-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
От Бултрако пробутват на всички коли 5W40, което е неправилно.
-
За мен ato24 5w40 https://www.ato24.de/en/ato24-motorenoel-synth-5w-40.html 5л. + https://www.ato24.de/en/ato24-motorenoel-synth-5w-40.html 1л. Общо 19.25 евро или 38лв Плащам на Място в Драгалевци Ако не е възможно, ще пусна през онлайн банкирането
-
Защото всички гонят икономия. CVT на нова кола и HR-V на 20 години са доста различни. Технологиите предполагам също не са като от преди 20 години. Читаво Харви със CVT ще е като бялата лястовица според мен.
-
Утре има черен петък, така че прегледайте някакви по-читави марки. https://isudar.aliexpress.com/store/group/For-Honda/317945_516282292.html?spm=a2g0o.store_home.pcShopHead_6314485.1_2_1 За тази знам, че е ок, защото сложихме в на баща ми мерцедеса.
-
Взех Мишелин A5 от bggumi. Ще дойдат на 6ти и преди коледа ще ги сложа Взех този модел, защото всичките ми гуми са такива и до сега не съм имал проблеми зимата дори и в обилен сняг на път за Боровец и Банско. Нямах и проблем с качването до Шилигарника при снеговалеж.
-
Каква е разликата между 3те модела и как реално ще знам, ако си взема от 121лв дали ще е с най-новият дот ?
-
Миии намираш няква от европейски склад, ISUDAR Имаха преди, сега нямат И идва за 5 дена с DHL
-
НЕ е проблема в Газта, а в настройката
-
Не знам реално колко губи от там. Знам, че ми гори масло, но доливам. По последна преценка с 5w40 ми гори около 1литър на 4000км. Разбира се много зависи къде и как карам. Междуградско гори повече, градско пък по-бързо маслото си заминава. Имам по 30км градско на ден, та сменям масло на 7000км. Гумички не съм сменял.
-
Каравел Газ е Иво Ленков
-
от 141лв на 152лв за HR-V 99та година, регистрацията е Пловдивска
-
Ще изкара още 1 година, след това друга
-
И на мен ми тече от същия семеринг от доста време. На годишния преглед винаги ми казват, че има теч на масло.
-
Само се чудя, Albon, защо прави ебаси дъгата да вземе завоя ? И остави толкова място отвътре? Грешно решение може би ?
-
Чак пък за Вериги в Пампорово не е ставало. Освен, ако не нацелиш късата клечка с големия сняг
-
Най-обичам като има задръстване и останат коли по средата на кръстовището
-
Провери си петата врата, доколкото знам са проблемни и има доста теми по въпроса. От там може и да ти е проблема с бушона.
