Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Грубо.Сега при тия температури е почти веднага.Зимата до светофара на симеоновско си обръщаше
  2. На мен ми дава 10 смесено със градско в София.В понеделник я настъпвах здраво Пловдив-София не паднах под 140,но бързах. Също гледай да има поне за 20лв бензин,защото бензиновата помпа работи постоянно.На мен ми обръща на 35 градуса и горе-долу минава на газ след 1-2 километра
  3. Чудя се какви са предавателните числа на HR-V? И еднакви ли са за 2та двигателя ?
  4. Поздрав за една турбо хонда до Парадайс днес към обяд
  5. някъде май имаше още една тема,но с тия нови под-форуми може и да не я намериш.Беше обяснено от до какво се прави.Ако караш на газ не виждам за какво може да ти е катализатор
  6. Ами и аз имам проблеми с кръста от едно течение и гледам да стоя по-изправен.Да не съм висок колкото вас,но пак ми е горе-долу удобно Другия месец ще пробвам на едни 800км да видя как е(Търново-Варна и обратно)
  7. Ми донякъде вярвам в късмета,но не разчитам само на него,че става лошо накрая .А съдбата сам си я кове човек В колко е откриването на световното ?
  8. Има карти за България.Слагаш диск и инсталираш.http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=65105 ето я темата вътре търси как се инсталира точно.
  9. Как успя да изровиш тема на 2 години за да си изпукаш мнението ???? Има един подфорум за спамене там нещата стават по-бързо
  10. Кабриолет.С мотора ще се свариш жив в тия кожени доспехи Нещо позамря темата,а ?
  11. Харвито може и на 3та,ако си на много голям зор Или просто обръщам на бензин и на 4та
  12. Поздрави за колегата с черния сивик 5та.Карах зад него от зоологическата до Лукойла на Г.М. Димитров.
  13. "Благодарим на всички български кифли,че ни цитират!!!" - Хорхе Букай и Паулу Коелю
  14. Е Слави споко аз имам само 2 прозореца големи прави Задния не мисля да го затъмнявам,че и така нищо не виждам
  15. Ми и аз оня ден ходих и му сипахме 100 грама.Но не сме мерили температурата,защото навън беше доста хладно.Има едно стакълце на което може да се гледа как е нивото,ако има много балончета значи е за допълване.Това ми каза техника
  16. Drone

    Видео

    На къде отива тоя свят....
  17. Ми кото има.Тия дни закусвам мюсли Купил съм си една кутия 600грама от била(тяхна марка) и да реклама им правя,защото мюслито е добро.Днес реших,че ще си варя макарони вв микровълновата Употребявате ли упойващи вещества
  18. Аз дори не знам от коя страна се залепва тва фолио Отвътре ли е ?
  19. Ако стане ще затъмниш ли и моите
  20. Да до магазина Хм продължавам да се чудя кви гуми да си купя 195/65/15 или 195/70/15 от първите има доста по-голям избор.
  21. Не съм ги гледам,не искам и да знам Как пиете кафето си,ако пиете.С много захар и сметана или черно без захар?
×
×
  • Създай нов...