Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Оригинална! Или от общите поръчки,или от Бултрако.
  2. Като гледам са правили и най-бързи лапове
  3. А кво е станало с шофьорската врата ?
  4. Аз съм се наканил да ходя да гледам та ще направя и снимки
  5. Странно какво пише на сайта на ебц за тези накладки.
  6. 41л.Тороидална в дупката за резервната гума.Вътре ми е и пожарогасителя,жилетката,крика,аптечката,2-3-4 шишета от масло,въже за дърпане и това е в общи линии едит:Има повече място от на горната снимка
  7. Може би нещо са подобрили в тия свт кутии за да почват да ги налагат така масово.
  8. В СБА Младост миналата година ми ги регулираха за 10лв. От дупките и от не знам какво още паднаха доста надолу та ще ходя пак да ги регулират.
  9. Drone

    F1

    Добра шега Тино
  10. Оказа се,че и моя картер е олят и гарнитурата се е втвърдила.Та беше свален и всичко след промивката е отишло в него.Утре ще я вземат от сервиза
  11. АМи май поръча вече Пепи.Аз си сложиш такива накладки,но пък дисковете ми се оказа,че са ментак и се криявят за 2ри път та ще ги фърлям.Поръчах си и за моята кола излиза 150лв 2та диска. Виж EBC Имат български сайт. Ето ги http://www.ebcbrakes.bg/catalog.php?type=diskove&make=HONDA&model=CR-V&engine=2.2+TD&from=2011 Само се чудя защо има 5 вида стандартни Най-добре пиши на Izanagi
  12. То тогава е кондофрей Ние май ще ходим да го гледаме даже Един колега е от Радомир та ще спим там сигурно
  13. Е КУРвета и той беше препариран
  14. Един съсед е бояджия.Халето му е в с.Труд зад Силозите.Аз скоро ще ходя да си боядисвам тасовете.
  15. Моя аспух е черен.Ще го снимам другата седмица и ще покажа как изглежда.
  16. Тъй като миналата година като взех колата,нямах мнго пари за гуми и взех втора ръка мишелин алпин а3 по 35лв бройката.Карах ги до пролета,сложих си старите,които се оказа,че бяха 12 годишни всесезонни галоши.Изхвърлих ги и си сложих пак зимните,средата на лятото.ноември взех чисто нови мишелинки а4 195/65/15 и точно тогава падна големия сняг Лятото мисля да си намеря някакви хубави 16ки и да си купя нови летни,че ми писна да сменям гуми на железните джанти...
  17. Сложи някаква добавка в маслото.Примерно на ликимоли.Моята я оставих днес,другата седмица щр е готова
  18. Поздрави за белия рекс с който бяхме на светофара на Сахаров и Малинов.Имаше табелки на форума
  19. Подбараха ли ви куките ?
  20. Няма да станат,защото ъгъла е различен.Като седнеш на пасажерското място виждаш ли през пасажерското огледало без да се наведеш напред ? Не. За това говоря. Така ще е и с пасажерското огледало от деснячка.
  21. Ъгъла им е друг и ще береш ядове.В модераторския чат в скайп я водихме тая дискусия преди време. Седни на пасажерското място и виж дали виждаш нещо
  22. Не е изобщо интересно Доста си дерат от тая морга.За това и нямам задна чистачка вече 1 година
×
×
  • Създай нов...