Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Ее да Бултрако се славят с цени, които те удрят през кръста
  2. 1.5 Двигателя има драма с бензин в маслото единствено като е много студено и то на ранните модели, след това има TSB и ъпдейт на софтуера, и проблема се решава.
  3. Ако не е тайна някоя фирма ли ти движи нещата или имаш познати в Канада ?
  4. Амии с вин-а пробвай тук да видиш https://www.honda.ca/recalls Колата почти на 100% е била само в оторизиран сервиз, та би трябвало да са оправили всичко каквото е имало. Не знам дали си чел за проблема с VCM при тези коли, но май е по-добре да се сложи един тунер, който напълно го изключва.
  5. Ето тука някакъв човек го продава маслото: https://bazar.bg/obiava-31832081/transmisionno-maslo-zf-lifeguard-fluid-9 Ето го и Валволин-а https://automasla.bg/valvoline-maxlife-atf-1-litar Също така не мисля, че е най-удачния вариант да ходиш в Хонда. По-добре при Цецо в Овча Купел. Щом ще дойде след 2-3 месеца, можеш да си запазиш ориентировъчен час, евентуално като наближи пристигането. На твое място бих проверил и TSB(техническите бюлетини) за да видиш дали няма нещо, което на твоята хонда трябва да се прави. Тогава евентуално отиваш в Бултрако и те, щат нещат трябва да ги изпълнят
  6. Drone

    F1

    Пффф Верстапен ще си карам сам цяло състезание, след бокса 12 секунди
  7. Drone

    2017 Acura MDX

    Аз така и не разбрах, ако кола е 20000 CAD колко излиза до България ?
  8. Drone

    F1

    Той Хамилтън винаги е имал проблем на тая писта на завой 1. Последния път 2019 беше минал през жълтия бордюр и тва му прееба колата за цялото състезание
  9. Drone

    F1

    За двигателите е ясно вече, че те ще си ги правят. Откраднаха хора от мерцедес, хонда подозирам, че задочно ще им помагат Пък и доколкото знам в момента работят по двигателя с Е85. Нали от догодина това са новите правила, да има 10 процента етанол. Последният път когато хонда са имали 4 поредни победи.
  10. Drone

    F1

    Това е взето от видеото, което линкнах Behind the Grid podcast. Хорнер ебаси суперлативите каза за Хонда. Жалко, че се оттеглят
  11. Drone

    2017 Acura MDX

    И мен ме притеснява поддръжката и за това се замислих за други варианти.Представи си да се прецака PCV клапана, защото той си се прецаква. Ще трябва 2-3 седмици да го чакаш. Филтри не знам дали също има. За навигацията има решение от Grom, набучва се и имаш Android Auto Червените мигачи се лекуват лесно. Взима се лед крушка оранжева, която да е по-силна и резултата е това:
  12. Drone

    F1

    щях да постна едно видео, ама не позволява хаха цък
  13. Щастието на живота зависи от качеството на мислите ти. ―Marcus Aurelius
  14. Цецо, като гледам темите за новото HR-V. Ще пропусна лееко. Амортисьори заминават ана 80к км, някви други неща се случват. Като цяло тия, които не са от Америка/Канада са доста траш.
  15. Отидох при Цецо и напълниха климатика с фреон, че пложението беше на умиране. при капацитет 500гр аз имах 100.
  16. Drone

    2017 Acura MDX

    И аз бих искал да се включа в срещата
  17. Да и аз съм карал шкода 105Л с глава от 120. Ама не ми е това целта сега Искам да си возя трибуквието на по-комфортно. Общо взето избора се свежда до тези 3. Acura MDX, Acura RDX, Audi q5. Минуса на ауди е, че е ауди. Иначе двигателя и кутията държат на много бой. Разхода му е като на MDX-a Минусa на Acura e: няма части в Европа.
  18. Drone

    2017 Acura MDX

    Elite е най-добрия вариант за ниво на оборудване. @scyberboy отиди покарай тази, която Цецо е споменал. Да видиш колко е голяма. Защото според мен тия коли са маалко големки. към 5 Метра са дълги, което по малки улички е супер неприятно. @ceco_accord ти се бъзикаш, ама аз още не знам какво искам да взема продължава да ме блазни Q5-цата, просто защото размера й не е на танкер Тия дни се повозих в х5 М50Д. Готина е ама е огромна...
  19. Drone

    F1

    Почна се https://sportal.bg/news-2021062407392012300
  20. В канада е подсъдимо връщането на километражи
  21. За надеждност + лукс, Acura RDX или Audi Q5 с 3.0tfsi Мотора. ЦР-Вто изобщо не ми харесва. Фен съм на хонда, но ако има по-добри варианти бих се насочил към друго.
  22. Drone

    F1

    Ама Макс в последните няколко състезания показва добра психика. Докато Хами нещо почва да мрънка, да се оплаква. Все едно е очаквал по право и тоя сезон да печели
  23. Сега се зачетох, тоя двигател с тая кутия на ZF е железен. Supercharged. Но в мобилето има точно 3 такива коли
  24. ASX, Audi Q5 и RDX са от един калибър. По-малки са от CR-V и MDX. До септември месец ще го реша какво ще е. Hyundai Santa-fe също е вариант, но пак трябва да е от канада, че дизела нещо ме притеснява.
×
×
  • Създай нов...