Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Drone

    Подагра

    Значи познавам 3-4 души с подагра.Като на единия не му личи,а другия е вече с деформации от пиене.Деформациите се изразяват в подути крайници. Та или спираш пиенето и си живееш нормално, или си прецакваш тялото и живееш в агония.
  2. Защото Мошче няма време за губене и трябва да се действа, да се съберат средствата колкото се може по-бързо.
  3. Тва ми е ясно Но ми се струва доста странно да съм я ръчкал на 4500 през повечето време и да не е мръднало много.
  4. На кой е видинския сивик 5та с кръпка на веждата до макдоналдс и шел на цариградско от страната на мегапарка?
  5. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=93137 Виж тази тема.За акорд е но фрв са със същия дизелов двигател. Там е описано как се прави тест на съединителя
  6. Имам следния странен проблем А може и да не е проблем. Промих двигателя преди 3-4 месеца.И почна да погорва масло. 3-4 литра на 10к. Въпроса ми е следния.При какви обстоятелства би трябвало да гори повече масло ? Защото петък и вчера я карах 150-160 и маслото е паднало със максимум 100 грама. Маслото е калпаво и много бързо му се прецаква качеството или ?
  7. ЕЕЕЕ ои аз искам такъв rogue kit. Между другото тия халогени се чупят много лесно.Моя е издънен единия и не работи. Нагряват се и ако има сняг или нещо плисне върху стъклото се чупят,
  8. Аз съм за в неделя.В събота съм на сватба 20:00 вечерта ?
  9. Той беше да Аз го питах със закъснение след като я видях на тръгване
  10. Ще го видя като имам време. Един приятел се занимава с такива работи.Ще прегледаме водачите,но аз съм сигурен,че имам проблем по окачването.Кормилен накрайник и още нещо.
  11. Да отидох в радиала до 10ти блок на ТУ и взех 1 гума. Доста яко съм я цапардосал.За нищо не ставаше...
  12. Няма много добри отзиви за точно тия.За това и се чудя дали да е там или да си ида горе до студентски.
  13. Колеги, спуках си гумната в един ръб тук до работа.Някаква идея къде най-близо в Младост 1 има сервиз за лепене на гуми ? В обедната мисля да я свалям и да ходя да я лепя.
  14. - Много ясно, че ще я опъна. -Като дойдох на работа, тя беше легнала на масата чисто гола. -Какво очакваше да направя? - Аутопсия бе, Иване! Аутопсия!
  15. Той на Кондьо ще е публика
  16. Пък и гуруту на ЦРВ Слави-ЦРВ може да иде да я погледне
  17. Може и двете Много мръсен ли беше дросела? И какъв е този специален препарат ?
  18. Махаш акомулатора минуса на акомулатора.СЛед това палиш и оставяш на празен ход 5 мин.Без да даваш газ и тн. Трябва да се обучи.
  19. Аз съм с накладки TRW и дискове BRC.Джантите са ми леш от спирачния прах.Прекалено меки са,но колата си спира добре.
  20. Свали си ръководството и виж какви трябва да стойностите на сондата.След това я измери и ако е дала фира.Търси друга.
  21. Е има го и тва Ама иначе 50 поста как се правят
  22. Тази не е 2005-6,но изглежда читава и е на колега от форума http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=97916
×
×
  • Създай нов...