Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрав за колегата с бургаската Интегра  А 0016 ,вчера по пътя Варна-Търговище-Търново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Човекът си е просто ценител, от старата школа, сигурно затова :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за седанчето 5та онази вечер засякохме се и карахме по Малинов заедно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синьо-зеленият Сивик, с който се разминахме по Околовръстното днес сутринта в трафика.

Той ме е поздравил, но се бях замислил и жена ме бутна и каза "човека те поздрави", а аз го видях в огледалото вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От серията случайни срещи - в Горна Баня отпреди няколко дни - много нагласено купе, евала   :plane:

 
037677267.jpg?r=0

 

И от днес в Лозенец (малко по-надолу имаше и още 2 такива купета - сребристо и пясъчно, ама нямаше време за снимки... абе карат ги хората  :ph34r:

037677268.jpg?r=0

Редактирано от AKKOЯD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Поздрав на колегата с купето Софийска регистрация, с което карахме до разклона за Дупница по магистралата (и малко след разклона по посока Кюстендил).

Поздрави 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с Хонда ледженд(СА7373**) днес в Метро. Униклана колица :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чавдаре, с теб ли се поздравихме днеска по обед до автокъщите. И да не си бил ти пак поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегите/колежките с двата сиви кюстендилски сивика, 7-ма ген., от паркинга на Мегапарк в София. Вчера бяха паркирали едни срещу друг :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 8,45 на Петрохан около четирите мостове се разминахме с колега с Ледженд, който ми присветна, а аз като се разминахме му пуснах едни мигачи.

Та - поздрави на колегата и на всички други, които днес сме катерили Петрохан. Аз два пъти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав Прелюд с форумни табелки мина днес през МС Младост 3 към 18:10, поздрави на колегата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта на излизане от София един колега с Акорд 7ма с бургаска регистрация май ми махна. И да не е, аз махах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Колегата с леджънда в Кр. Витоша. Вчера вечерта към 8. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав Прелюд с форумни табелки мина днес през МС Младост 3 към 18:10, поздрави на колегата.

 Ако е бил  сив 5ца  с черни джанти съм аз :) . Поздрав и за теб колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, явно ти си бил,

днес на същото място и по същото време, отново много добре направен прелюд, този път червен с монтанска регистрация, поздрави на колегата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СВ 2896...

 

Изхода на Асеновград, посока Пловдив.

 

Синя петица, Прелюд...

 

...

 

Наздраве...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с бялата лястовица(civic 8 Type-R),на кръстовището на "Ален мак"в Пловдив, посока Карлово. Направо ми оправи и така дъждовният ден.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте

Поздрав на колегата с Хонда 6 ген. с рег. номер КН 919..... Настигнахме се някъде преди Дупница (по магистралата) и се разделихме по пътя от Дупница към Кюстендил.

Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с  голямата брада и Сивик 6-та със стикери на прогаз. Вчера към 7 на ул. Йерусалим.  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше с ловешкият ACCORD 7 type S вчера по бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“ - карахме известно време един зад друг? :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с видинския Legend, който видях на околовръстното в неделя към 8 и нещо. Брутална е колицата :)

 

Явно колата се продава http://www.cars.bg/offer/c2260114 :( 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше "колегата" с мотоциклет, на 05.09., малко преди ШЕЛ при с. Горни Дъбник,обл. Плевен, че нещо не му разбрах жестовете?

Ако чете тук и има желание да ми ги изясни, с удоволствие ще участвам в дебата! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синия акорд 7 таурер 24033c2d0efc770a16cde32a6878d223.jpg

 

Изпратено от моят E2105 с помощта на Tapatalk

 

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с видинския Legend, който видях на околовръстното в неделя към 8 и нещо. Брутална е колицата :)

 

Явно колата се продава http://www.cars.bg/offer/c2260114 :(

Поздрави и от мен, изпревари ме на 01.09.2017г. на магистрала в Гърция... уникална машина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със бял Сивик 6-ген турбо, с който се засякохме вчера в Плевен до хотел Балкан.

От бежовия Москвич турбо.  :biggrin:  :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със бял Сивик 6-ген турбо, с който се засякохме вчера в Плевен до хотел Балкан.

От бежовия Москвич турбо.  :biggrin:  :plane:

Мариян е това.Майстора на Хондите в града.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с Акорд V-та, който снощи мина през станция Младост 3 към 18:30

За колегата с Акорд VI-та с плевенска регистрация на паркинга на декатлон към 14 часа днес и на колегата с CR-V-то на Малинов  :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Акорда V-та е бил сив с черни джанти, съм бил аз. Поздрави и за теб, колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колежката със зеленият Сивик  5 по бул.Константин Величков.

От черният хеч 6-та.,

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черния фейслифтов дизел :cool:.

IMG_20180416_083857.jpg

Редактирано от isullivan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за щастливият колега с черният звяр Type R.:)Малко в стил "бързи и яростни" се движеше,но ми зарадва деня.:D

Умната колега,а спорт бутона го натисни на "Дракон"-на в Калояново. И все пак, усетих "Хонда емоция".:honda:

 

20180417_092043_1_1.mp4

Редактирано от JHM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави от синия Акорд 6-та на колегата с плевенския Сивик 8-ма EH9671BX - много лъскава, карах зад теб.. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не знам дали е точно за тази тема, но не намирам по подходяща. Та: Потърпевшият от тази случка: https://fakti.bg/bulgaria/307607-zrelishten-boi-na-krastovishte-v-sofia-video от форума ли е? На репортажа по телевизията се видя черен Акорд, седмица с ударен от коня или каруцата калник.

Редактирано от DAN_DAN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да се чустват поздравени колегите от събота към 14ч по магистрала Тракия посока Пловдив с нагласения сив акорд, ако не се лъжа беше с хасковска регистрация, поздравихме се  както трябва евала, поздрав и на колегата от неделя към 17ч пак на магистрала Тракия посока София, където излезе от изхода на Ихтиман с червеното купе 5г, като видях до шофьора конзолата с измервателните уреди явно беше турбо, аз бях със свирещия с клаксона по сватбарски за поздрав ха ха червен хеч хонда 4г 

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със Сивия Акорд с лепенки на клуба от бялото Кончерто  :) засякохме се вчера малко преди Созопол.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готина машинка, колега. Жената искаше на Градина да плажуваме, ама аз си бях наумил, че ми се ходи на плажа на Перла, та си продължих на юг :drunk:

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПОздрави за колегата с ловчанлийския Тайп Р, изглежда доста внушително. Оправи ми деня от сутринта... :hondarulez:

IMG_20181124_113622.jpg

Редактирано от BlueDream4
  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...