Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. ГАДЕН Data Protector се казва.Общо взето могат да се правят различни бекъпи.Имаме доста клиенти и сега имам един случай с Нато
  2. Искаш да ме черпиш ли Как изглежда перфектната жена
  3. От месец и малко съм съпорт в HP на доста гаден продукт
  4. - Как се нарича жена с плоски цици? - Бюстабанлийка..
  5. Аз карах с 5w30 и не го бараше пак,но след това му свърши ресурса и го барна за 1 седмица към литър Сега съм с 10/40 ии го бара само като карам със 150.Скоро ще го сменям с Motul да видим тогава как ще е
  6. Аз съм виждал шкода 105л да тегли каравана от Пловдив до Морето
  7. Happiness is not in the mere possession of money,it lies in the joy of achievement, in the thrill of creative effort. –Franklin Roosevelt
  8. Ferrini нови не са ли по 300лв ? Драгойчо абе има си читави хидравлики за по 100лв едната
  9. Всеки петък България е голям земеделски празник - всички се правят на мотики.
  10. Ам аз се бях заблял на проектора до 6 часа в The Physician
  11. Пиене на ракия и ядене на салата Чудя се догодина дали да не си туря турбо на Харвито има ли смисъл ?
  12. Има да и на повечето са им взети чистачките вече или им искат 40лв,което на мен за едно пикливо рамо с несменяема чистачка ми се вижда много.За тва си и карам без задна чистачка.Май при фейслифта вече може да се сменя чистачката или се бъркам ?
  13. И при мен беше така,но след това парчето замина на някъде и сега съм като такси с дупка в гърнето
  14. Е да има цяла тема,но проблема имаше щастлив край и колегата сега си перка с акорда
  15. Това май го питаха вече,но ще отговоря пак Съпорт в HP Харесва ли ви дъжда навън
  16. Не " Работя" като луд надявам се 8,9,10 да ида на едно моренце да си попека г*за Абе що пишем само 5-6 човека в тая тема
  17. Ми и аз скоро имах подобен резонанс.Завирах се отдолу мислейки си че може да е катализатора,но най-накрая се оказа,че е преходното гърне.Скоро след това се проби напълно и сега имам дупка на въпросното гърне,но не мисля да го сменям на този етап.
  18. Моето последните пъти пали на врътването на ключа
  19. На дизела единственото нещо,което ме дразни адски много е че като затапиш ДПФ-а и става зад теб чернилка...Пуши и смърди на умряло от километри.Докато газчицата само ще ти ръждясат гърнетата П.П. И аз се заглеждам по акордеони,но след 3-4 години ще я сменям моята
  20. Немски рап! Каласааа https://www.youtube.com/watch?v=Gx5QoofZA0M
  21. Има и още едно нещо.Колкото и да изглеждат хубави дизелите не се знае с колко им е врътнат километража Навсякъде в Европа се кара.
  22. Drone

    Видео

    Другия брат Higgins си би рекорда Субару пак
  23. Не е вярно Моята си върти добре.И пали на по-малко от четвърт Врътвам ключа и пали почти веднага.
  24. Ейй аз май пак ще я изпусна Пък не съм и с хондата
  25. Поздрави за колегите със старозагорския аеродек по подбалканския Ако са от форума де
×
×
  • Създай нов...