-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Значи познавам 3-4 души с подагра.Като на единия не му личи,а другия е вече с деформации от пиене.Деформациите се изразяват в подути крайници. Та или спираш пиенето и си живееш нормално, или си прецакваш тялото и живееш в агония.
-
Защото Мошче няма време за губене и трябва да се действа, да се съберат средствата колкото се може по-бързо.
-
Тва ми е ясно Но ми се струва доста странно да съм я ръчкал на 4500 през повечето време и да не е мръднало много.
-
На кой е видинския сивик 5та с кръпка на веждата до макдоналдс и шел на цариградско от страната на мегапарка?
-
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=93137 Виж тази тема.За акорд е но фрв са със същия дизелов двигател. Там е описано как се прави тест на съединителя
-
Имам следния странен проблем А може и да не е проблем. Промих двигателя преди 3-4 месеца.И почна да погорва масло. 3-4 литра на 10к. Въпроса ми е следния.При какви обстоятелства би трябвало да гори повече масло ? Защото петък и вчера я карах 150-160 и маслото е паднало със максимум 100 грама. Маслото е калпаво и много бързо му се прецаква качеството или ?
-
ЕЕЕЕ ои аз искам такъв rogue kit. Между другото тия халогени се чупят много лесно.Моя е издънен единия и не работи. Нагряват се и ако има сняг или нещо плисне върху стъклото се чупят,
-
Аз съм за в неделя.В събота съм на сватба 20:00 вечерта ?
-
Той беше да Аз го питах със закъснение след като я видях на тръгване
-
навигациите на Акорд,ЦРв и Сивик еднакви ли са ?
-
Ще го видя като имам време. Един приятел се занимава с такива работи.Ще прегледаме водачите,но аз съм сигурен,че имам проблем по окачването.Кормилен накрайник и още нещо.
-
Да отидох в радиала до 10ти блок на ТУ и взех 1 гума. Доста яко съм я цапардосал.За нищо не ставаше...
-
Няма много добри отзиви за точно тия.За това и се чудя дали да е там или да си ида горе до студентски.
-
Колеги, спуках си гумната в един ръб тук до работа.Някаква идея къде най-близо в Младост 1 има сервиз за лепене на гуми ? В обедната мисля да я свалям и да ходя да я лепя.
-
- Много ясно, че ще я опъна. -Като дойдох на работа, тя беше легнала на масата чисто гола. -Какво очакваше да направя? - Аутопсия бе, Иване! Аутопсия!
-
Той на Кондьо ще е публика
-
Пък и гуруту на ЦРВ Слави-ЦРВ може да иде да я погледне
-
Може и двете Много мръсен ли беше дросела? И какъв е този специален препарат ?
-
Махаш акомулатора минуса на акомулатора.СЛед това палиш и оставяш на празен ход 5 мин.Без да даваш газ и тн. Трябва да се обучи.
-
Аз съм с накладки TRW и дискове BRC.Джантите са ми леш от спирачния прах.Прекалено меки са,но колата си спира добре.
-
Свали си ръководството и виж какви трябва да стойностите на сондата.След това я измери и ако е дала фира.Търси друга.
-
Е има го и тва Ама иначе 50 поста как се правят
-
Тази не е 2005-6,но изглежда читава и е на колега от форума http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=97916
