-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Разликата е осезаема предполагам ? Моята я сменям на 2 години. Иначе аз си смених газовата бутилка, реглаж на предница и изпиране на салона, че беше страшно станало. Другата седмица озаконяване на газовата и другия месец преглед
-
Сравнете себе си с това, което бяхте вчера, а не с това, което някой друг е днес.
-
Мерцедес са светлинни години напред трудно ще ги стигнат Хонда, но евалата за 2 сезона успяха да дръпнат супер много. Това е може би в резултата и на доброто шаси на Редбул, но фактите говорят. Гасли в Италия направи карането на живота си. Ферари са жалка работа тази година. Спипаха ги, че вършат нелегални неща и резултата е налице.
-
Случайно попаднах в ютуб на тоя пич. Honda Passport 2018, вдигната и направена за offroad. Има и една Акура с него.
-
А аз да попитам, как максимално бързо можеш да изпревариш някой, който кара със 130 примерно ? Като подадеш повече газчица
- 42 replies
-
Поздрави за колегата с натокания бял акорд 8ма Type S. На пазара в Тракия в Пловдив.
-
Мармота има s2000, турбинирана и изкорубена за timeattack.
-
Сестра ми си продава джаза, има малко забележки мозметични, но могат да се оправят Баш за града кола е
-
Малко родопски песни И едно от любимите ми хора.
-
А ти като купуваше акорд 2005 за 6000лв какво очакваше да се случи ?
-
Само не разбрах защо са цъкнали маховик, а няма съединител ? Или съединителя няма да го сменят, а само маховика ?
-
Някои HR-V-та нямат 16 пинова букса, а само 2 и 3 пинови.
-
Бедна смес? Защо ще лъжеш сондите като проблема е в настройката на газта?
-
Е тоя път й видяхме възможностите Багаж до тавана. Така натоварена вози по коренно различен начин.
-
Не се изразих правилно, спират се, но със закъснение. Което води до заслепяване на водачите отсреща.
-
Вчера я покарах от Калофер до София по подбалканския. Разход 7.6 по борд. Колицата върви доста добре. Автоматичните дълги са глезотийка, но не винаги се спират като идва кола срещу теб и става мазало. Изпреварва се доста лесно, което с jazz-a не беше толкова лесно.
-
Сменихме маслото, филтрите и антифриза. Маслото беше доста черно на 10% живот. Вие на колко хиляди километра го сменяте ? Сложихме Continental PremiumContact 6 103V гуми. За 1-2 седмици ще се навъртят едни 1000+км
-
Аз да попитам, лесно ли може да се поопъне ремъка на климатика ? Че свири ужасно и много ме дразни. Предлогам, че ще трябва и нов ремък, въпреки, че този е на по-малко от година.
-
На мен ми се струва, че болида на Мерцедес яде гумите за норматив при топло време. В Барселона ще берат ядове. Там ще е страшна жега. На Редбул стратегията този път им беше доста добра.
-
Аз бях миналата година, иска ми се на Корфу да отида. За догодина съм планувал и уроци по кайт, пък да видим, какво ще стане
-
Аз изгорях с едни пари за Лефкада, един познат с който трябваше да ходим не искаше да си направи PCR тест. Общува с цялата фирма и реши, че е по-добре да не рискува. Ходих един уикенд на Созопол, но е много пълно.
-
Днес ще взимам едно CR-V от кат. На сестра ми новия семеен автомобил. Ще дам отзиви скоро като го покарам малко
