-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Моля те не говори глупости, когато не си запознат. Купувал съм си китайски Телефон от склад в европа. Няма МИТО, ДДС или каквито и да е надценки! Платих само 23$ доставка с DHL И дойде точно за 3 дена. Купувал съм и китайска неща от Gearbest на стойност 150$ и минаха без проблем. Сега там си е тото голямо. Може да мине, може и да не мине. Затова за 30-40лв разлика не си залусжава трошенето на нерви, ако недай си боже се наложи да ходиш до митницата.
-
На тоя диск в 100% от случаите има вирус. Та аз не бих го слагам в компютъра си.
-
Джанти бол. На сестра ми й намерихме за 2 дена. OLX е фул с джанти.
-
Ее той трябва да е бил на ебаси наклона
-
аз правих промивка с добавка. Май почна да гори повече масло след нея Догодина живот и здраве ще правя основен, че малко почна да ме примързява да следя тая щека постоянно.
-
и при мен беше това проблема. Колата спираше изцяло на предните спирачки. След реглаж на барабаните, дисковете ми вече не тресат и колата спира осезаемо по-добре.
-
Ами премери го с шублер отвора, ако може, ако не, отиваш при някой гумаджия и мериш с оборотните втулки, които имат. След това при стругар, щом исках халумин и си готов
-
Аз карам с маздови джанти от 2 години лятото. Никакъв проблем не съм имал. Има втулки за централния отвор и всичко заспива. Малко ме дразни, че не съм намерил капачки за дупката по средата ама здраве да е. Стоят по-добре от оригиналните, даже миналата година бях с 205/55/15 и имаше ебаси визията Ти тоя акорд го изкара 2 тона и половинa :D Моите са 15ки, но си карам малко хамалската из софийските дупки
-
Аз търкалям зимата Michelin Alpin A5 Мисля, че ще им е 4та зима сега. И след това ще сменям колата :D
-
Да точно това е форума Там има всичко от до за сивик.
-
Мисля, че това е цвета. Но да най-добре да я видиш на живо.
-
от кога има 2.4 с CVT ? Тва да не е за хамерикансия пазар и за тва да е на добра цена ?
-
Поздрави за колегата с видинския Legend, който видях на околовръстното в неделя към 8 и нещо. Брутална е колицата Явно колата се продава http://www.cars.bg/offer/c2260114
-
Ами значи няма какво да се чудиш, ако искаш да я взимаш сега де. Това, че нямаш 4-5 месеца гаранция според мен не е проблем. Виж и в английския форум какво пише за тези сивици и ако е всичко ок се мятай
-
Проблема за тия 400лв е, че като колата е в гаранция само в скапания оторизиран сервиз трябва да я караш. Иначе маслото излиза в пъти по-евтино от общите поръчки и ако си го смениш в някой квартален сервиз. Този двигател се е доказал като супер икономичен и здрав.Понавървява доста повече от Авенсис 1.8 или поне такова е усещането. Единственият по-голям проблем е ДПФ-а, който може да се запуши по някое време. Тогава става тегаво, но всички дизели страдат. Щом е кола с пробег би трябвало цената да е още надолу.
-
Аз карам с Дискове EBC и накладки TRW, които са адски меки и прахоляка по джантите е доволно голям. Задните ми спирачки са барабани и преди да ми ги регулират спирах само на предни и резултата беше постоянно крив десен диск. След реглаж всичко се оправи
-
Аз пък карам вече 3 години с Денсо ТТ и проблеми не съм имал. Разбира се последно чисти филти преди около 30000км и резултата е на лице. И инжекторите ми са се разтракали, но газаджията не работи в събота, та нямам идея кога ще ги оправя.
-
Тва е като power foam-а на amsoil дето се изпръсква в смукателния колектор.
-
Може, Одисей И Пилот
-
Амии светва ли ти чек-а преди да заплаиш колата ? Ако не значи може и да са я махнали. Виж си грешките. Така на гадаене няма да стане. Би трябвало да си с 2 пиновата букса под средната конзола, окъсяваш я с кламер и почваш да гледаш колко пъти мига лампичката. бавните са 10-20-30... бързите са 1-2-3..9
-
Honda (OMSE) имат най-младият отбор в Rallycross-a. На 24 години е най-възрастният шофер.
-
FYI Автора с ГОЛЕМИ букви болднато го е написал какво търси. 1.7 изобщо не се споменава
-
Аз бях на Тасос една седмица семейно в къща. Резервирахме я още март месец през booking.com за 8 човек излизна към 300лв на човек спането за 7 дена. Храната и отношението са в пъти по-добри от на бг черноморието. Изобщо няма как да се сранвяват.
-
Ти верно ли го написа това "по-изпитани във времето модели, с по-добри двигатели" и в трите коли се слагат едни и същи двигатели, кое им е по-доказаното на акорд и цр-в? и Трите коли са сходни от към ходова част и купе. Вече е въпрос на избор какво му трябва на него. повече места или визията повече го кефи и т.н. понякога пишеш откровени глупости...
