Jump to content

Search the Community

Showing results for tags 'пловдив'.



More search options

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Нашите Хонди
    • Accord - since 1976
    • Civic - since 1972
    • CR-V since 1995
    • Jazz - since 2001
    • HR-V since 1998
    • Other models
    • Електрически модели
    • Алтернативни горива
    • Полезна информация за всяка Хонда.
    • Мотоциклети Хонда
  • Honda фенклуб
    • Общи дискусии
    • Офтопик
    • За форума: Новини, мнения, препоръки
    • Срещи и мероприятия
    • Honda спорт и тунинг
  • Обяви и пазар
    • Продава
    • Сервизи, магазини, цени
    • Общи поръчки от страната и чужбина
    • Рейтинг на търговци / купувачи
  • Високите комбита's Теми

Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


Website URL


Skype


Кара


Място


Интереси

Found 5 results

  1. Бих искал да попитам къде в Пловдив може да регулират клапаните на FR-V с двигател 1.8 / 140 к.с. търся автомонтьор с опит с Хонда, който знае какво прави и качествено да си свърши работата, благодаря.
  2. Здравейте, младежи. Дайте насоки за добър тенекеджия в района на Пловдив. Преди два дни на синя зона на Мария Луиза в Пловдив сериозно ми огънаха задния ляв калник. За щастие бронята е цяла и само една - две щипки са скъсани. Но калника ще иска издърпване. Съответно извършителя си е изчезнал. Обиколих камерите в района, но никоя не хваща там където е била колата ми...
  3. Здравейте колеги! От скоро съм собственик на Хонда Акорд 2.4; 2004 година. На 192 000 км според сервизна история. Искам да му поставя газов инжекцион и се нуждая от малко помощ и съвети в избора на газаджия в гр. Пловдив и избор на компоненти. Въпросите ми са следните: 1. Някой колега на газ от Пловдив с този двигател може ли да ме насочи към газаджия и да сподели мнение. 2. Четох за варианти, при които ГИ се настройва над определни обороти да се включват и бензиновите дюзи по-малко с цел предпазване на клапаните. Има ли такава необходимост? 3. Необходимо ли е да поставям емулатор за бензиновия нивомер, за да показва правилно уреда на таблото оставащото количество бензин? 4. Преди монтажа на ГИ необходимо ли е да се регулират клапаните? Благодаря предварително за съдействието!
  4. Здравейте, автомобила е Сивик 1996 година 1.4 бензин 75 коня, имам проблем с парното духа само топло, ключа върти и в двете посоки на дясно не може до край, но както и да е завъртян все топло духа. Втория проблем е че ключа за степените работи само на 3-та и 4-та степен дайте читав сервиз в Пловдив, ще Ви бъда БЛАГОДАРЕН.
  5. Здравейте! Издирвам читав сервиз за Comon rail дюзи в Пловдив. Да... Ще кажете ползвай интернет звънях на 2 обаче ква е тая цена от 35-40 лв за брой дюза САМО за стенда без чистене или други процедури... Вярно, че да си купиш стенда е доста пари ама т'ва е малко солено! Дюзите са Bosch.
×
×
  • Create New...