-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
@JapCar от къде си го взел твоят универсалният и за колко $$$ ? Тия от долния линк за 109 Евро са си супер :0
-
Ако ще даваш пари за настолен по-добре си го сглоби. за същите пари като тия готовите конфигурации ще вземеш по-добри неща. За какво ти е този комп генерално ? Игри или Филми или нещо друго ?
-
Ако бюджета ти е 2 бона, избирай нещо с нВдивия и си ок. на сестра ми приятеля има Асус от геймъркста серия. До сега не се е оплакал.
-
Май май е надумкало повече от 60 санта
-
Боровец във фейсбук и сайта им го готвят за 7ми декември. Но тогава ще съм под масата аз Веси за кое да съм пророк ? За зимата ли, ще видим. В Алпите го дават да надумка 60-70 санта тия дни. До края на декември има много време.
-
Родната действителност е Овъргаз да не ти прекарват газ, защото правят вътрешна реогранизация на фирмата И индустриални сгради да стоят с пълна инсталация. Типична българска простотия. Случая е пресен. Сестра ми втора година чакат да ги свържат Всичко е готово, само газта се чака.
-
Пичове не, че нещо но чак след 3 години ли се сетихте да се правите за английския... Смисъл човека не за първи път пуска тема. Виждали сме се и на живо. Маркони не знам как решаваш така сам да превеждаш някакви неща та и цялата тема ?!?!?
-
т.е. първите 1-2 от 5-те е била с други гуми, че сега е 2017 Беше с 2ра ръка Мишелин Alpin А4, сега съм с А5.
-
Дейба късно го виждам тва... Аз дадох 112лв за някъв даже марката не му помня
-
Каква странна цена ? тука ще е 70к Touring Варианта. поне 10к ще е отгоре спрямо старата версия. Има повече екстри и двигателя е друг.
-
хахах да с автобуса е тегаво. Миналият път пътувахме 30 часа на отиване. Като преди курорта бухаше сняг и единия рейс фърли водна помпа. та издухаха супата. Тази година ще видим как ще е. Аа за жените, здраве да е Там ще има, а май ще има и хора от другите балкански държави, та купона ще е на ниво. Само пари за пиене да има, че там е скъпо.
-
До сега на мен с предно не ми се е налагало да слагам вериги ! А миналата зима щото не знаех пътя за Лалето си драпах по някви малко улички в Драгалевци. Стигне ли се до вериги, начи задкормилното устройство не е наред Имам колата от 5 години, та имам няква представа как се държи на сняг. Гумите ми са с дот 2014.
-
Аз нямам много опит. Последният и единствен път като ходих беше с агенция. Сестра ми сега ще ходят в Австрия самоорганизирано. Ще летят до Мюнхен, като при луфтханза ските и обувките не се доплащат. След това с 2 коли отиват до Австрия и до курорта. Не помня точно в кой курорт са. Аз ще ходя с една агенция RapsodyTravel във Франция, във Val Thorens(най-големият курорт в европа) Цената по спомен е към 400 евро(транспорт с рейс(към 15 часа път), ски картите и хотел) Като яденето не е включено. По спомен излиза към 1500лв, но си заслужава като гледам какво е времето тази година май ще е силна
-
дам и аз бих боднал един, въпреки, че си паркирам и без
-
и аз го гледах видеото за легенда. Нищо ново :D
-
Great, Congratulations Поздрави!
-
Аз имам и не я ползвам, но по спомен са й скъсани връзчиците, дето я държат към задната врата.
-
Well congrats Family ? That's something new, Congrats for that too i guess so you are settling in in Sofia permanently ? Ще оставаш ли в София за постоянно?
-
Така описано удивително много напомня на хейтенето под статия за чуждия успех. Не хейтиш само в себе си, ами го правиш обществено достяние, за да те видят и другите, колко незначително е това постижение за теб. Това даже и Борис Бекер не си го позволява. Манталитет, какво да правиш... няма смисъл от хейтване. Никъде не съм хейтил Гришо или това, което той е постигнал. Като си говорим за постижения, незначително ли е постижението на Ружди Ружди ? Човека въпреки всичките трудности в живота, каквито ти и аз не можем дори да си представим, поставя световен рекорд, Но никой не казва "Мачкай Ружди" Ама да де няма двойни стандарти Евалата и на двамата, постигат огромни успехи. Национален спорт са Щангите или по-скоро бяха, докато не ги съсипаха...
-
Проблема е че всичко е един голям фарс. Като по 3ти март, 6-ти Май, 6-ти Януари, всички се правят на Големи ПатреOти(нарочно е написано така). За Йорданов Ден изобщо даже не ми се говори. В Калофер стана чисто комерсиално влизането в реката... И всички се тупат в гърдите еее аз влезнах аууу.Те не го правт за себе си, правят го за да им завиждат другите, това е проблема. А всъщност местните хора влизат вече на друго място
-
Да де ама малко хора се сещат да го правят това. Един човек, който да приема колите колко пари да взима на месец ? Не е толкова трудно да наемеш такъв човек като имаш голям наплив. Явно хонидите все пак се развалят щом е пълно постоянно навсякъде
-
Мии ниско ти е напрежението в акумулатора. Това е често срещано поведение. Дискутирано е тук. Май решение няма
-
Мериха ми го като сложиха новия акумулатор. Ако регулатора беше зле, колко щеше да зарежда 15++ ? Защо реши, че старият акумулатор се е скапал от това ? като е на 5 години ? някаква идея от къде мога да взема това нещо което държи акумулатора. В момента то липсва и така при дупки може да си подскача акумулатора.
