Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Ъгх тая колко я мразяя...С тия позьорските изпълнения и 20 кофи грим направо ми се драйфа като я видя
  2. КО?Не! Моята я мия рядко. Добре че видях темата,че щях да се отплесна с това променено време Съмнява ме.Тино работи в някакъв магазин за електронни цигари направо от там можеш да си вземеш през седмицата
  3. Тия легени ако не бяха толкова пари наистина си заслужават Ама пък са си чиста лимузина Харвито за път не е много добро,защото след към 120-130 е доста шумно.Предполагам,че при цр-в тва го няма.Не че не може да се изолира за 100тина лева ама пак си е играчка
  4. Сега карах харвито и на връщане почна да ми скърца педала на съединителя.Наведох се да погледна и видях,че има леко текнало Това нормално ли е ? Течността е сменяна преди 5-6к км.Ремонтен комплект има ли ? За сега ще карам така,ако течността намалее ще го мисля,че немам пари ПАК...
  5. http://www.youtube.com/watch?v=QQXIdubcpBo Няма спирачки
  6. Между другото имаше там скоро една 5та хеч много издокарана,черна на завоя до Мтел.С ямболска регистрация.Даже единия път видях,че колегата е вътре,но не се престраших да му кажа здрасти
  7. Честито Яко са намазали волана за по мазно въртене с една ръка И аз моя го мазах тия днис тия гъбките от кауфланд за табло много добре му се отразява
  8. Четири приятелки, седят на кафе и едната пита келнера: -Извинете, каква е паролата за Wi-Fi ? Келнера : daviebekelnera -Поотделно, или ?!? -Не ! Всички заедно.....
  9. Аз съм виждал да минава чат пат покрай хотел вега.Нищо особено.Луд на шарено се радва и с тоя матов капак ич не ме кефи мен
  10. Дам и на мен скоро ми звъняха...Номера е че ние с баща ми сме на симпатия,която вече я няма,но те продължават да ни карат да си сменяме договора Явно за тях тоя план не е изгоден и за това и го махнаха
  11. Поздрави за майната със зеления прелюд пред клуб 33 в студентски Видях стикерчето на клуба отпред лепнато на бронята
  12. Отиваш в Офиса в който си платил и им вдигаш мега скандала Винага така се оправят нещата.Доят пари както си искат тия мърши...
  13. Е то друг бял прелюд там няма Поздрави и на теб.
  14. http://www.autoevolution.com/engine/honda-civic-sedan-us-2008-18-lpg.html Това ?
  15. Брех чак сега я видях тая тема Много бях надъхан да си взема рамче някакво,но все не оставаха пари и това лято пак Иначе имам един очукан спринт леопард с който направих един преход от х.Здравец през Бяла Черква с един приятел,но само толкоз Евентуално това лято възнамерявам да си взема downhill колелце,че се чудя каква магария да върша
  16. Ремък,ролка и помпа на мен ми струваха 160лв.Само гледай да няма ръжда колата Двигателите са им железни иначе Факт моя е каран 195к само с доливане без смяна на масло
  17. Поздрави за колегата с 4та ген сивик на светофара на бул.Руски в Пловдив
  18. Това е защото за HR-V в Пловдив нямаше и ми сложиха универсални Иначе ги гледах в ус са по 8$ можеш евентуално,ако не бързаш с общите поръчки да си вземеш едни.Играчката по смяната е голяма Общо взето цялостно сервизиране се прави
  19. През али експрес се пазарува с пейпал.Аз си поръчах от там един кабел за матрица за лаптоп;Дойде за около месец и нещо
  20. Да от това е знам Става когато има малко газ и съответно тя е мръсна и в бутилката има някви гадости
  21. След последните няколко зареждания сметнах,че ми гори около 10 на 100 газ смесено каране(40% градско в София в задръстванията и 60% със140 на магистралата).Но при по-менте газ ми светва чека и се осират оборотите Вчера по подбалканския на завоите пак светна и трябваше да спирам...
  22. Това последното е прахоуловителя.Той ти се е скъсал предполагам. едит:Лагери в България също няма,но моите си бяха в перфектно състояние.Автоджамбазите ги бяха отваряли за да замажат проблема с амортисьорите и им бяха нахакали много грес...
×
×
  • Създай нов...