-
Content Count
651 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Ivan_Ch last won the day on September 25 2025
Ivan_Ch had the most liked content!
Community Reputation
350 GoodAbout Ivan_Ch
-
Rank
Потребител
Profile Information
-
Кара
Акорд 2006. AT. К24А3
-
Пол
Мъжки
-
Място
Пловдив
Contact Methods
-
Skype
I.chernev
-
Да. От там мисля, че е това омасляване.
-
Аз този ремък не бих го сменил, но обърни внимание на теча от цедката. Сменя се лесно и не струва кой знае колко.
-
Според мен, ремъка не ти е напукан а текстилен, затова изглежда така. Свали го и виж пистите как са. Превантивно си купих ремък преди над 40К км, но още го возя в багажника. Ремъците, които можеш да купиш от тук са в пъти по-калпви а този ми изглежда наред. Белега се гледа на заплен двигател и ако не излиза от полето вероятно присвирва заради лагера на някоя от прилежащите ролки.
-
Аз закагам на компютъра. В няколко такива случая съм участвал. Участвал имам предвид с диагностика съм обучавал компютрите на колегите със сходни проблеми. Моя Акордсъщо мина по този път. Единия ден даваше грешка за високо напрежение на соленоид (не помня кой) а наследващия за ниско напрежение. След смяна на компютъра нещата си дойдоха на мястото.
-
Няколко въпроса относно Android навигация
Ivan_Ch replied to tosith's topic in CR-V 4та ген. (2012 - 2016)
Можеш да си смениш камерата с такава с АHD качество. -
Ivan_Ch started following Калин Наков
-
Това, че външната температура не се показва на дисплея ти е най-малкия проблем. Драмата с управлението на климатика на дизеловите акорди идва лятото. При бензина оборотите на въртене на перката на радиатора е една. При дизела са две. Висока и ниска. Проблема идва от там, че китаеца не превключва към високите обороти на въртене. В следствие системата вдига високо налягане и фреона изтича през клапана за високо налягане.
-
Грешка P0985 (63-1) при стартиране
Ivan_Ch replied to martinhristov's topic in Accord 7ма ген. (2003-2007)
В общи линии за клапан D трябва да се провери това. Първата проверка се извършва на конекторите на компа. В краката на пасажера. За втората обаче в малко гимнастика. По спомени за да стигна до конектора на соленоидния блок разкачах нещо и си издрах ръцете. -
Грешка P0985 (63-1) при стартиране
Ivan_Ch replied to martinhristov's topic in Accord 7ма ген. (2003-2007)
@blajko през конекторите на компютъра можеш да изтестваш дали соленоидните клапани работят. Трябва ти само мултиметър и свободно време. По-нагоре в темата към качил линк към сайт с описание как става проверката. -
Грешка P0985 (63-1) при стартиране
Ivan_Ch replied to martinhristov's topic in Accord 7ма ген. (2003-2007)
Здравей. Реших проблема с друг компютър и с диагностика го обучих да пали с моя ключ. От кой град си колега? -
Няколко въпроса относно Android навигация
Ivan_Ch replied to tosith's topic in CR-V 4та ген. (2012 - 2016)
Има модел, който е точно за твоята. Вече съм подменял на няколко заводскта навигация, но качеството на оригиналната камера не е задоволително. -
Няколко въпроса относно Android навигация
Ivan_Ch replied to tosith's topic in CR-V 4та ген. (2012 - 2016)
Заповядай. -
Няколко въпроса относно Android навигация
Ivan_Ch replied to tosith's topic in CR-V 4та ген. (2012 - 2016)
Интресно. Кана е същия, но за да тръгнат бутоните за телефона от волана се наложи да се прихвана допълнително към една от буксите. -
Няколко въпроса относно Android навигация
Ivan_Ch replied to tosith's topic in CR-V 4та ген. (2012 - 2016)
Кой КАН зареди?
