Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Мерси Корите ги оправих,но има едно дрънчене отзад във вратата.Вие имали ли сте такова ? И евентуално как се оправя и знаете ли от какво е ? Днеска реших,че ще правя диагностика.Намерих буксата отдолу под радиото и сложих една тел.Давам на контакт и започна да мига абс-а.Така ли трябва да е или трябва да мига чека ? С мигането на абс-а намерих 2 грешки 54 и 61.
  2. Еми при мен пак тече масло от картера Утре ще му звънна на майстора да си запазя час за събота.Надявах се разхода на масло да намалев,а той си е същи та да не е и по-голям.
  3. Въртящ момент и хонда
  4. Смених предни дискове и накладки.Дисковете са EBC накладките TRW.За сега още ги разработвам.
  5. Няква идея как се свалят корите на гредите отпред ? Защото моите тракат много и ми се ще да подложа нещо под тях.
  6. Drone

    Photos

    Баси добрите снимки
  7. Аз пък си купих накладки EBC и ми изкривиха дисковете 2 пъти,а сега забелязах,че вече имат и ръб.Стандартните EBC накладки на мен ми се струват много твърди. Сега купих нови дискове EBC и накладки TRW.Слави CRV ми ги препоръча. Братовчед ми и той кара бмв-то си с накладки и дискове на TRW и няма проблеми.
  8. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=92203 Може би тази тема ще ти помогне.
  9. Не е неговия А на някакво момиче.
  10. Ми то и аз не знам много,но ще ходя с един колега от Радомир
  11. Аз ще ходя.8 не е ли малко ранко ?
  12. И понеже японците не са го измислили хубаво,гарнитурата на картера се спича след време и почва да пропуска.На мен за 300-400 км маслото ми е още прозрачно,а преди ставаше черно.
  13. Някой знае ли човек в София,който може да ми настрои ГИ-то.Не е романо,но не ми се отваря нова тема Компа е на GAS Italy,но трябва пак да го видя.Чека ми светва само като карам по изкачване на 5та със 110-120км/ч(по подбалканския преди клисура и Копривщица на мостовете ).Моя газаджия явно не иска да се занимава...Та ми трябва някаква алтернатива.
  14. Ясно,че не е станало от него,но да я пържи редовно в тва състояние на мен не ми се струва нормално.той не я кара в обикновен режим та да не я чисти.
  15. А възможно ли е последните модели и те да са без жило ? 2008 точно преди фейслифта ? Защото точно това зачудване го има. Вашите отзад с барабани ли са ? Нашата е с дискове.
  16. Баси като почнат така да мълтретират двигатели и ми става жал 1.4 не е бегачка така,че или си събери пари за нова кола, или осъзнай,че тая кола е да си джиткаш,а не да се правиш на рацер пред кОврите. Моя беше също мръсен,но беше промит и картера беше свален и изчистен.Гореше по 2 литра на 10к,но пък гарнитурата на картера беше сдала багажа и от там е излизало масло. Тва масло издържа 8к след това не става за нищо.А пък и с ръчкането още по-малко. Сравняват различни масла Тоя двигател е на 150к и е като нов,но маслото е сменяно на 3000км .
  17. От отбивката за Велинград до Пазарджик е участъка.След това асфалта е хубав.Не съм сигурен,но май другото ограничение е след отбивката за Пловдив,но до къде не знам.
  18. Drone

    F1

    Редбул са само заради парите в тоя спорт...Ся като не им отърва май ще си бия камшика и ще се махат Двигателя на хонда не знам дали е бил на 100% от началото на сезона
  19. Ако можеш вземи вин-а и провери коя година е.Нашата е 1.2 2008.Не знаех,че е с жило газта.
  20. Сезона на пампорово ще го закриват на 19ти.Цената на картата ще е 10лв.В момента е 39лв.Онзи ден пак натрупа 10см.
  21. И моята гореше толкова,но се оказа че гарнитурата на картера е станала твърда и от там си излизаше.
  22. Аз на него не съм карал Но пък направих 2 уникални дена на Пампорово.Единия валеше сняг нонстоп и имаше яко пудра.Другия бяха отъпкали пистите и беше уникално яко За догодина трябва да си взема ски,че ми писна да давам пари
×
×
  • Създай нов...