Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Ми ти и да намериш фабрично затъмнени пак ще ти излезне по-евтино да ги затъмниш с фолио при някой.И аз се каня да го правя това,но чакам да почна работа
  2. Ми колата с големия двигател ще ми докара повече мацки и може някоя да е с по-големи възможности Абе що не мога да ударя прекъсвач
  3. Ми нямам никaква отзад.Честно казано повечето пъти гледам през страничните огледала,че това средното увеличава и не мога да преценя къде точно са колите Онзи ден си смених шангичката на предната лява чистачка,че имаше изронени зъби и закачаше отдолу на стъклото едит:Като изпадне някой лев затъмнявам джамовете и ще правя промивка на двигателя
  4. Ми сигурно щом има жълт код за гръмотевици Лошото е че вчера уж си мих колата ама тая замацах с една четка,че си такова таковата Имате ли смартфон ?
  5. Е дадада ти се оля вече Обаче забелязах,че почна да вози доста твърдо.Може главният проблем да са гумите Усещам всяка неравност по пътя най-дразнещи са тия цепките по асфалта
  6. Яка мацка по монокини Руси или черни?
  7. Ми аз се чудих монро или каяба и в крайна сметка сложих каяба.На пазара е пълно с ментета монро Не знам колко са за црв като цена,но за hrv на мен ми излезнаха 183лв на амортисьор за отпред и 118лв за отзад.Возията се промени корено.Сега остана да си сменя гумите и ще е екстра
  8. Преди да сменя кабелите за свещите 160 ама пълнеше на газ до 5000об. За повече в момента не искам да рискувам,че съм с едни гуми 12 годишни всесезонни,които скърцат повече от зимни...
  9. Поздрави за колегата с черния рекс на централна гара на светофара бяха зад него и му мигах Поздрави и за колегата с зелено-белия сивик до нон-стопа на Брилянтин
  10. Е хубаво а къде ти стоят нещата от дупката ? На мен аптечката,крика,ключа за гуми,триъгълника и жилетката са ми в тая дупка около бутилката.
  11. Тия калобрани да не са златни ? Излизаха по към 40-50 лв за отзад от ebay...Общо взето ти предпазват областта зад гумата от малки камъчета и кал.Да не се наранява боята.Аз обмислям скоро да сложа,че ми хвърля кал точно на капачката за газта и цялата е омазана http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-CR-V-Streetwize-Universal-Rubber-Mud-Flaps-Mud-Splash-Guards-New-/191105478798?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Cars+Year%3A2012%7CModel%3ACR-V&hash=item2c7ec6308e тия са универсални
  12. Аз да питам къф е филма с тия временните номера ? Гледам доста народ си щпори така
  13. От доста време не бях писал та смених задните амортисьори и тампоните.Онзи ден ми изгоря крушката на фара та с малко нагаждане сложих под 45 градуса Също ми дойдоха накладките от общата поръчка и като се оправи времето ще ги слагам.След това ще напиша дали си заслужават
  14. Не е надъхващ цитат,но е един от най-любимите ми Фридрих Ницше
  15. Ба ли го.Дано да вали малко,че да не стане жега Хубавото е че си взех частта за чистачката и ся няма да ми чука в края на стъклото Какво мислите за сегашните кандидат-студенти имат ли някакво бъдеще
  16. Ми нямам чаша наблизо та не знам Я кажете някакъв начин за справяне с мъката и депресията,че ся ме скъсаха на един изпит и няма да защитавам юли и може да ми го турят четвъртит
  17. Нормално е.И моя е мек и отделя горе За жалост с тия 2 помпи може само да се регулира хода на педала,а не кога отделя
  18. Гласувах,но кел файда .А да не говорим,че сегашният кабинет с нищо не е показал,че изобщо работи и функционира Харесва ли ви северното черноморие
  19. @Hunter донякъде си прав.Признавам аз хоро не мога да играя,но тва е защото винаги не съм искал да се науча Но пък в тия по-селските градове всички празници си ги празнуват както си трябва В Калофер всеки знае какво е по коледа
×
×
  • Създай нов...