-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Днес бях при Цецо с на сестра ми cr-vто. Буквално за 2 минути намери къде е проблема. Уплътнение на компресора, което води до пръскане на масло върху шайбата и по маркучите за климатика. Веднага се отзова и взе колата. за 2-3 часа я направи. Сваляне на Компресор, почистване на всичкото масло дето е опръскал, смяна на уплътнението и зареждане с фреон.
-
ЦР-Вто имаше проблем с климатика оказа се, че едно уплътнение(семеринг) на компресора е сдало багажа и всичкия фреон е избягал от там.Сваля се целия компресор, чисти се всичкото масло дето е хвърлял и след това се качва обратно компресора. Благодарение на Цецо в Полигона проблема беше решен за няколко часа Тоя човек е мега добър.
-
Пак ли със сивик или нещо по-голямо ?
-
Ние сме с електрическа с кабел от лидл мисля, че я взехме. Преди това бяхме с бензинова коса, но евтина китайска и 1-2 пъти се е прецаквал цилиндъра и буталото, а уж сместа е с повече масло точно щото са зле.
-
ще видим другата седмица на Монако какво ще се случи. Там е доста келява пистата.
-
Зависи дали е поддържан като хората. Ако не е си вкарваш Риба Фуго(таралежа ще е безобиден) в гащите.
-
Ще си свалиш ли розовите очила вече Ясно, че си Maxfanboy ама нещата не са толкова прости колкото изглеждат. Мерцедес направиха много добра стратегия, Редбул или трябваше да влязат в Бокса или да седят със старите гуми, избраха второто. Мерцедес бяха по-добри на тази писта от Редбул. Перез се бори с колите от средата, които са по-бавни от редбул. Това какво говори ?
-
Редбул си осраха стратегията, трябваше да сменят на Макс гумите 1-2 лапа след Хамилтън. Тогава щяха да са в играта и да са на 1во място.
-
Просто си научи урока от Бахрейн Вече не оставя мегдан за този, който изпреварва. Юкито му умря хондата
-
Какви сериозни проблеми ? Нищо конкретно не си споменал.Прочете ли темата под твоята ? Има писано за този модел. Поради директното впръскване остава бензин в Цилиндрите и го меша с маслото, но само при студен двигател зимата. При включен режим econo е по-малко. Други наблюдения нямам за сега. Колата е от около 8000км при нас и за сега освен масло, филтри, спирачна течност и антифриз, друго не сме сменяли.
-
Има различни настройки, които се регулират от предното крило. В зависимост от пистата се наглася колко притискателна сила има.
-
Някой може ли да ми каже какво е маслото за скоростите и диф-а ? Че колата е към 50000км и скоро ще трябва да се смени.
-
Мисля, че си объркал форума, но като за начало ходил ли си скоро при газаджия ? Филтри сменяни ли са ? Настройка правена ли е на газовата ?
-
Аа като колата е от Канада, зачита ли се някаква евро норма или се пие една студена вода и се плаща като поп ?
-
Един колега беше описал какъв е проблема с тази автокъща. Колите са читави, но джамбазина иска парите на ръка, не по банков път
-
150000км тоя кон ще ги изкара ли едит: Тия сметки не знам защо ги правите, само ще се депресирате. Както се казва Кеф цена няма. Цецо можеше да си караш акордеона, но го смени и разликата е на лице Сестра ми си купиха cr-v 2018, Не че не можеха да карат и с джаз-а, просто им трябва повече място. Лошото е че багажника на cr-vто също не им стига
-
Игнорирай ги Тези са най-жалките и комплексарски същества. Винаги можеш да ги набиеш или да ги победиш в словесен спор, но заслужава ли си ? Тези хора водят някакво жалко съществуване. Избиват някакви техни травми върху другите, което е присъщо на ниско-интелигентните хора.
-
Коцепцията на новия волан много ме кефи Супер изчистено изглежда. Това HR-V, ако е пак само на предно, кел файда
-
Знае се, че на хондите джаз слабо място им е кутията и лагерите им се чуват.
-
Зимата ще е малко терсене, ама каквото е
-
Като ще е тойота да е 2jz
-
При мей сайта си се отваря. Сега само остана да събера някой лев. Обаче гледам, че няма много MDX-ве по аукциони. За това си мисля нещо от kijijiautos или autotrader.ca
-
Цецо, Williams е дъщерния отбор на мерцедес... Трябва да се съобразяват с тях, щат нещат. От там им идва хляба Интересно беше, Ботас никакъв го нямаше през цялото състезание. Макс му направи +1 лап по едно време. Общо взето всичко беше късмет и добро тръгване.
