-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Според мен такива запои си заслужава да се правят по повече от 1 път в годината
-
По едно време като се напиехме с приятели почвахме да тролим някви кифли в Импулса.Голяма смях падаше Кво обядвате като сте на работа
-
Мхъм аеродинамика на тухла 4ка Моята й викам от време на време "паркетник"
-
Звънкаш на Бултрако и те ще ти кажат кода.
-
Тя беше толкова самотна ,че си бръснеше само единия крак за да има усещането ,че спи до мъж.
-
Мхъм има един колега дето е дал повече за сток 5та VTI.А колегата(извинявам се много не помня имена ) със стоковия сив рекс да каже неговия колко е струвал.И за колко би го продал сега Чисто теоретично Тънкия хумор е много трудно нещо ша знайш
-
Използвам,но се измириса И сега чакам да пуснат новите аромати Продава ги един пич от Пловдив и ароматизаторите се казват Revenge Doll.Имам един обесен политик на огледалото Що ме мързи толкова ?
-
- Как се нарича един бял в обкръжението на стотици негри? - Еминем? - Робовладелец.
-
Еми май тва ще се окаже Странното е че проблема се появи преди 1 седмица,а новите накладки сложих преди месец.
-
Мързи ме да отварям нова тема Та да питам тук.Карам си примерно със 100 няма никакво тресене,но барна ли спирачката почва да тресе яко отдясно.Та въпроса ми е в какво да търся проблема ? Гумите ги смених вчера и проблема остана.Крива джанта или диск ? Проблема се появи след каране по черен път та може да е джанта П.п. Ако е джанта къде изправят стоманени на поносими цени в София след 18 часа
-
Доста офтопик,но се чудех къде да пиша. Браво за идеята за камерите в линейките Познавам един санитар като обясняваше какво се случва направо не е за вярване...
-
Е тука няма ли ? Варненските морги май имаха по някой друг акорд,ако не виж в ebay и така. едит:добре ще е да си напишеш в профила каква ти е колата
-
Новото hr-v хич не е зле
-
продължавам с мадамите ама ще сложа спойлерче
-
Ми когато изчезне за жалост Лятото хардвате(муате ли пържоли) ли или го карате на салатки ?
-
Здравейте Благодаря колега ! И аз поздравявам всички наред... но хич не съм разбрал, че някой ме е видял...и още по- малко чул... Поздрави Ами аз бях пеша и отивах на работа
-
Или на колегата Izanagi и той имаше.
-
Честно казано,мразя да се мъча с неща от които си нямам и понятие.Та за това ще се откажа.Ако имаше начертани детаилите и трябваше да се сглоби само щеше да е друга бира За сексуалното желание на жените и аз си мислех,че не са като нас ама след като ми разказаха една историйка си промених мнението Като сте с приятелката/жената или приятеля/мъжа си на плажа,заглеждате ли се по мацките/пичовете ?
-
До преди 1 месец всеки ден.А даже един път като имах 5 изпита в един ден се чувствах разложен А това за съвършеството трябва да се каже на някои кифли За книгите.Дочетох преди една седница една поредица на Брандън Сандърсън "мъглороден" мисля,че се казваше Мързи ли ви да ходите на работа,защото аз работя от почти 1 месец и вече ме мързи жестоко.
-
Ами да защото иначе може и да не оцелееш,ако стане нещо...
-
Но и не вреди.Как ще се износват по различен начин ? Има калкулатори за размер на гуми и този си е в разумните граници.Цяла зима карах с по-малък размер гуми и нямаше никакъв проблем.
