-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
В тая тема от английския форум точно това пише,че е с 14мм по-нисък.
-
А през колко време е гледано тва масло,че не си разбрал кога е станало толкова ниско нивото ?
-
Виж от някоя морга евентуално,но пак може да се счупи при свалянето.
-
Другия вариант е през общите поръчки Аз моето от там го взех. Чака се малко докато дойде,но се знае сис съгурност,че е качествено.
-
Чудя се как хотел Будапеща е спечелил Оскар за най-добра музика.
-
Тая музика разваля целия клип...
-
Баси цените искате 15 годишен кошник от друга марка струва към 3-4 хилки
-
Тино продава наливен MTF от 20л туби
-
Ми уж тая година ЦРВ-3 е много добре Даже се замислям следващата ми кола дали да не е такава,но пък много ги крадът
-
Тино май я беше сменял тая шайба няколко пъти.
-
В manual-a пише ли нещо за разход на масло ?
-
От хрв форума Слави моята гори по 2 литра на 10к Мотул Решил съм да я промия,защото много ме дразни вътре каква гняс има.Другото го знаеш Тука споменават за разход,но руския ми е много чужд.Някой да каже колко е точно
-
На тва дискче има вирус.Или поне на 10-15 места прочетох,че има, та внимавай
-
Ами аз мисля да ходя при едни от Субару форума.Ползва се Power Foam на Amsoil.Махат се свещите и се сипва в цилиндрите.След това на стартер без гориво и ток се врътва няколко пъти.Оставя се да постои и да се накисне добре за 1-2часа .След това тази процедура се повтаря няколко пъти.После се добавя LubeGard в маслото и се оставя двигателя да работи за 10-20 мин. След това се точи маслото и трябва да е готово.При моята предполагам,че ще трябва да се свали и картера,защото всичко ще отиде в него. едит:http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?t=14918 това е темата.
-
На хондите принципно това им е проблема.И моите са спекли май май Ще промивам другия месец като се пооправи времето
-
На колко хил км се сменят свещи 40? 60? Трябва да погледна моите
-
Мерси намерих го в един manual.
-
Да не отварям нова тема.Колко събира ръчна скоросна кутия на Джаз преди фейса от 2008. С 1.2 двигател ?
-
Ще се види по-нататъка.Предполагам,че и някой по-добър пилот ще се пробва
-
Взехме тая последната за 6800. ,2008, 1.2.Като за първа кола и за млад шофьор ще е добре
-
Ами ако и аз съм в София другия път искам кръгче в Мошомобила
-
Мхъм то и Господ беше българин едно време ама то беше преди 20 години едит:Щом сивиците си се струват скъпи виж другите модели кви пари са Cr-V,Hr-V,Fr-V и Акорд
-
Еми няма как да е като старата Но пък вътре е 1 път.Сега малко недомислено е това по средата за HDMI и зарядното за телефони...
