-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
За летни.Зимни имам едни мишелин аплин.
-
Другия месец реших,че ще взимам гуми.Чудя се обаче дали да взимам 2 или 4.Мисля да сложа предните отзад и да си купя 2 нови предни.И сега идва питанката За тоя кучи размер 195/70/15 кои са най-читавите или над кои имате впечатление ? edit: Ся разгледах някви и май ще взема 4 195/65/15 и ще ми излезнат с 40-50 лв по скъпи от 2 195/70/15 Но пак остава въпроса за марката
-
Не знам дали може да се ползва,но знам,че нямат пари за бомби и за това има вече 3та или 4та градушка
-
Защото другите са с много сложен двигател Пък и моята след като й смених сите амортисьори е желязна Още една чуденка по друг казус.Живее мома в общежитие и е сама в стая.Има пари да си плати нета,но отива при момченцата съседи и им иска паса за вифи-то В продължение на месеци тя ползва нет,но не плаща,а в същото време ходи всяка седмица в Бедрум.Та това нормално ли е?
-
Б и Г Чудя се за една ситуация.Пеят 2 момичета на центъра и са сложили кутия за да им пускат пари.Спират да пеят и вадят S4ки.Според вас това нормално ли е ?
-
Поздрави за Жоро хондата(ако се бъркам сори) До автокъщата на Г.М.Димитров.Беше си надул народната музика
-
Еми щото много ме мързи Кво мислите за индииците и всякви други тъмни хора.Расист ли си ?
-
Майните са гадни и тва е...Признавам,че движението е по-гадно от в София в пъти.Тука се спира на пешеходни пътеки,хората те пускат.А овцете в Пловдив дори и таймери имат на светофарите и пак не тръгват като хората...Редовен номер 1ва,2ра и вече ще минавам на 3та,а другите още се ослушват.
-
Явно на Борис е било по-зле и от на центъра... Моята има минимални щети,но май тука не е валяло така
-
Има интелигентен комп Нагажда се според начина ти на каране.Покарай малко като рацер и пак ще е като преди или почти
-
Нов капак и толкоз Ще ти излезне по-евтино от изчукване и боя.
-
Някой цъка ли фифа и иска ли да направим едно мулти през gameranger ?
-
И на мен ми се стори,че ми свирна мислех да ти мигам ама се отказах в последствие
-
Там ли ще сте утре Ще взема да намира В 20 часа беше нали или в 19 ?
-
Нова клетва към мъж: Всяка да ти дава, ама да ти не става...
-
Ем аз не знам що не се правят такива работи редовно В един форум друг веднъж годишно,ако се съберем ще е много
-
Поздрави за колегата с англичанката,който ме изпревари на магистралата до Пазарджик
-
Аеродека има дълги скорости и не е квадратен
-
Ми всяка неделя зареждам догоре газовата и карам към 300км отиване-връщане София-Пловдив 10/100 със 130-140 на моменти.
-
Попитали радио Ереван: - Кой е най-добрият астронавт на света? Без да се замислят от радиото отговорили: - Сандра Бълок! Тя е единственият оцелял след сблъсъка на сувалка с отломки и успяла да хване на стоп до Земята руски и китайски спътник.
-
Еми другата седмица като ми дадат едни парици ще ти пиша
-
Щото не е толкоз беден Да има беднихора,но те не се оплакват по цял ден,а си бачкат,защото от това им зависи живота А защо като е беден българина отива на море и фърля едни безумни пари ? Ся по магистралата беше ад.Не знак как изведнъж сички почнаха да се изнасят към морето...
-
А тоя леген що още не се е продал ? http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11397568759443993&slink=6wbv5f
-
е тая мацка кърти,товари и извозва
