-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Ам според сервизната книжка.Течността се източва по следния начин:Вадиш мъркуча,който връща течността в казанчето,слагаш го в бутилка,палиш колата и въртиш докато не остане нищо в казанчето.След това сипваш и почваш да въртиш крайно ляво-крайно дясно докато се обезвъздуши.Може да се разпени течността в казанчето,но след това се оправя
-
Поздрави на едно CR-V в Челопеч вчера към 6-7 часа.В последния момент видях табелките на форума и нямаше как да ти светна
-
Как защо ? Щото не е хонда
-
Ами аз на моята си имам фабрични.Може би на фейслифта не са слагали отзад колони
-
А за хидравликите по 100лв има едни с радиална помпа QUAD.Продават ги Велос във Варна едит:Питайте Aleksandyr колко му е спирачни път с 203мм.
-
За предните,най-лесният вариант е вадиш и мериш За отзад незнам,защото аз имам и не съм ги пипал
-
Здравей разгледай http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=91285 в нея беше описано туй-онуй за говорителите.
-
Кулера с турбото играе кючеци на бърнаут бокса
-
Най-недостъпната и високоморална жена е тази, която знае, че не си е избръснала краката.
-
Ботевъ Хапвате ли често морски дарове,различни от риба
-
А какви са ти късите светлини?Защото аз сложих китайски диодчета за по 50стинки и H1-то го стопи
-
Ами аз не правя,но баща ми вари преди 2-3 седмици ракия,а зимата направи чудно винце Как най-лесно мога да си сваля сланините от корема ?
-
Брей те по-евтини от нормално денсо Аз съм с нормално за 9лв бройката
-
http://owners.honda.com/vehicles/information/2005/CR-V/manuals Това май е за хамерикански,но мисля че ще ти свърши работа edit:Тц не става. тва са само общи приказки.
-
Колега,ако караш в задръстването няма как да ти дава по-малко.Ако караш с климатик никакъв шанс.Да 1.6 двигател е,но скоростите са мега къси и колата е като тухла четворка.Моята дава 10-11/100 извънградско с настъпване.Даде ми 13/100 със 150 постоянна скорост. Смени свещите,ако е същия разхода ще имаш едни резервни
-
Разликата между Дот 4 и дот 5.1 и дот намсикой е точката на кипене на течността.
-
Има машинки.И аз на моята си мислих,че няма централно,но се оказа,че бушона не е в ред.В упътването има даже как да си тестваш машинките на вратите доколкото помня.
-
Не,но имах хамстер и рибки Сандвич с луканка,кашкавал и домат звучи ли като добра закуска
-
Абе ко стана със свещите ? Тръгна ли
-
Това за усещането е така.За това искам и да събера кинти и да си взема едно DH колело само за кеф Да си пускам Сопот,Боровец,Пампорово и тепетата в Пловдив
-
За гилокрама не знам ама съм 72-75 кг Що пък точно кофа от кфц ?
-
И ейндълки няма даже Трябва самоделки да се правят
