-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Аз си смених и двете такива рамена с нови оригинални. Не ми се занимаваше да побългарявам.
-
Аз пък се отказах да правя основен ремонт, щото колата ми гори 1.5л на 10000к км И смисъл да набутам 1000лв в кола, която ще карам макс още 1-2 години ми се струва безсмислена. Вози, работи си като часовник, въпреки, че преди мен маслото май не е сменяно никога. И май е към 400к При мен уж дойде на 193к, но силно ме съмнява да е бил на толкоз. Та карам си я с Ато24 масло, сменям на 7-8к щото след това маслото е адски гнусно и те така И събирам пари за Лексус
-
Мхъм и един мамрот завива шоколада в станиол. Ако беше толкова зле, защо е второта най-продава SUV в Америка ? Шумоизолацията е доста по-добре от на предишните модели. Явно са се усетили, че като имаш CVT, което зависва в червеното, значи ти трябва и повече изолация за да не си крещите докато изпреварваш примерно. edit: Обаче 1.5Т се оказва,че не е толкова железен колкото си мислих http://www.crvownersclub.com/forums/137-2017-present-official-specs-features-etc-gen-5/176609-might-worse-than-you-think-1-5-turbo-issues.html
-
Стъклото и целият корпус са си напълно здрави, проблема беше в основата, която замених с планка. Сега само трябва да запоя по-дълги жици за буксата на огледалото. Функцията за прибирането си работи.
-
Аз карах с TRW 2 години, и нямах никакви ядове. Ама са адски меки и джантите меко казано стават на ГЪЗ.
-
още в събота на квалификацията ще се изяснят нещата. Не се знае накрая на сезона дали Ред бул няма и те да са с Хонда двигатели
-
Днес случайно се загледах в едно ЦР-В с червени номера(от някое посолство) и се оказа, че е новият модел. по задния капак и стоповете като на Волво го познах.
-
А честито и на всички сложили летните гуми
-
Нямам снимки на моя, но иначе можеше да ти покажа и как е каран двигател с несменяно никога масло
-
доста жалко изпълнение.
-
Може би е това OM 646.963 или OM 611.962( но това е от преди фейслифта, а конкретната кола е след)
-
Я кажете на 2.2 cdi на мерцедес 2006 година без DPF какво масло се слага ?
-
Някой може ли да ми каже как се махат пиновете на буксата на огледалото? Мъчих се, но не успях и се наложи да отрежа кабелите. Сега трябва да ги удължа, тъй като преправях основата. Това е резултата, не съм го монтирал още.
-
Ти пак си се разминал, аз онзи ден в най-гнусното време осъмнах със срязана гума... В coxmotor има и е намалена в момента. Но аз 5 години се каня да купувам и така и не съм. Явно задните чистачки и огледалата са някакъв голям консуматив.
-
Значи звънях сигурно на 10 морги, нито една няма ляво огледало. Кво стана с тия коли бе ??? Явно тва е някъв консуматив. Продължавам търсенето. Някой ако знае от къде мога да си намеря ляво огледало ще е супер едит: Случайно огледало от CR-V 1ва генерация няма ли да стане ?
-
При температура близка до 0 градуса си съсипваш новите летни мишелинки
-
На студена кола пък и автомат няма как да е по-малък. И моя сигурно гони 15-6, ама здраве да е Важното е да стигнеш от точка А до точка Б без проблем
- 31 replies
-
- тема за живота
- винетките
-
(+ 1)
Тагове:
-
Мен наистина ме изненада тази сутрин, някой ми беше срязал предната гума и джантата беше залепнала за главината. Та една гума по-малко и 160лв за изправяне на джанта и нова гума Карах до гумаджията на мекица, нямаше друг вариант. Блъсках я с кво ли не. п.п. Софеанците в Редута са много "либерални" към коли с чужда регистрация.
- 31 replies
-
- тема за живота
- винетките
-
(+ 1)
Тагове:
-
Моето пак се отлепи. Звънях на 5 места и нямат. Сега ще проверя в Ebay.
-
Тия как са направили 72 лапа без да се строши двигателя
-
Кое ти продават за 5$, дай линк за задно рамо с чистачка за тия пари
-
Залепих я с поксипол. Би трябвало да държи. Много странно как са я направили от 2 вида метал и се е чупила точно между двата. Добре, че поне огледалото е здраво. Сега остава само да го закрепя и съм готов
-
Някой Умник е карал като фитипалди по улицата до офиса и резулатата е че ми е помлял огледалото. Така е карал, че основата металната е заминала, корпуса и огледалото са здрави. Един път ще ги оставя отворени да не замръзнат и греда. Има ли смисъл да я лепя тази основа с лепило, или да търся втора ръка огледало ? Някой може ли да предложи от къде мога да взема възможно най-бързо, че си е шит да се кара само с едно огледало?
