Jump to content

Общи дискусии

Теми за модела , обяви и въпроси

Има 3123 теми в този форум

    • 6 отговора
    • 1778 прегледа
    • 9 отговора
    • 1777 прегледа
  1. Какъв е карбуратора?

    • 4 отговора
    • 1776 прегледа
    • 14 отговора
    • 1774 прегледа
    • 5 отговора
    • 1773 прегледа
  2. Проблеми със Сивик

    • 3 отговора
    • 1773 прегледа
  3. Кой от двата дросела да сложа

    • 10 отговора
    • 1772 прегледа
    • 8 отговора
    • 1772 прегледа
    • 4 отговора
    • 1772 прегледа
    • 10 отговора
    • 1772 прегледа
  4. горивни филтри на D15B2

    • 14 отговора
    • 1770 прегледа
  5. Споилер 6та

    • 7 отговора
    • 1770 прегледа
    • 2 отговора
    • 1769 прегледа
  6. ?

    • 12 отговора
    • 1769 прегледа
  7. Студен D15B2

    • 12 отговора
    • 1769 прегледа
    • 3 отговора
    • 1768 прегледа
    • 5 отговора
    • 1767 прегледа
    • 5 отговора
    • 1767 прегледа
    • 7 отговора
    • 1766 прегледа
    • 9 отговора
    • 1765 прегледа
  8. Civic VTEC - E

    • 8 отговора
    • 1764 прегледа
  9. Защо не пали?

    • 5 отговора
    • 1763 прегледа
    • 7 отговора
    • 1763 прегледа
    • 3 отговора
    • 1761 прегледа
    • 5 отговора
    • 1758 прегледа
    • 8 отговора
    • 1758 прегледа
  10. Гуми за Сивик

    • 6 отговора
    • 1757 прегледа
  11. Въпрос

    • 8 отговора
    • 1757 прегледа
    • 7 отговора
    • 1757 прегледа
    • 4 отговора
    • 1755 прегледа
    • 5 отговора
    • 1755 прегледа
    • 8 отговора
    • 1755 прегледа
  12. D14z4 проблем с охлаждането

    • 6 отговора
    • 1755 прегледа
    • 6 отговора
    • 1753 прегледа
    • 2 отговора
    • 1752 прегледа
  13. Скърцащи кори

    • 3 отговора
    • 1752 прегледа
    • 6 отговора
    • 1751 прегледа
  14. тресе колата след 120 км в час

    • 6 отговора
    • 1751 прегледа
    • 4 отговора
    • 1751 прегледа
    • 13 отговора
    • 1750 прегледа
×
×
  • Създай нов...