Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Днес бях при Цецо с на сестра ми cr-vто. Буквално за 2 минути намери къде е проблема. Уплътнение на компресора, което води до пръскане на масло върху шайбата и по маркучите за климатика. Веднага се отзова и взе колата. за 2-3 часа я направи. Сваляне на Компресор, почистване на всичкото масло дето е опръскал, смяна на уплътнението и зареждане с фреон.
  2. ЦР-Вто имаше проблем с климатика оказа се, че едно уплътнение(семеринг) на компресора е сдало багажа и всичкия фреон е избягал от там.Сваля се целия компресор, чисти се всичкото масло дето е хвърлял и след това се качва обратно компресора. Благодарение на Цецо в Полигона проблема беше решен за няколко часа Тоя човек е мега добър.
  3. Пак ли със сивик или нещо по-голямо ?
  4. Ние сме с електрическа с кабел от лидл мисля, че я взехме. Преди това бяхме с бензинова коса, но евтина китайска и 1-2 пъти се е прецаквал цилиндъра и буталото, а уж сместа е с повече масло точно щото са зле.
  5. Drone

    F1

    ще видим другата седмица на Монако какво ще се случи. Там е доста келява пистата.
  6. Зависи дали е поддържан като хората. Ако не е си вкарваш Риба Фуго(таралежа ще е безобиден) в гащите.
  7. Drone

    F1

    Ще си свалиш ли розовите очила вече Ясно, че си Maxfanboy ама нещата не са толкова прости колкото изглеждат. Мерцедес направиха много добра стратегия, Редбул или трябваше да влязат в Бокса или да седят със старите гуми, избраха второто. Мерцедес бяха по-добри на тази писта от Редбул. Перез се бори с колите от средата, които са по-бавни от редбул. Това какво говори ?
  8. Drone

    F1

    Редбул си осраха стратегията, трябваше да сменят на Макс гумите 1-2 лапа след Хамилтън. Тогава щяха да са в играта и да са на 1во място.
  9. Drone

    F1

    Просто си научи урока от Бахрейн Вече не оставя мегдан за този, който изпреварва. Юкито му умря хондата
  10. Какви сериозни проблеми ? Нищо конкретно не си споменал.Прочете ли темата под твоята ? Има писано за този модел. Поради директното впръскване остава бензин в Цилиндрите и го меша с маслото, но само при студен двигател зимата. При включен режим econo е по-малко. Други наблюдения нямам за сега. Колата е от около 8000км при нас и за сега освен масло, филтри, спирачна течност и антифриз, друго не сме сменяли.
  11. Drone

    Photos

    Тъкмо я измиха и заваля 😁
  12. Drone

    F1

    Има различни настройки, които се регулират от предното крило. В зависимост от пистата се наглася колко притискателна сила има.
  13. Някой може ли да ми каже какво е маслото за скоростите и диф-а ? Че колата е към 50000км и скоро ще трябва да се смени.
  14. Мисля, че си объркал форума, но като за начало ходил ли си скоро при газаджия ? Филтри сменяни ли са ? Настройка правена ли е на газовата ?
  15. Аа като колата е от Канада, зачита ли се някаква евро норма или се пие една студена вода и се плаща като поп ?
  16. Един колега беше описал какъв е проблема с тази автокъща. Колите са читави, но джамбазина иска парите на ръка, не по банков път
  17. 150000км тоя кон ще ги изкара ли едит: Тия сметки не знам защо ги правите, само ще се депресирате. Както се казва Кеф цена няма. Цецо можеше да си караш акордеона, но го смени и разликата е на лице Сестра ми си купиха cr-v 2018, Не че не можеха да карат и с джаз-а, просто им трябва повече място. Лошото е че багажника на cr-vто също не им стига
  18. Игнорирай ги Тези са най-жалките и комплексарски същества. Винаги можеш да ги набиеш или да ги победиш в словесен спор, но заслужава ли си ? Тези хора водят някакво жалко съществуване. Избиват някакви техни травми върху другите, което е присъщо на ниско-интелигентните хора.
  19. Коцепцията на новия волан много ме кефи Супер изчистено изглежда. Това HR-V, ако е пак само на предно, кел файда
  20. Знае се, че на хондите джаз слабо място им е кутията и лагерите им се чуват.
  21. Зимата ще е малко терсене, ама каквото е
  22. При мей сайта си се отваря. Сега само остана да събера някой лев. Обаче гледам, че няма много MDX-ве по аукциони. За това си мисля нещо от kijijiautos или autotrader.ca
  23. Drone

    F1

    Цецо, Williams е дъщерния отбор на мерцедес... Трябва да се съобразяват с тях, щат нещат. От там им идва хляба Интересно беше, Ботас никакъв го нямаше през цялото състезание. Макс му направи +1 лап по едно време. Общо взето всичко беше късмет и добро тръгване.
×
×
  • Създай нов...