-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Смени си браузъра Не ползвай това недоразумение IE...
-
Няма вариант,ако нямаш 16 пинова.И азз си бях взел такова тръгнах да търся буксата и се оказа,че на някои коли преди 2000г. няма такива букси
-
Супер Мерси за отговора
-
Отиди при колегата Myamoto.Той е във Варна и си разбира от работата.Колегата Atoma може да потвърди
-
То и аз чакам,но май няма да се вредим
-
И от асфалта на магистралата.На Новата част сигурно ще е тиха,но до Пазарджик надали
-
Ами ако не е запушен не виждам смисъл да го махаш.Ако си с 2 сонди ще трябва да ги лъжеш
-
Нямам идея някой знае ли колко мм са чистачките предниъе,че до сега бях с някви към 50мм,а видях,че в един онлайн магазин са 43мм и си купих такива,но ми се струват доста малки.
-
Ники честито И много безавариини километри.
-
Поздрави за един син сивик 5та спрян до Мтел-а в студентски сряда вечерта към 21часа. И поздрав пак за Факелчето пак на жълтите павета до президентството в понеделник към 10 сутринта
-
Аз на Dirt 3 с Logitech G27 Ко става ?
-
А ако има недостиг на фреон включва по-често.Моя го допълник април месец и пича ми каза,че стандартно всяка година трябва да се допълва.
-
Да гледал съм доста епизоди.Движението е подкрепено от Премиера,което е много добре Пиеш ли на работа,ако е разрешено
-
Да тези са алтернативите.Сега с тая евтина рубла ще е още по-добре
-
Виж тая тема http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=95895
-
Тази червената е на Мармота И скоро ще е с офлюх
-
Да Жоро каза,че не се правят вече.Ако имате обд2 може няква алтернатива с телефон Иначе,ако е само двупинова букса май в руския форум имаше нещо.
-
И аз от време на време пълня от SNG,но главно от Шел и Петрол зареждам.
-
Мхм задните врати на тия са им проблемни.Питай Atoma
-
Като гледам са и от Швейцария повечето,което май е плюс ?
-
Колега не е до успокоение,а до това,че прекъсваше и като беше студена играеха оборотите.
-
bongo това за маслото в скоростите да не е като маслото в рейката ? Не барай доде не хвърлиш я скорости,я рейка ? Не може течност на 10 години да има същите качества като чисто нова течност
-
Абе тоя клип е научна фантастика
-
Поздрави за пазарджишкия прелюд зад който карах от клуб 35 до джой стейшън Доста добър звук вадеше
