Jump to content

Общи дискусии

Теми за модела , обяви и въпроси

Има 3123 теми в този форум

    • 24 отговора
    • 6551 прегледа
    • 6 отговора
    • 1297 прегледа
  1. Kakва е ламбдата на Д14а2

    • 1 отговор
    • 1044 прегледа
  2. Ъпгрейд на спирачки?

    • 1 отговор
    • 1057 прегледа
  3. Бедна Смес

    • 17 отговора
    • 12698 прегледа
  4. Обслужване

    • 6 отговора
    • 1528 прегледа
    • 7 отговора
    • 1422 прегледа
  5. Въпросче за 5 ген

    • 6 отговора
    • 1457 прегледа
    • 6 отговора
    • 1459 прегледа
    • 6 отговора
    • 1728 прегледа
  6. Проблем с ръжда на д13б2 5г

    • 3 отговора
    • 1234 прегледа
  7. Фланци за джанти

    • 3 отговора
    • 1168 прегледа
  8. смяна на салона

    • 6 отговора
    • 1495 прегледа
  9. Задни колела

    • 2 отговора
    • 1066 прегледа
    • 11 отговора
    • 2077 прегледа
    • 0 отговора
    • 918 прегледа
    • 7 отговора
    • 2147 прегледа
    • 4 отговора
    • 1221 прегледа
    • 3 отговора
    • 1844 прегледа
    • 15 отговора
    • 4327 прегледа
    • 9 отговора
    • 2092 прегледа
  10. VTEC йок

    • 20 отговора
    • 3712 прегледа
  11. как се сваля това?

    • 13 отговора
    • 2592 прегледа
    • 10 отговора
    • 1543 прегледа
    • 0 отговора
    • 798 прегледа
    • 2 отговора
    • 1029 прегледа
    • 13 отговора
    • 2614 прегледа
  12. амортесиори

    • 3 отговора
    • 1159 прегледа
  13. Сивик - EG инсталация

    • 0 отговора
    • 890 прегледа
  14. Спирачни апарати

    • 2 отговора
    • 945 прегледа
  15. Проблем с скорости

    • 0 отговора
    • 906 прегледа
    • 16 отговора
    • 3049 прегледа
    • 7 отговора
    • 1411 прегледа
    • 16 отговора
    • 2238 прегледа
    • 11 отговора
    • 1985 прегледа
    • 2 отговора
    • 937 прегледа
  16. Хонда Сивик 1.4i 75ph

    • 10 отговора
    • 1924 прегледа
    • 3 отговора
    • 844 прегледа
    • 24 отговора
    • 4837 прегледа
    • 6 отговора
    • 1899 прегледа
×
×
  • Създай нов...