Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Ам според сервизната книжка.Течността се източва по следния начин:Вадиш мъркуча,който връща течността в казанчето,слагаш го в бутилка,палиш колата и въртиш докато не остане нищо в казанчето.След това сипваш и почваш да въртиш крайно ляво-крайно дясно докато се обезвъздуши.Може да се разпени течността в казанчето,но след това се оправя
  2. Поздрави на едно CR-V в Челопеч вчера към 6-7 часа.В последния момент видях табелките на форума и нямаше как да ти светна
  3. Drone

    Видео

    Потекоха ми лигите НЕРЕАЛНА
  4. Колега като си си взел 1л,защото това е най-малката разфасовка,ВМесто да доливаш защо не я смени цялата ? Аз си купих течност,защото моята не е сменяна откакто е произведена колата.Сега с 1 пръстче се върти волана
  5. Ами аз на моята си имам фабрични.Може би на фейслифта не са слагали отзад колони
  6. А за хидравликите по 100лв има едни с радиална помпа QUAD.Продават ги Велос във Варна едит:Питайте Aleksandyr колко му е спирачни път с 203мм.
  7. За предните,най-лесният вариант е вадиш и мериш За отзад незнам,защото аз имам и не съм ги пипал
  8. Здравей разгледай http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=91285 в нея беше описано туй-онуй за говорителите.
  9. Drone

    Видео

    Кулера с турбото играе кючеци на бърнаут бокса
  10. Най-недостъпната и високоморална жена е тази, която знае, че не си е избръснала краката.
  11. Ботевъ Хапвате ли често морски дарове,различни от риба
  12. А какви са ти късите светлини?Защото аз сложих китайски диодчета за по 50стинки и H1-то го стопи
  13. Ами аз не правя,но баща ми вари преди 2-3 седмици ракия,а зимата направи чудно винце Как най-лесно мога да си сваля сланините от корема ?
  14. Брей те по-евтини от нормално денсо Аз съм с нормално за 9лв бройката
  15. http://owners.honda.com/vehicles/information/2005/CR-V/manuals Това май е за хамерикански,но мисля че ще ти свърши работа edit:Тц не става. тва са само общи приказки.
  16. Колега,ако караш в задръстването няма как да ти дава по-малко.Ако караш с климатик никакъв шанс.Да 1.6 двигател е,но скоростите са мега къси и колата е като тухла четворка.Моята дава 10-11/100 извънградско с настъпване.Даде ми 13/100 със 150 постоянна скорост. Смени свещите,ако е същия разхода ще имаш едни резервни
  17. Разликата между Дот 4 и дот 5.1 и дот намсикой е точката на кипене на течността.
  18. Има машинки.И аз на моята си мислих,че няма централно,но се оказа,че бушона не е в ред.В упътването има даже как да си тестваш машинките на вратите доколкото помня.
  19. Не,но имах хамстер и рибки Сандвич с луканка,кашкавал и домат звучи ли като добра закуска
  20. Абе ко стана със свещите ? Тръгна ли
  21. Това за усещането е така.За това искам и да събера кинти и да си взема едно DH колело само за кеф Да си пускам Сопот,Боровец,Пампорово и тепетата в Пловдив
  22. За гилокрама не знам ама съм 72-75 кг Що пък точно кофа от кфц ?
  23. И ейндълки няма даже Трябва самоделки да се правят
×
×
  • Създай нов...