Здравейте,
Не може да си пишете в темата, като в чат, не може да си пишете цитати сам на себе си, не може да докладвате собствени мнения. Отваряте прекалено много работа на екипа, да Ви редактира мненията, и на членовете на клуба да се лутат в това какво питате.
Питате за втори път за съвет къде да идете, а в същото време не сте си попълнили профила от къде сте, нито казвате в темата.
Получавате едноседмична забрана да публикувате, като можете да използвате времето да си набавите цялата налична информация, като четете форума, защото всичко, за което сте питали, вече го има. Само трябва някой да чете.
С уважение... и нека си останем с него.