-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Иванчо се прибира от училище. И баща му вика: - Иванчо иди в на сестра си стаята и ми донеси чехлите. Той влиза в стаята на сестра си и кво да види -две красиви момичета.... Иванчо им вика: - А пък тате каза да ви е*а и двете. Сестра му потресена възкликнала: - Иванчо как може така да говориш на приятелките ми..? А той остроумно и казъл: - Искаш ли да питаме тате ? Тя се съгласила... Иванчо отваря вратата и вика: - Татеее едната ли ? - И двете бе простак
-
https://www.youtube.com/watch?v=t7gmbQ8KxM4 Пича си би собствения рекорд от 2011 Много върви тва пусто субару
-
Задушавам се в тоя офис вече
-
Стига с тия ремонти вече уе Сменях си сам тампоните на задните амортисьори Физически труд или работа в Офис ?
-
Мм да ама ръцете са ми вгъзъ ии няма къде Обичаш ли люто И колко точно
-
Тва рено твое ли е ? Да не живееш в 3ти блок на ТУ случайно
-
И аз го имам същия проблем,но си карам така.Мислех си,че ми е текнала помпата,но не е
-
Ми ся тъкмо се прибрах от едно запиване с Колегите от ТУ Импровизирана абсолвентска с избрани хора Колко често се напивате подобаващо
-
Като прекалят с фреона със сигурност няма да духа по-студено.ще се тормози компресора и ще има по-голямо налягане нищо повече.
-
Да трябва Май на 30к се прави.На мен ми направиха проверка на клапаните като сменях ремъка преди 2 месеца.И бяха перфектни.
-
Стига с тва лято,че става все по-топло А ся почнах и работа и май ще тряа си взимам неплатена за да ходя някъде Салата от марула с риба тон или салата айсберг със синьо сиринье
-
Поздрави за лъскавата пловдивска 5та сивик,която беше паркирана вчера до 3ти жилищен блок на ту в София
-
Ми аз скоро сменях амортисьори и тампони,но при мен са отделно от пружините и се свалят супер лесно.Тампони в косер(от там взех амортисьорите) нямаше.Колегата Слави CR-V ми намери от някъде.Мисля,че бяха някакви универсални kayaba правени в Индия Имаше повече шайби отколкото на мен ми трябваха.Ако искаш му пиши лс и го питай.Трябва му номер на рама май
-
Аз мисля да ходя на Еко-то на България в Сряда Какво мислите за домашните хлебопекарни? п.п.Хънтър какъв комплимент бе човек К*рвата си е к*рва.Все ще иска да бара големия портфейл
-
Леле тия Ментел са пълни боклуци...Ясно е че Iphone5 има доста проблеми тук в България.Един познат се оплакваше,че няма 3G към глобул и си сменяше телефона всеки месец Успех и дано се наредят нещата. п.п.Винаги има андроид,ако с Iphone на стане
-
Прогаз сервиз в София сигурно работят с такива ГИ.
-
Да В София водата си е екстра,защото е от планината,но в Пловдив е подпочвена и е пълен г*з. Изнервяте ли се докато шофирате и пред вас има някой заблян шофЕр ? п.п.Съседката се оказа гювендия Нищо ново във Студентски град
-
CNG,Лукоил или има една Ivoni преди Калофер Където е най-тънко.Навсякъде в Пловдив в момента газта е 1.05 А в София е 1.17. Трябва ли да се прокара някакъв закой при който цената на горивата навсякъде да са едни и същи ?
-
Не щото не е много красива моята.На следващата може да се замисля Да не идва потоп-а пак ? Цялата държава се наводни.
-
Имаше скоро някакви статии в които се споменава,че гърците глобявали,ако нямаш големия талон в колата.Така ли е наистина ?
