-
Мнения
3507 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
59
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Emicha
-
Написал си N22A1, а не забелязах това - 07 . Както и да е - другото остава в сила и виж там.
-
Бе все си мисля , че при този Акорд филтъра е друг и няма уплътнения, а само тръбички свързани с маркучи, ама казва ли ти някой !?! Колега да не сте объркали свързването на филтъра, а и клапана в "лимонката" държи ли ти - да не ти се отича горивото нещо? Щом след "ремонта" има проблем - винаги търси проблема , първо там където последно е пипано !
-
Обобщение: Причината е, че с писане и догатки, проблема трудно ще се разреши. Друго е око да види и ръка да пипне - но на живо. Та, колата ти върви, а Дупница не е на оня край на България. Разбери се с Ванката и там на място.
-
Видно от самолет и ключово . И Ванка, не знам как се навиваш да "правиш" центровка от разстояние - да не започнат после да те обвиняват и да има сърдити .
-
Въпроса е къде тече и къде е мокро, защото тези капчици нищо не означават. Също има и теми за теч в краката отпред - ако там е теча, потърси в този раздел и ще се ориентираш къде да търсиш проблема.
-
Малко е по-дълго (2 мин.), но е доста по-добро и си заслужава да се изгледа внимателно :
-
Краси, тя фабричната няма никакви датчици. Реагира само на взлом при отваряне на вратите - доколкото знам де. Затова винаги съм казвал, че е хубаво да се слага допълнителна, със звуков сигнал, шок и обемни датчици.
-
Актуално , за времето в което живуркаме....
-
Колежке, развесели ме много и четейки те , много се изкефих, че отдавна не съм попадал на мъжки момичета. Та хайде да помогнем с това онова: - Капака/калъфа на резервната гума е с два ципа , а машинките им обикновено са отдолу. Внимателно ги разкопчаваш нагоре , защото плата може да е прегорял и циповете да се скъсат. Резервната гума е захваната на стойката с три гайки , които са същите като на колелата. Отвиваш ги и я сваляш. Гледай винаги да ти е напомпана, че знае ли човек. Също е хубаво, ако слагаш секретни гайки на гумите, да предвидиш и за там една - за всеки случай. - Куфар си купи какъвто ти харесва и ти отива на очите, а и не го пълни с много инструменти (евентуално две отверки , едни клещи , и някой друг ключ за кураж), че само ще ти тежи в колата. Едва ли, ако се счупи нещо по път,(естествено не го пожелавам) ще можеш да го отстраниш на място - освен ако не е супер елементарно, затова е хубаво в куфара, да имаш и визитка на някоя пътна помощ. - CD/Радиото , че е с букса е така, свалянето му е лесно и ще се оправиш, но за новото евентуално ще ти трябва преходна букса, но тя зависи от това каква нова медия ще сложиш. Обикновено в Авител , се намират всякакви преходи. Ето ти клипче , от къде да го подхванеш, въпроса е да свалиш внимателно рамката - твоето може да не е същото, а от двойните, но пътя е същия: Успех и продължавай да ни радваш !
-
А това е, една друга институция, която се "грижи за нас"... Коментара е излишен!
-
Че ще сменяваш горивния филтър, е ясно и необходимо, ама защо не закачи колата на диагностика, за да видиш грешката ?
-
Бъркаш, никакъв документ не е това, а просто една хартийка, даже по-малка от билетче за ГТ с някакво номерче, за насочване кой документ трябва да търсят после, при получаването на новото свидетелство за управление на МПС. Едно време издаваха служебни бележки, с които можеше да караш докато ти станеше новото свидетелство , но сега не дават. Истината е , че просто ме наказват и лишават да управлявам колата за известно време, защото просто така са решили, а не че имат основание. Абе КАТ си е държава в държавата и надали това ще се промени в близките години.
-
Вярно си късметлия , дано и в бъдеще да остане така. Иначе, както ти казах за моя късмет, след влизане вътре на един от каналите - 270 минути и 54 секунди за сверка/проверка /консултации с разни монтьори, шофьори, малък шеф, среден шеф, най-голям шеф, е и чистачката накрая , плюс 60 минути за готовия талон . Миналата година само за смяна на талон на друга кола, само около 150 минути - направо бяха ракети. А това отгоре, съм ти го поправил/добавил с червено, да не объркваме другите.
-
Ако, ако, е ако..... нямаше "пандемия" и не бяха удължили срока на валидност с 6 месеца, мислиш ли че нямаше да ги подам навреме? Няма смисъл да ми отговаряш де. Айде отговори на това поне : След като валидността е удължена с 6 месеца и документите се признават за Редовни - защо ми прибират единия ( книжката ), а другия (личната карта) не ? Защо примерно не беше обратното - нали и книжката се признава, като един вид документ за самоличност ? А бележка дават само с някакъв номер, за да можеш с нея да си получиш новия документ - та тя е нищо и с нея нищо не можеш да удостовериш. Иначе си късметлия, 45 минути в КАТ и то три пъти , аз цял ден си отвисях последния път, когато сменявах талона, за Евро стандарта на колата и добре че беше "чистачката" да я питат дали СРВ -то е Евро-4, че те официалния документ от Бултрако не го признаваха. Смешно и жалко е всичко, но за сметка на това бавно и мудно се променят нещата.
-
Може : https://www.mvr.bg/електронни-услуги/електронни-услуги-и-справки/справка-за-издадени-и-неполучени-български-лични-документи
