Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Добра е колицата, ама още не мога да се навия за такава. Някак си MDX-a Повече ми харесва Странно ама Легенд-а е по-дълъг хахах
  2. Някой знае ли какъв е точния размер на лагера в шайбата за хидравликата ? Че моя е тръгнал
  3. Мисля, че 10см. Имаше някой слагаха и по-големи, но трябваше да се реже нещо.
  4. Drone

    F1

    Не знам и аз каква беше логиката да го направи това. Ама за малко да му излезе скъпо. Ноо евала на всички, които му помогнаха да излезне и за бързата реакция.
  5. А да няма отечка от блутут модула ? Май е същия като на акорд.
  6. https://www.motor1.com/news/453821/honda-legend-level-3-autonomous-car/?fbclid=IwAR1liZAFvFnx6rqFZP_3_WKrneiTHI-5lUv56yL3qMFeHRnC5NmWXgng41s Доста интересна новина.
  7. Тия щипки конкретно не се чупят, просто остават на вратата след 3-4то вадене не стават за нищо. Аз ги смених всички, защото кората ми хлопаше много досадно.
  8. Така като гледам ти си единственият с претенции, които дава наклон на другите. И ние сме баламите п.п. а това, че телефона ти е китайски как е по-различно от китайската навигация ?
  9. ATO24 ENGINE OIL SYNTH 5W-40 1x5L + 1x1L https://www.ato24.de/en/ato24-engine-oil-synth-5w-40.html общо 19.24*1.9675 = 37.85 ~ 38лв. Другата седмица ще пратя парите
  10. Ахаха Round 7 от 1во до 5то място NSX
  11. Тия дни започнах да гледам GT500 и е ебаси лудницата.
  12. @5 GTT какво смешно казах ? Тоя Електролит спада по някое време. Предишния ми акумулатор беше окъсил една клетка, нямам идея защо, може от старост да е било, но един път доливах. Разбира се това не реши проблема с кипенето и се наложи подмяна, а и радиатора ми замина от това кипене
  13. Аз да попитам, вие доливате ли си акумулаторите с дестилирана вода или си ги карате докато сгънат
  14. Иван ти е казал. Има списък с пунктове, които могат да извършват първоначална проверка на Газова бутилка. Видях един на черни връх и им звъннах. Запазих си час и за 30 мин бяхме готови с прегледа и с документите. Повечето хора биха си карали със старите бутилки, но някак си малко ме притеснява 12 годишна бутилка да ми седи в багажника.
  15. Развитие по темата. Март месец си смених талона, като използвах паспорта на бутилка, която е над 10 години. Преди месец смених бутилката и днес минах Озаконяване и ГТП
  16. Скоро ги открих тези, създали са цял жанр метъл
  17. да с 2 вида е. Моя няма гарнитура и се маже яката работа със силикон
  18. Върви доста добре да. 2.0 е ясно, че е умрял кон.
  19. Буташ Седалките, Махаш кората на вратата и трябва да можеш да видиш лостчето за отваряне. Последно съм го правил преди 4-5 години и за това не помня как е точно.
  20. Я си виж дръжката в какво пложение ти е. Моята е доста клеясала и пружината не й работи.Когато не е в крайно положение, но багажника е затворен, понякога не се отключва. Онзи ден я напръсках с WD40 ама май няма да има файда. Ще трябва да я сваля цялата.
  21. ей за това чудо не се бях сетил Тия дни ще си поиграя да видя какво ще излезне, че онзи ден имаш 4 пръста вода...
  22. Имам проблем, запушени са ми отводнителните канали и ми се пълни колата през клапата за въздух в купетe. Рамената на чистачките обаче нямат вадене, с WD40 ако ги напръскам дали ще помогне ? Не искам да ги напъвам много, защото щангите от моторчето към чистачката са отвратително измислени.
×
×
  • Създай нов...