Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. В един от американските форуми за сивик имаше тема в която един пич сипваше амсойл и на всяка смяна правеше тест на маслото. Резултата беше, че да има повишено гориво в маслото, но качествата му не бяха намалели
  2. А защо не отиде при Иво Ленков да ти я монтира, а ходи чак до Пловдив. Така един приятел си взе Nissan Rogue 2016 сложи й газ в Пловдив и след това ходи при Иво да му я настрои като хората.
  3. Drone

    F1

    Нещо не си в ред ми се струва ?Език на омразата Или четем едно и също нещо по различен начин
  4. Ами, ако е earth dreams като отвориш капака на самия двигател пише Earthdreams.
  5. Директното впръскване е при 5та генерация, коли 2018 година. Ако е с грозния(поне за мен е грозен) заден капак значи си е нормален инжекцион. Двигателя е 2.0 или 2.4, ако е американка. за тази говоря.
  6. На теория би трябвало да има инсталация за предните фарове, ако няма според мен е по-добре да си пуснеш нова и да си сложиш бутона до ръчната, където попринцип му е мястото. Аз имам 1 фар за мъгла оригинален, ако искам мога да ти го подаря. Не го ползвам, защото смених предна броня, а тя нямаше отвори за фарове за мъгла. На всички коли има копчета отделни за предни и задни фарове за мъгла.
  7. Врътни си кормилото малко
  8. Drone

    F1

    Така като гледам имат още 15 дена да се съгласят за правилата за след 2021, ако не се случи това, ще карат и тогава подобни булиди. Та Редбул и Хонда, ако успеят да наваксат, ще стане интересно.
  9. Такам, най-добре отскочи до Маркони в Русе, на 80км ти е Той ще ти обслужи колата както трябва
  10. Drone

    F1

    Албон добре е покарал, от бокса накрая 5ти. Другото състезание ще е интересно с новите компоненти
  11. Какво против имате мишелин ? Карам 5 години само мишелин. От алпин а3 до а5. Като последните 2-3 години съм с А5. Проблеми никакви не съм имал. Баща ми сложи на неговата Ц-класа комби Мишелин А6 и минаха цяла Сърбия на зверски сняг без никакви проблеми Тази година мисля да сменям двете предни и да ги сложа отзад.
  12. Малко тъп въпрос, но защо би искал да караш с това нестабилно кубче с над 160 ? Аз не го правя често, защото точно към 160км/ч е на високи обороти и си апва масълце бонус
  13. 3.5 и 3.7 фейс имат noise cancelleration. Може да пробваш това. Въпреки, че е Акура, е едно към 1 с Legend. Другият вариант е да откачиш микрофона и да видиш какво ще стане. Намира се в задния плафон. Нещо свързано с алармата ще да е. Ако я слагана калпаво.
  14. Темата съм я сложил за да видиш как се прочитат грешки. Ясно, че с махане на клемата се чистят
  15. Виж му какъв е парт номера и провери дали от Civic 7ма не е същият. Все пак и то е с 1.7 мотор D17.
  16. Ако хибрида им е толкова добър като на Тойота ще е супер
  17. Ако е след 2002 т.е. фейс лифт може. Ако е 99-та 2000 година нямат 16 пинова OBD букса. Има 2 и 3 пинова, и за диагностика се ползва кламер. В тази тема пише как. https://forums.hondabg.com/topic/7306-чистене-на-грешки-без-да-даваме-20лв/
  18. Фар 100лв, Броня 120лв. Чистачка задна към 40лв. Огледала няма Или аз поне не съм намерил още.
  19. Ами да и майстора ще го свали. Просто колата беше карана в жегата преди това и нямаше как веднага да се свали цялата клапа. По-нататък ще го изчистя.
  20. Drone

    F1

    Квият от 19ти завърши 7ми. Доста добре, като за 2ри отбор на редбул Гасли си е все така отчайващ.
  21. На дроселовата клапа е и минават 2 маркуча с вода през него. Как да го сваля, като водата е 100 градуса ?
  22. Смених кормилни накрайници, че единия беше адски разбит след влизане в един кратер и кривене на джанта. Сега волана ми пак е по-твърд. ПРеди това играеше кючеци сам Стъпкото моторче няма как да се отвори, като е топла колата Май май доста е позапекло, държи 500 оборота и това е.
×
×
  • Създай нов...