-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
На кой е сливенския хеч 5та паркиран пред 3ти блок в студентски ? Поздрави за колежката с прелюда, пуснах я вчера да мине пред мен в задръстването на бул.Витоша.
-
Апф щом няма офлюх няма да е бързо
-
Колко по-бързо офлюх и ко друго ?
-
Като свърши в града сипвам газ за 20лв и карам 150-180км.Ако Карам Пловдив-София или Калофер-София зареждам догоре и карам 320+- км За заплатата не знам ама тоя месец съм изкарал със 130лв Скромна работа Като си в добро настроение надуваш и си надуеш музика в колата пука ли ти как те гледат другите
-
Е тя не се ли обезвъздушава сама през разширителния съд ? Аз като взех колата и си сложих ГИ, термостата се оказа,че е заминал.И не минаваше на газ,Карах я 1 месец с картон пред радиатора поне да минава на газ и след това го смених
-
Е ние искаме да си клонираме сегашните ключове,че да може да имаме резервни.Ако го изгубя ко праим.Нов имобилайзър или ?
-
Не знам.Другия месец сигурно,но и в момента съм със зимни. Със сестра ми водим спор тя иска да ми купи чистонови зимни гуми,а аз искам да си купя 2ра ръка от Австрия.Кое е по-добре ? втората ръка са като нови
-
Ее начи не е много,аз си мислех нещо от рода на 120+
-
С правилната настройка спи града
-
И аз съм с един ключ и скоро мисля да си направя още 1,но проблема е че нямам червен ключ с който да обуча другия...Та не знам колко лв ще ме одерат за да клонират сегашния.
-
Поздрави за един акорд зад който карах преди около час по ул.сребърна за към Парадайс.
-
За предните вече зависи от бюджета и има изписано в другия раздел много. Не е трудно да се порови там В моята 3вратка пък се возят всеки път 4 човека Качвам различни хора от една група за пътуване
-
Може.Аз карам стакива зимни в момента.Ще ги сменям,че ги смених по средата на лятото.
-
Ами февруари беше от толкоз.Ся е малко скапано времето дайте от 15-16 часа примерно ?
-
Поздрав за Мармота с С-ката,която е паркирана до 12ти блок на ту Ще ги взимаш ли изпитите
-
Абе малко си е Видях вчера едно с багажник на покрива,евентуално това може да е някво решени за повече багаж.
-
Чак пък радване.Бих казал,че съм щастлив,че семейството за момента е добре и всички са живи и здрави Какви са тия екзистенциални въпроси ?
-
Звънни на Маркони
-
Само Honda MTF доказано е че другите не са същите
-
А скоростите елсно ли се сменят ? Защото аз след като смених маслото мога да си ги бутам с 1 пръстче.
-
Кой е колегата с шатъла и рекса на ремърке,който видях в събота до Калофер на баира със завоите ?
