Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. не знам Когато тогава,важното е сестра ми да купи зимните гуми А Кара ли ви се на сняг ?
  2. А защо точно такъв размер искаш ? Защо не пробваш 195/65/15 Малко по-ниски са,но няма никакви проблеми.Аз карам с такива.От тях има най-голям избор.
  3. Тоя филм беше много зле
  4. Питай за всеки случай.На мен в Пловдив за един ми казаха 80лв и за тва ще го залепя,защото сега нямам пари
  5. Освен ако не си перфекционист не си губи времето.Щом е такава мъка...
  6. Ами трябва ми за Пловдив,колата е сега тук и ще я оставя така.Ще взема на баща ми фелицията edit:Еднакви са.Сега проверих в лингс хонда и по каталога излиза един и същи резервоар. Помислих,че от вчера помпата вече ми е дала фира,защото стоепе на сухо,но днес врътнах и се чуваше слабо.Отворих капачето и махнах буксата.Сега я лъжа и пали на газ
  7. Дали резервоара на 4 врато харви ще стане на друврато ?
  8. Днеска много хонди много нещо Поздрави за колегата с 5тата хеч с който карахме известно време по магистралта.В Пловдив поздрави за една мацка с уникален прелюд до панаира. Поздрави и за един пазарджишки прелюд,който беше зад мен на водната палата.
  9. За кога ти трябват ? Във Вторник ще се прибирам в Пловдив.
  10. Искам да са надеждни гумите.След това чак ще гледам колко % каучик има в тях и чак след това ще гледам колко са тихи.Тъй като сестра ми ще взима книжка и ще кара моята кола,иска гумите да са нови.
  11. Я кажете какви зимни гуми да взема.Цената не е от значение.Казаха ми мишелин или континентал.Ще се взимат началото на ноември
  12. Drone

    F1

    А какво мислите за двигателя на хонда,ще го бъде ли ?
  13. Трябва.То е като това за клапата за въздуха.Като го натиснеш свети.
  14. Поздрави за едно ЦРВ 3та генерация на светофара на Вегата към 11 часа.Зави към 4ти блок на ТУ.
  15. Мисля,че няма лампичка вътре.Таблото се вади лесно,в упътването пише.На щипки е и се вади като частта зад волана.
  16. Само веднъж,но бяха минали 2-3 часа откакто бях пил 1 литър бира. А що си мислите,че аз трия постове
  17. Никак.За следващите 3 месеца знам горе-долу какво ще стане,но до там.След това ще видим Ако знаеш някви похвати как се гледа в бъдещето и можеш да ми уредип яка мадама(да не е килфа!) ще споделиш ли
  18. Ех майна, кога ще се научите като цитирате да не пишете в самия цитат
  19. Епа екстра.Тоя двигател нямаше ли някакъв нисък разход ? Макар,че хрв-то ще си е тежичко.
  20. http://blog.caranddriver.com/2015-honda-hr-v-powertrain-details-revealed-for-europe-at-least/ Фабрична газ мнооо добре Само,че тоя 1.5 какъв ще е не се знае още 130 коня бива Само да не струва над 30 хилки,но щом ще се сглобява в турция си мисля,че няма да е чак толкова скъпа
×
×
  • Създай нов...