-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Питай Слави CR-V той може да погледне тая в Пловдив
-
Честото Нямам идея как на Инжекцион се слага обикновена газова уредба Но явно на тоя свят има сякви луди хора.Мотора си е екстра 1200кила е купето.На сивик е същото.Това,че ти се струва слабо може да се дължи на обикновената газова Разхода е такъв да.При 140-150км въздушното съпротивление е доста по-голямо от при 90-110 км/ч Също при тия километри моята ядва масло.На някой ако му ядва да сподели И при 140 е много шумна.Само 1 път съм го правил тоя разход 13/100 от Бургас до Пловдив 150 с климатик понеже бързах
-
Тя е само с предно,ако говориш за HR-V то на Ники.
-
Нищо де колега.Моята уж я гледах и се оказа,че няма амортисьори
-
bongo Пиши на Миамото да ти провери с вин-а сервизната история.В една тема се водеше тоя спор що Бултрако не дават сервизна история на всеки
-
При тия цени на бензин в момента и ако караш малко километри на година, според мен не си заслужава. ето един калкулатор да сметнеш http://lpg.ccvarna.com/ грубо какво се получава
-
Нямам идея какви са им слабите места Не горят клапани,ако се регулира на 15-20000 километра. Моята като я взех нямаше амортисьори.Смених ги и 4те .След това съм сменял само 1 лагер на главината отпред,тампони на стаб. щанга,термостат,бубина и кабели за свещи. Сега ми предстои смяна на втулки отзад на напречната щанга. След смяната на амортисьорите вози доста твърдо
-
А цената що им е такава може само да гадаем АКо 1 от 3те е добре пак си е далавера
-
А аз да попитам горе-долу след колко хиляди километра се е получил тоя проблем ?
-
Регулирай........ не се помайвай! регулираха ги днеска.Имало отклонения,но ги оправили След 15к пак
-
Ще има ли днеска нещо ? Мисля да намина към 7.30
-
Ее ти ся ме вкара във филм Аз не съм ги регулирал от 25к км.
-
Има един колега продава къса база с 4х4.Виж в другия раздел.
-
Мош искам да ме повозиш
-
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=78423 Свали си ръководството от тук и намери схемата за чистачките
-
Дано да са добре http://news.plovdiv24.bg/534330.html
-
Какви са тия екзистенциални въпроси Знам на колко години съм,но не знам дали искам да ставам на повече Как се работи след дългата почивка ?
-
Вчера през нощта ме спира катаджия, отварям прозореца и като се навежда към мен, изкрясквам в лицето му:- Бау, бау!Той скача назад стреснат, а аз му показвам колана си и му казвам:- Не бой се бее. Вързан съм.....
-
Няма ли някви седалки от 2вратки с ломбална врътка,че имам малко проблеми с кръста?
-
Какво точно е свиренето ? Приглушено ли е ? Защото и аз имам нещо като свирене като дам пълен ляв или пълен десен на студена кола.
-
Само в Австрия е задължително да си със зимни гуми В Германия може и с летни
-
Да и аз я правих гимнастиката с термостата.Като сложихме ГИ-то не искаше да минава на газ.Трябваше да пътувам и сложих 1 картон,който покриваше половината радиатор.След това го смених и от тогава нямам никакви ядове. Сега се появи един проблем маншона на външното каре ми е пробит от пружинката отдолу под него.Ще трябва да се сменя,а е оригинален Проблема е от един сервиз в който ми смениха лагера на главината.
-
Амии първо виж дали след като ти ги полират положението ще е по-добре.Чак тогава,ако не е достатъчно си вземи night breaker. http://www.avitel-bg.com/osram-h1-night-breaker ето ги предишния модел не unlimited. 14 кинта бройката. Аз си мислех да си взимам такива,но не видях смисъл
