-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Темата е почистена
-
Еми при мен е факт,че на високи обороти го гори.Ся по колко зависи с колко карам.Пробвах миналата седмица да карам със 110-120 и не го барна грам. Но няма сега да се занимавам с тая кочина,че идва лято и ми се ще да отида на море поне 2 пъти
-
Ами моите EBC накладки по спомен бяха към 40лв.Не знам от тях ли беше или от дисковете,но дисковете се изкривиха след 2000км.Сега съм с нови дискове EBC и накладки TRW(76лв).Почна пак да тресе единия диск и вече ми писна да се занимавам.Ще я карам така...
-
Ахаха 102 хиляди Моята е на 225 и волана й не е толкова изтъркан.
-
Да в неделя вечер в Йегерхоф. Спрете да питате.Като стане ясно ще ви се каже. Миналата година беше ебаси мрънкането,че няма да има среща на писта.А тия неща не стават от днеска за утре. Фена и Фриско могат да ви кажат колко труд бяха положили за Сапарева баня
-
Търси от морга.Би трябвало от английски акорд да става без проблем.
-
Сметни кви долни хорица има.Чудя се как преживяват...
-
Поздрави за един сив сивик 5та хеч с рязана броня.Вчера вечерта към 6 и нещо на светофара преди Фантастико в Дървеница.
-
Да ще ти я кажат причината.
-
Такам.След промивката за 2к на дълго със 140-150 долях 1литър.Та мисля да сменя и аз PCV и евентуално по-нататъка да сменя на 5/40 пълна синтетика да видя как ще е.Сега съм с 10/40 елф. Мислих си че ми тече гарнитурата пак,но то се оказа,че ми е заминал радиатора.Добре,че не съм успял да я прегрея,че тогава щеше кефа да е пълен.
-
Това за Тайп Р от къде пък го измисли ? Как сравняваш атмосферка с турбо дизел дори и без да е чипнат ??? И двете коли си има минуси и плюсове.Може би най-големия минус на сивика е твърдото окачване. като цяло Акорда е по-добре направен Има по-добра шумоизолация,по-добро окачване.
-
Другия вариант е да са свалили от някоя друга километраж.
-
Моя докато не умре няма да го махам.Сега емисиите са ми като на тойота приус Аа Недко това къде го пише? Като караш на газ по-бързо ли се прецаква?
-
А аз да попитам.На тия модели може ли да се връща километража ? Спомням си онази тема за сивика милионник,че собственика му беше сменил таблото,защото километража стига 999999 и няма как да се ресетне.
-
borko 30 и Japanese Fever излезнаха в заслужена почивка
-
http://www.civinfo.com/forum/wheels-tyres-suspension-brakes/18894-civic-suspension-ride-comfort-how-does-compare.html Това е темата.Мисля,че има и други,но не съм се ровил излишно.Видях в един сайт,че тия пружини понижават с 25мм отпред и отзад
-
Не само д16 и нагоре ще има В колко ще е срещата в неделя ? Ако е 17-18 ще е по-добре
-
Ее не може да очакваш чудеса от бензина.Пък и ако й даваш газ няма как да падне под 11 Бях чел за окачването,но сега се разрових по-подробно.Всички се оплакват,че било доста твърдо.Решението било понижаващи пружини на Eibach.Цената им е към 180лири.
-
Ей какъв хубав разход е постигнал @kokalbokal http://www.carspending.com/bg/vehicles/4208-honda-civic-i-cdti-executive Сега видях и още 1 чип,който е сложен преди месец. http://www.carspending.com/bg/vehicles/4429-honda-civic-2-2-ex-l
-
Ами общо взето си е тото.На място се разбира дали е тръгнал маховика.Повечето са сменяли само съединител с притискателната плоча,защото реално проблема е от нея.Но пък,ако не се смени и след това трябва да се купува нов, и пак да се сваля кутията, това си е набутвация.
-
Намерих един цитат,ако не е точен ще потърся още. Трябва да се разровя повече да видя,но има 3 вида 305,315 и уж подобрената версия 325. И ако приплъзва според някои така евентуално може да се реши проблема.
