmware-a и да видя какво ще стане.
  11. Аз моите ги смених с оригинални нови. Втора ръка рано или късно пак ще се потрошат.
  12. И аз съм с митутойо. Много са добре Пробвал съм и с Bosch и с някакви други марки по-елитни. Еми не ставаше като хората. едит: преди 3 години пак съм написал същото
  13. Има един колега във форума, който си е взел хибрид.
  14. Темата отиде в градския кенеф буквално. Всеки си сере каквото му падне...
  15. Супер са Аз съм с джанти от мазда 15ки. Вече не си игра да свалям гуми от джантите. Само сменям комплектите
  16. Ей мойта направо е като кралица вече 5 години, щото преди това не са й сменяли маслото никога
  17. Аз ходя при един пич в Дружба, който кара Акорд 7ма. Изсмуква с вакум маслото, но след това отваря и картера да доизтече. Мога да ти дам координати на ЛС, да не става реклама За не го не е проблем да ти сипе твоето масло.
  18. Пиши на колегата @pepur Той Внася Хонди/Лексуси от Швейцария.
  19. Drone

    F1

    https://www.autosport.com/f1/news/142400/honda-now-within-10bhp-of-top-engines--hamilton
  20. Drone

    F1

    Факт, но хонда вървят напред, а макларън какво ? чак сега са се усетили, че шасито им куца много.
  21. Прилича на тойота на хибрида, което е добре. Дали ще е толкова железен, колкото техния ?
  22. има и още един При студено време вкарва бензин в Маслото, но според едни тестове няма промяна във вискозитета на маслото. Гледах ги на сивик със същият двигател в един американски форум.
  23. А защо сложи 5-40 масло ? трябваше да сложиш 0-20 и да ти е мирна главата. Има други сервизи освен бултрако. И то доста по-евтини и доста по-знаещи. Ето ти тема за апарата.
  24. Работи си перфектно с бутоните на волана. Има canbus в комплекта. Микрофона, който е вграден си работи доста добре. Навигацията е Isudar. Единствения проблем е слаб сигнал и линии по екрана като е студено.
×
×
  • Създай нов...