-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Давай адреса в скайп и да ходя Че имам само 1 ключ и ако го затрия ще стане жална майка
-
А тоя данък над 100к.с. кой го плаща ? А турбото кой ще го прави след тва ? А газта ся като е 1 лв,а дизела 2.30 кое е по-добре ? Ти изкарвай,ако искаш и 10 бона.Колата е купена за тия пари край.А сега само за справка погледни цените на акорд 7 да видиш как за 12 годишни коли искат по 10-12 бона И след тва си задай въпроса що са по толкоз п.п. малко не съм прочел всичките мнения Половината сивици до 97-ма нямат еърбаг.
-
Слави 5/30 не е ли друг клас ? След нова година ще ида при колегата да го замерим.Хем да видя аджеба колко е зле спрямо ново.Имам в багажника туба 1л. edit: И моето беше запечатано с фолио.
-
Еми колега те тия работи се чустят от време на време...От моята излезнаха едни доста гадни работи.
-
На светофара: - Извинете, а при престрояване сексуалната ориентация ли не ви позволява да дадете сигнал? - Какво, извинете? - ДАВАЙ МИГАЧ, БЕ, ПЕ*ЕРAСТ!
-
Castrol Magnetic 10/40 от общите.
-
Я кажи от къде ги взе и колко жълтици,че моя единия е без стъкло и не свети та да си ги сменя
-
Мхъм моите бяха като нови като сменях ремъка,а тва беше преди двайсетина хиляди километра.И моя беше оригинален японски.Италяснките мърлячи нищо не сменят...Пълни олигофрени.
-
Сорка, сега видях. Лубричек се казва "машинката", мери най общо казано до каква степен се е замърсило маслото с влага; гориво; нагари ..... Хмм доста интересно.Само че няма кога да мина другата седмица Че съм на работа вече Пък го смених моето преди 3-4к км и искам да видя аджеба колко се е осрало
-
Или е важно задкормилното устройство
-
В аутодата не пише ли или в упътването ? И моята беше стегната чак се счупи камъка с който трябваше да се развие.
-
Аз имах нещо подобно.При скорост 110км/ч на лек наклон прекъсваше.Смених си кабелите за свещите и проблема го няма вече Твоите сменяни ли са ?
-
Кората ми скърца много гадно и ме дразни.Има ли някакво решение на тоя проблем?
-
Е той като отиде до СТ или до Пловдив ще му легне доста...
-
Значи може и да го е пренатегнал.Има ли прах и влага свири
-
Аз пък в диана отидох с сди карта и гумите бяха на промо по 108лв парчето.
-
Имало едно време, един много добър човек. С никого не се карал, на всеки услуги вършил, на мравката път правел да мине. Но хората са неблагодарни и бързо забравяли добрините на този човек... Веднъж той си вървял покрай реката и какво да види - човек се дави! Бързо скочил в бурната вода, хванал човека и го извадил на брега, положил го на тревата и ... го наебал. Удавникът отворил ококорени очи и продумал: - Човече, затова, че спаси живота ми с риск за своя собствен, ще съм ти вечно благодарен, но защо ма наеба накрая ?! Погледнал го добрият човек в очите и със сарказъм в гласа отговорил: - За да помниш, мамка ти, за да помниш, 'щото много забравяте!
-
"Вчера за първи път целунах Наташа Ростова по устните. Тя се смути, стисна си бедрата и ми счупи очилата!" Из дневника на Пиер Безухов
-
Подаръка за коледа,имения ми ден и рождения ми ден са 4 броя зимни гуми.От другите не знам какво ще получа А ти какво ще получиш за коледа ?
-
Аз съм out Няма да се прибирам за 20 и 21 в Пловдив
-
Сложих днес мишелин алпин а5 по 108 кинта гумата На първо чете на 2.3 возят като старите надути на 1.8 ако падне сняг ще ги тествам
-
На някои няма.Примерно в евроа обд2 16 пинови се въвежда след 2000 или 2002,ако колата е преди тва няма.И моята от 99та няма.
-
първата част от Пътя на кралете на Сандърсън.Зимната ваканция ще почвам втората част,която пак е от 2 книги и с твърди корици тежи над кило Ще го бъде ли снега ?
