Jump to content
competition

20 и 23 грешка Ecu P30

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)
От тук видях грешките за б16-ката20 Electrical Load Detector (ELD)23 Knock Sensor (KS)Искам да попитам относно 20 грешка дали от нея може да ми изгори ЕКУ-то.Ето няколко линка за 20 грешка цък и цък До колкото си го превеждам това може да доведе до изгарянето, но искам и някой по компетентен да се изкаже.При мен тази система я няма понеже колата ми е 5-та генерация и мисля че на тях не им слагат освен ако не е ВТИ, но нека пак някой да ми поясни.Също така мога ли да си я направя тази верига?Също така и за 23 грешка какво следва да се направи.Знам за какво служи, но подлежи ли на оправяне или трябва да се замени с нов.И ако трябва да го подменя продават ли го нов?Или трябва да търся втора ръка?! Редактирано от Golf-Assassin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

и двете грешки можеш да ги изключиш с чип да не светят !:unsure: дават се на Disable и готово. а НОК сензор... търси само на JDM Ecu...странно

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А видя ли за какво служи 20 грешка?Electrical Load Detector (ELD) приема тока от акумулатора и от алтернатора и оправя променливият волтаж на постоянен и го праща към компа на 5 волта поне аз така го схванах, но пак казвам нека някой, който е доста навътре да ми обясни дали съм разбрал правилно

Редактирано от Golf-Assassin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ЕЛД електрик лоад детектор и при мен свети като съм с чип (като го изключа през чипа и спира да свети и нямам никакви грижи вече 2-3 години) (поне при мен)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и двете грешки можеш да ги изключиш с чип да не светят !:unsure: дават се на Disable и готово. а НОК сензор... търси само на JDM Ecu...странно

само да вметна че P30-ската е от b16a del sol jdm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тогава да не се чуди що му свети чека само с чип ще спрът да светят. ;):bg::unsure: (ама да му обясни някои дето е навътре) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...