Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Разликата е осезаема предполагам ? Моята я сменям на 2 години. Иначе аз си смених газовата бутилка, реглаж на предница и изпиране на салона, че беше страшно станало. Другата седмица озаконяване на газовата и другия месец преглед
  2. Сравнете себе си с това, което бяхте вчера, а не с това, което някой друг е днес.
  3. Drone

    F1

    Мерцедес са светлинни години напред трудно ще ги стигнат Хонда, но евалата за 2 сезона успяха да дръпнат супер много. Това е може би в резултата и на доброто шаси на Редбул, но фактите говорят. Гасли в Италия направи карането на живота си. Ферари са жалка работа тази година. Спипаха ги, че вършат нелегални неща и резултата е налице.
  4. Drone

    Видео

    Случайно попаднах в ютуб на тоя пич. Honda Passport 2018, вдигната и направена за offroad. Има и една Акура с него.
  5. А аз да попитам, как максимално бързо можеш да изпревариш някой, който кара със 130 примерно ? Като подадеш повече газчица
  6. Поздрави за колегата с натокания бял акорд 8ма Type S. На пазара в Тракия в Пловдив.
  7. Мармота има s2000, турбинирана и изкорубена за timeattack.
  8. Сестра ми си продава джаза, има малко забележки мозметични, но могат да се оправят Баш за града кола е
  9. Малко родопски песни И едно от любимите ми хора.
  10. А ти като купуваше акорд 2005 за 6000лв какво очакваше да се случи ?
  11. Само не разбрах защо са цъкнали маховик, а няма съединител ? Или съединителя няма да го сменят, а само маховика ?
  12. Някои HR-V-та нямат 16 пинова букса, а само 2 и 3 пинови.
  13. Бедна смес? Защо ще лъжеш сондите като проблема е в настройката на газта?
  14. Е тоя път й видяхме възможностите Багаж до тавана. Така натоварена вози по коренно различен начин.
  15. Не се изразих правилно, спират се, но със закъснение. Което води до заслепяване на водачите отсреща.
  16. Вчера я покарах от Калофер до София по подбалканския. Разход 7.6 по борд. Колицата върви доста добре. Автоматичните дълги са глезотийка, но не винаги се спират като идва кола срещу теб и става мазало. Изпреварва се доста лесно, което с jazz-a не беше толкова лесно.
  17. Сменихме маслото, филтрите и антифриза. Маслото беше доста черно на 10% живот. Вие на колко хиляди километра го сменяте ? Сложихме Continental PremiumContact 6 103V гуми. За 1-2 седмици ще се навъртят едни 1000+км
  18. Аз да попитам, лесно ли може да се поопъне ремъка на климатика ? Че свири ужасно и много ме дразни. Предлогам, че ще трябва и нов ремък, въпреки, че този е на по-малко от година.
  19. Drone

    F1

    На мен ми се струва, че болида на Мерцедес яде гумите за норматив при топло време. В Барселона ще берат ядове. Там ще е страшна жега. На Редбул стратегията този път им беше доста добра.
  20. Аз бях миналата година, иска ми се на Корфу да отида. За догодина съм планувал и уроци по кайт, пък да видим, какво ще стане
  21. Аз изгорях с едни пари за Лефкада, един познат с който трябваше да ходим не искаше да си направи PCR тест. Общува с цялата фирма и реши, че е по-добре да не рискува. Ходих един уикенд на Созопол, но е много пълно.
  22. Днес ще взимам едно CR-V от кат. На сестра ми новия семеен автомобил. Ще дам отзиви скоро като го покарам малко
×
×
  • Създай нов...