Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. А що караш с боза 5/40, вместо 0/20-30 ?
  2. Минах покрай вас одеве. И софра имаше даже
  3. Drone

    F1

    Долен циганин ! нямам думи, почнаха му тъпотиите на Хамилтънчо.
  4. Пиеш една студена вода и се включваш в общия иск. Сестра ми преди година или 2, като въведоха тая малоумна система си беше сгрешила държавата на колата. Е тогава я нямаше изобщо опцията за промяна на автомобилния номер. Та пиха по една студена вода и това беше. Както се казва усвоени са средствата
  5. 3.2 е стария двигател, той има проблем с нагара и няма нищо общо с 3.0 tfsi.
  6. Е да през 500км да се сменя. Ако го караш на пребиване може и да се сменя на 5000км иначе на 8000 максимум!
  7. Колата е с чарджър, а не с турбо. Няма много икономия с чарджъра, но пък няма и турбо лаг. Мотора се слага и в други модели на ауди и според това, което четох въряи повече от 3.0 ботурбо дизел, а е 10000 пъти по-здрав. 2017 тди е коренно различен модел. Разгледай снимките в нета. На ауфи попринцим им крадат дистрониците, но тези q5-ци нямат. Също така в момента в американския copart има 2-3 SQ5 с изкривени задни врати, които може би ще са на доста тънка цена.
  8. Така като гледам май са червени В съседната тема за Акура 2017 един колега е писал за човек в Люлин, който може да ти ги направи.
  9. Има определен начин да, Има един правоъгълен жлеп, който е под ъгъл, ако не поставиш крушката правилно, тя почва да заслепява хората. @5 GTT ехее чак пък да махаш акумулатора ?
  10. Drone

    2017 Acura MDX

    ОО сутринта ме няма мен, ще гласувам в Пловдив аз.
  11. Drone

    2017 Acura MDX

    Е в тая жега, няма да е преди 9 със сигурност.
  12. Drone

    2017 Acura MDX

    Не знам кога ще има Акорд среща, но иначе в неделя може да отидем на Икеа/ Ринг мола и там да се видим.
  13. @Knoxville кога се очаква да бъде следващата среща ?
  14. Мм да моя грешка, объркал съм се с MDX, там е DI. Но пак идва момента с частите, че тук в България ги няма.
  15. Какво да кажа, HR-V съм го отписал, не ме грабва, а и европейския вариант е само на предно. Acura-та са екзотика, да здрави са, не го оспорвам, но в същото време ме притеснява, ако евентуално се случи инцидент. Тогава ще гледам тъпо 1-2 месеца докато ми дойдат частите от Америка. Не ме разбирайте погрешно, колата ми харесва, просто тези неща ме притесняват, за това и не се спрях на нея. Въпреки, че аудитата ги плюят се оказа, че 3.0 tfsi е един от най-здравите двигатели. Има болежки, но те се лекуват лесно(термостат, водна помпа, картерна вентилация и една PCV клапа, която като се счупи колата почва да гори масло). Фокусирах се върху аудито, защото: 1. Двигателя е железен 2. Скоростите са железни(8 степенен автоматик, акурите са със 6 степенна скоросна кутия, която си е мудничка) 3. Има supercharger, няма турбо! 4. Има части едрогабаритни, калници, врати и т.н. 5. Лесно може да се направи 400 коня, което не се отразява по никакъв начин в дългосрочен план на кутията или двигателя(все пак мотора се монтира и в SQ5, което заводски е 358 коня). Има и ремап за кутията, който я прави по-пъргава и отзивчива. И двете коли не стават на газ, та ще се сипва бензинец Но при 18000км на година, не мисля, че е такава болка за умиралка. Разходите по подръжката са същите като на Acura-та: 7 литра масло, раздатка, скорости с филтър, 6 литра масло за скорости, което е ZF8 и го има в ato24. Ясно ми е, че няма как поддръжката да е същата като на сегашната ми кола.
  16. Е казаха, че леко е била чукната, което го знаехме Иначе нямаше никакви други проблеми.
  17. Пробвай да звъннеш на Хонда Канада. Сестра ми като купуваха тяхната, звъннаха там да питат какъв е бил проблема на колата и защо е била продадена.
  18. аа да аз си мислех, че е ZF8.
  19. Да Бюджета за Последното поколение CR-V е друг, имам преки наблюдения там, сестра ми си купиха такова. Септември месец ще започвам активното търсене.
  20. Странно как на други марки ZF Кутията няма ядове, а при хонда има хахах
  21. Освободжава се в Ротердам, от там с Автовоз до БГ. Хубавото на това е, че няма занимаване с БГ Митниците и идва по-бързо колата. Ся може и тия фирми да имат някаква схема с БГ Митниците, you never know
  22. Drone

    F1

    Истината е, че Хонда си скъсаха гъза да изкарат тоя мотор, докато мерцедес не са правили много промени по техния. И резултата е, че хонда започнаха да разбират как им работи двигателя и на какво е способен + имат по-добър ERS
  23. Drone

    F1

    Доста интересно https://sportal.bg/news-2021070513283161473
  24. Е то проблема е с транспорта през голямата локва. Сега вече всичко си работи като хората. През ротердам е по-лесно, защото ги няма българските митничари След това транспорта от там е към 1000-1200лв
  25. Drone

    2017 Acura MDX

    Емии @scyberboy ако се чудиш онази акура от 2020 в момента е на 18000$ Утре търга, та ако излезне 24-5к ще си е супер за кола на една година, която нова струва 100000+ лв
×
×
  • Създай нов...