Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Не още,но има време Айран със сол или без ?
  2. Докторът към програмистка: - Бременна сте! Тя: - Не може ли да дадем Undo? Той: - Не! Записано е на хард диска!
  3. Не ама съм пил мента смесена с каменица fresh Какво мислиш за веганите ? Обаче ся ако някой я познае ще си такова мишка ушото
  4. Мхъм с новите амортисьори направо ги прескача сами дупките
  5. Да хубава е но е тъпа на винкел Бях постнал снимка по-горе в темата Искате ли още снимки?
  6. Много рядко като нямам интернет,а тва се случва почти никога Ходите ли на фитнес,ако да заслужава ли си
  7. Ехее те гаснат за 3 секунди максимум !
  8. Тц моята не е стокова Има газ и й е сменено окачването Отдавна не беше валяло нали ? пс: PaRADOx тва изказване ме разби
  9. Поздрави на колегата с 5та генерация със старозагорска регистрация до метро в тракия
  10. Оправих си крушката на страничния мигача.Някой беше решил да изкриви скобата,която го държи и нямаше вадене.Та трябваше да сваля подкалника и след това да я напъна
  11. HondaExplorer Златен си Вече знам какво ще купувам за харвито.Щом отчита и на газ си е екстра А иначе Жоро Хондата не може ли да го настрои ? Все пак от него си го купил ?
  12. Ами тъй като не съм много по олд ску; метъл работи(разбирайте металика,ози,ACDC и всякви такива подобни) бих казал,че Ivo Henzi е доста добър Свири в Eulvetie,но има и един собствен проект,който се казва Forest of Fog Плакнете ли очите в това топло време,когато покрай вас мине млада девойка с къса поличка ?
  13. Ми ако добавят плъгин за чат на началната страница може и да спрем Старопрамен или Шуменско ?
  14. Бухала е може би най-добрия в Пловдив. http://www.tuning.bg/forums/index.php?/topic/54481-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2/
  15. Преживяванията 100-те хиляди ще си отлетят бързо бързо,а преживяванията ще си останат за цял живот (хахах егаси размисъла рано сутрин ) Според вас неморално ли е да се крият записи от улични камери за да се оневини човек блъснал дете ?
  16. Кви пари ти излезна затъмняването на прозорците,че мисля и аз скоро да ги затъмнявам
  17. Поздрави за колегата със синия хеч до гробищата в Пловдив
  18. Еми както мечо Пух е казал колкото повече толкова повече Има ли лекарство срещу мързела
  19. Ее най-после Верно е като нова Честито и много безаварийни километри Чакане му беше майката и излезна хубавицата
  20. Винаги има с кво да ги затапиш Кажи им,че ние чакаме по-хубаво време.А не дъжд И няма да затъваме като тях
  21. И пак ще припадат edit:Прост човек и силен вятър нищо ги не спира
×
×
  • Създай нов...