Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Ами като няма, може и 300 да иска Между другото ново е към 380лв по спомен.
  2. Амии приключение си е. Не подлежи на заваряване. Моето е с една планка направено, не изглежда приветливо, но върши работа.
  3. Drone

    2017 Acura MDX

    Амии аз още не знам кога ще се прибера. За друг път ще е Да мине Август
  4. Drone

    Photos

    Бих казал, че останах без думи. Брутално беше.
  5. Първа и втора нямат нищо общо. Новите коли не са като старите. Относно 2.0 црв емии спрелично си е в сравнение с 1.5 с турбо. Относно бензин маслото, има TSB и ъпдейт на софтуера. Бензина влиза в маслото когато температурата навън е много ниска. Случаите са основно в канада и северните щати на САЩ.
  6. Drone

    F1

    Емии явно си бутат мерцедес и това е Редбул трябваше да излязат от спорта и това е...
  7. Това, че го има за recall, не значи че не е направен. П.п. спри да ми цитираш мнението като е над твоя коментар. Това е извън правилата
  8. А не можеш ли да звъннеш на honda.ca или да им пратиш мейл дали са правили ъпдейт на въпросната кола ?
  9. Хаха, добре, че не си през Варна или Бургас. Там имало коли, които седят от 3 месеца
  10. Цецо за да нямат резерв за реглаж по резбите, трябва да са затегнали зверски А тия 30лв моеше да ги дадеш за газ вместо за някво плацебо Маркони мисля, че достатъчно е говорил за тези мазалки!
  11. Нали сме в офтопика Може да си говорим за каквото искаме
  12. те тва е добра находка, ама... https://impactauto.ca/Vehicles/VehicleDetails?itemid=1629679&t=1627384522598
  13. И най-вече като дойде колата го сменяш. Защото не се знае колко време е седяла, дори и да е било 500км след смяна
  14. Drone

    2017 Acura MDX

    Може би я пишат за по-малко, макар, че тая врътка май само в България става
  15. Имайки предвид, че колата е по-виска от акорд т.е има по-голямо челно съпротивление, да по-шумна ще е. Честно казано не знам на какви обороти ще е със 140, но надали ще са повече от 3000-3200.
  16. Цецо се е опитал да се избъзика, щото явно 6таците са двигател и половина
  17. При навремена смяна на масло CVT-то няма да има проблеми. 1.8 предполагам е без турбо та ще е маалко мудно това харви.
  18. Кората е на щипки. Сега като е топло времето по-лесно се вадят
  19. Drone

    2017 Acura MDX

    Неделя към 20 часа на Икеа ?
  20. къде включва тоя в-тек, че тръгва с превъртане ?
  21. Целия Мисля, че вече не можеш да плащаш половин данък.
  22. Вече съм се спрял на модел и двигател. Другия месец ще отида да покарам една във Враца. Не ме кефи цвета и обоорудването, но все пак искам да покарам колата преди да реша окончателно. Харесах една в Бургас, но както казах първо искам да покарам и тогава ще ходя да я гледам или ще пратя един познат да я види. Защото да бия 400км и да не стане нищо, малко ще е тъпо.
  23. Drone

    F1

    Айде айде не изкарвай Хамилтън толкова невинен. Като бяха в един отбор с Розберг какво се случваше ? Май май пак имаше такива бутания
×
×
  • Създай нов...