Jump to content
red_devil

проблеми с оборотите на хонда д13б2

Recommended Posts

Колеги снощи на колата и стана нещо като нее на скорост и недържи обороти директно изгасва.Трябва кракът ми все да е на газта за да не изгасне което изобщо нее удобно.Ако някой знае нещо с което може да бъде полезен нека ми помогне...

Редактирано от red_devil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на газ или на бензин?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В най-лошия вариянт си за реглаш клапани,иначе сложи нови свещи и филтър и си готов,поне при мен беше така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем, но само на бензин. На теб кога ти го прави?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги снощи на колата и стана нещо като нее на скорост и недържи обороти директно изгасва.Трябва кракът ми все да е на газта за да не изгасне което изобщо нее удобно.Ако някой знае нещо с което може да бъде полезен нека ми помогне...

Най вероятно запушен жигльор за празен ход ..Вен_РВ1456ВС, ти не ходи ли при Армейков да ти види карба ? Ако чакаш сам да се оправи, на дали ще стане .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги снощи на колата и стана нещо като нее на скорост и недържи обороти директно изгасва.Трябва кракът ми все да е на газта за да не изгасне което изобщо нее удобно.Ако някой знае нещо с което може да бъде полезен нека ми помогне...

Колега,Кажи сега- има ли газ колата и ако го прави на газ, а на бенз не проблема се решава елементарно и за няма и 2 мин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:honda: :honda: Ами колата я карам само на бензин,никога нее карана на газ!Забелязвам че при ниски обороти ако евентуално не изгасне започва да работи много странно сякаш препуква и мирише на неизгорян бензин.Между другото този проблем възникна след като се дърпах и я позадържах в 7хиляди оборота и после взе да гасне.Имам чувство че карборатора нещо му стана в смисал е за центровка но незнам помагайте...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли няма да ми помогне,или поне да даде съвет...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам много време в момента, а и чакам да взема заплата, за да ида. Все пак никой не работи гратис. Пък и за сега на газ си върви без грешка ;)

Колеги снощи на колата и стана нещо като нее на скорост и недържи обороти директно изгасва.Трябва кракът ми все да е на газта за да не изгасне което изобщо нее удобно.Ако някой знае нещо с което може да бъде полезен нека ми помогне...

Най вероятно запушен жигльор за празен ход ..Вен_РВ1456ВС, ти не ходи ли при Армейков да ти види карба ? Ако чакаш сам да се оправи, на дали ще стане .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли няма да ми помогне,или поне да даде съвет...

Ами съвет ти дадох по горе ..За празния ход отговарят 2 жигльора и като се запуши някой от тях, започва да гасне .. Иска си разглобяване и почистване ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи днес цял ден се занимавам с колата проблема беше в моторчето за вакума към тавата на карбуратора поръчано е вече друго благодаря за съветите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправи ли се ? Държи ли обороти, ако не мога да ти помогна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз преди време имах този проблем. Почистих си карбуратора и стъпковото моторче и сичко се оправи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложихме друго но май и то нее читаво ти от Пловдив ли си и по точно как ще ми помогнеш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега проблема ти е с автоматичния смукач имах същия проблем, изведнъж започна да държи високи обороти. Какво ли не сменях, какво ли не правих, до като един колега от форума ми прати това и всичко се оправи, ако не си пробвал да настроиш смукача... направи го ! My link

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега гледам, че си от Плд. Тия дни съм нощна и през деня съм свободен. Ако имаш време звънни един телефон 0884906752 или пиши едно лично. Мисля, че се сещам какво може да е. Ако тр ще се видим някъде ;). Моята я оправи така Цък и по точно последното мнение.

Редактирано от Вен_РВ1456ВС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...