Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Малко не ми се ровеше цялата тема, та да попитам какъв енай-големият размер бутилка, която може да се побере на мястото на резервната гума в Седан Акорд 8ма ?
  2. Та в крайна сметка, ако съм си сложил Газ 2008, сега трябва да си губя времето в кат да ми впишат в Талона, че имам ГАЗ?
  3. Drone

    F1

    Браво и на Редбул 168 лапа първия ден, 128 лапа втория. Тестват издръжливостта на макс
  4. I saw you 2 weeks ago in Mladost 4, pretty nice SUV
  5. Drone

    F1

    https://www.youtube.com/watch?v=E-Tp63Nwhc4 Припалиха косачката
  6. Честито, хонда спряха хегемонията от 18 години на КТМ в Дакар. Брабек кара за 1ви път Дакар, но му се получи доста добре.
  7. Моите не шарят, просто са ниски и лятото не като включи климатика и целия вгиател почва да се тресе. Скоро трябва да направя реглаж на клапани и да сменя маслото. Февруари ще е.
  8. Има хора, които внасят части. Идват за около 2-3 седмици. Аз съм си поръчвал щангите от рамената на чистачките към моторчето, защото се бяха разбили пластмасовите втулки.
  9. Първо се маха горната пластмаса на волана, така имаш повече място да бръкнеш и да дръпнеш.
  10. Трябва да отидеш на място, от обявата нищо няма да се разбере.
  11. До 4ти етап на Дакар хонда държат първо, второ и трето място при моторите. Дано да им се получи тази година, че миналата беше голяма мъка.
  12. Само като се замислиш, че няма круизконтрол И става ясно, че ич не може да се мери с Акорд, еле пък с Legend, който има и LKAS
  13. Виж в сервизната книжка. Или в Auto-data.
  14. Резервен вариант за какво ? Единственият недостатък, който набюдавам след горе-долу 1 година е: Кофти радио сигнал и екрана става на черти при студено време, но като загрее колата се оправя.
  15. Да здрави са, но маслото задължително трябва да се сменя според препоръчаните интервали.
  16. Бoбината е била на път да умре, радвай се, че е умряла в града, а не някъде на магистралата.
  17. Точно над твоя коментар са отговорили, че ще е другата седмица в началото
  18. Тая от мобилето може би е с проблем. Виж, че свети CMBS, т.е радара не бачка. 12500, адски ниска цена за кола 2009 година, това ми се вижда странно.
  19. На място няма проблем да се вземат билети. Като ферибота на Тасос. Само като наближите вижте разписанието за да знаете дали да забързате или да изчакате следващият ферибот.
  20. Според мен можеш да напишеш оплакване то Европейското представителство на Хонда, да кажеш, че ти слагат неправилното масло.
  21. Е Явно е неправилно Тва HR-V се кара с 0W20.
  22. То и така си се чувства добре със SH-AWD
  23. Взех си гумите аз, DOT-a им е пресен пресен, Юли 2019 Доволен съм, по коледа ще ги сменя.
  24. Може да се газифицира са ти казали Сега колко е цената нямам идея.
×
×
  • Създай нов...