Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Отдолу,ако ги напръскаш няма ли да стане ?
  2. Добре де като си от дружба Юби-ко са ти буквално до вас.Славят се като един от добрите хонда сервизи.Ходи при тях или при Омбре.Какви са тия noname квартални сервизи И аз имах тропане,но отзад.Тампони на стаб. щанга.Сега Пак тампони,но на другата щанга която я има при HR-V напречната.
  3. Във D-series.org Има достатъчно инфо за каквито и да е турбо проекти Погледни там.Американците си правят ковани д16 за ежедневно каране
  4. В манюъла пишеше какви трябва да са й стойностите,ако не са такива сменяй.Разхода вдига ли се осезаемо като не работи сондата ?
  5. Добре е с тая скорост Моето кубче един път даде 13,5 със 150 и климатик.
  6. А реално,ако съм само с предно мога ли да си сложа каквато и да е д16 или не ?
  7. Реално ако е богата или бедна сместа пак светва чека.При мен светва като е бедна сместа и като ми бяха задънени филтрите. HR-V е с 2 сонди
  8. А тази и тя ли е фейслифт http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11418834440055125&slink=8xohsm или не
  9. Не ми се пуска нова тема за 1 въпрос та да питам.Гледам в някви обяви,че колите са фейслифтови пък нямат мигачи на огледалата и мултифункционален волан.Та наистина ли са фейслифт ? http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11404566756785894&slink=8xlfwx http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11423661988616330&slink=8xlfwx уж и 2те са фейслифт,по-новите ли имат мултифункционален волан и друго табло ?
  10. Ее то угодия за скоростите няма Моите пък са монго къси От какво беше чукането в крайна сметка ?
  11. Хахах сега жабата ще им се плези като ги минаваш
  12. Тия омаслители не правят нищо.Не си давайте парите за глупости ! С реглаж на 15-20000 няма да имаш проблеми с клапаните
  13. И при мен скърца на закопчалките на коланите.Пръсках ги,но не се оправи и сега,ако е по-опънат колана скърцат.
  14. Преквалифицирах се в Куолити ашурънс инженер
  15. От по-малката в по-голямата Що ме мързи толкова пак ?
  16. Е почна да се оливаш малко.Взимай читав екземпляр и карай
  17. Гумата трудно ще се деформира.Аз имах 12 годишни гуми,които само бяха дървени,но не и деформирани.Може би тия втулки бъркат работата,ако не са добре и о т там може да са вибрациите.
  18. Поздрави за един акорд купе мисля,че беше в студентски с табелка на форума.Мигнах му карайки зад него
  19. Офф и мен почнаха да ме подлудяват филтрите.В събота се надявам да намеря време да ми ги сменят в сервиза в който сложих ГИ-то.Чека почна да ми святка доста често Бедна смес и детонации.
  20. За Маслото пиши в Темата в другия раздел.И аз се колебая за следващата смяна дали да е 5/40. За промиването не знам почти нищо,но аз на моята не съм го правил за сега,че малко ме е страх да не се запуши нещо.Вътре е доста мръсно.Маслото не беше сменяно никола,само беше доливано.
  21. Бял,защото съм на газ. При вас никакъв ли няма ?
  22. Ами тоя тотал май не е много читав в България Пробвай да смениш марката на маслото.Аз се бях поуплашил,че и моята гори.Карах с едно тънко масло 5/30 да я промия,че вътре е градски кенеф...Сега за 8000км съм долял 1л и сега долях още малко,че беше на долната граница.Моята уж на реални километри е на 223000. Маслото с което съм е от общите поръчки.Сложих Motul Synergie 6100+
×
×
  • Създай нов...