-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Аа как са вързани ? През ключа ?
-
не знам Когато тогава,важното е сестра ми да купи зимните гуми А Кара ли ви се на сняг ?
-
А защо точно такъв размер искаш ? Защо не пробваш 195/65/15 Малко по-ниски са,но няма никакви проблеми.Аз карам с такива.От тях има най-голям избор.
-
Питай за всеки случай.На мен в Пловдив за един ми казаха 80лв и за тва ще го залепя,защото сега нямам пари
-
Ами трябва ми за Пловдив,колата е сега тук и ще я оставя така.Ще взема на баща ми фелицията edit:Еднакви са.Сега проверих в лингс хонда и по каталога излиза един и същи резервоар. Помислих,че от вчера помпата вече ми е дала фира,защото стоепе на сухо,но днес врътнах и се чуваше слабо.Отворих капачето и махнах буксата.Сега я лъжа и пали на газ
-
Дали резервоара на 4 врато харви ще стане на друврато ?
-
Днеска много хонди много нещо Поздрави за колегата с 5тата хеч с който карахме известно време по магистралта.В Пловдив поздрави за една мацка с уникален прелюд до панаира. Поздрави и за един пазарджишки прелюд,който беше зад мен на водната палата.
-
За кога ти трябват ? Във Вторник ще се прибирам в Пловдив.
-
Искам да са надеждни гумите.След това чак ще гледам колко % каучик има в тях и чак след това ще гледам колко са тихи.Тъй като сестра ми ще взима книжка и ще кара моята кола,иска гумите да са нови.
-
Я кажете какви зимни гуми да взема.Цената не е от значение.Казаха ми мишелин или континентал.Ще се взимат началото на ноември
-
А какво мислите за двигателя на хонда,ще го бъде ли ?
-
Поздрави за едно ЦРВ 3та генерация на светофара на Вегата към 11 часа.Зави към 4ти блок на ТУ.
-
Да А защо гласува ?
-
Само веднъж,но бяха минали 2-3 часа откакто бях пил 1 литър бира. А що си мислите,че аз трия постове
-
Никак.За следващите 3 месеца знам горе-долу какво ще стане,но до там.След това ще видим Ако знаеш някви похвати как се гледа в бъдещето и можеш да ми уредип яка мадама(да не е килфа!) ще споделиш ли
-
Що какво си прибарал ?
-
Ех майна, кога ще се научите като цитирате да не пишете в самия цитат
-
Епа екстра.Тоя двигател нямаше ли някакъв нисък разход ? Макар,че хрв-то ще си е тежичко.
-
http://blog.caranddriver.com/2015-honda-hr-v-powertrain-details-revealed-for-europe-at-least/ Фабрична газ мнооо добре Само,че тоя 1.5 какъв ще е не се знае още 130 коня бива Само да не струва над 30 хилки,но щом ще се сглобява в турция си мисля,че няма да е чак толкова скъпа
