Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Аз го скрих коментара,защото си беше чиста реклама,а за реклама се плаща Виж колко интересна стана темата
  2. http://news.plovdiv24.bg/602979.html Много е добър тоя
  3. Сложих зимните гуми и махнах тасовете,че бяха мега олющени, пък и с тия меки накладки целите са на Г*з. Проблема с придърпването и загубата на мощност се оказа,че май е от газта. Инжекторите не са сменяни и като е студена колата работи на 3 цилиндъра. По някое време се оправя. По коледа ще ида да ги оправят,че не се трае.
  4. Тия тенекиики си мисля,че са за топлообмен. Имат някакво специално покритие.
  5. Автомата е пълен рай в града. 1 месец карах на баща ми дъртия мерцедес, и след това на първото спиране с моята забравих да изключа от скорост Според мен тва е едно от най-добрите комбита евър Абе а тия коли как се представят зимата на Сняг ?
  6. Ако са магьосници може и да направят. В Банско днес като бях, беше 6 градуса.
  7. Аз я играех,но оня де форматирах лаптопа. Купих си cs:go от стийм за 5 евро
  8. Вече са във Франция от около 2-3 седмици. Това е от facebook страницата. И това е от преди час.
  9. А VSA-то пробва ли го кога святка, или не искаш да правиш такива експерименти.
  10. Поздрави за един сивик англичанка Икономик на светофара на Глакси трейд център. Колега колкото и да ми е умряло HR-V-то, пак имам 105 коня на Бензин А и скоростите ми са по-къси
  11. Или Дебни,ако изпадне читава глава за къси пари
  12. Поздрави на един колега с Акорд Тайп С, Каращ неправилно по релсите на Трамвая на бул Шипченски проход
  13. Поздрави на един кърджалийски тайп Р 7ма генерация, на завоите до джой стейшън. Колега,ако четеш тия завои не се секат така
  14. Поръчах през Тино. Мислех да ходя до някоя морга,но някак си не ми се рискува точно с тази част,че ако се прецака докато съм на път и завали, няма нищо да мога да видя.
  15. Не мисля,че ще въртят еднакво. Нямам идея колко процента точно могат да се предават на задните колела. След смяна на масло, за сега не го е барнала. Минал съм към 700+ км edit: Някаква идея от къде мога да си поръчам част номер 9 http://japancars.ru/index.php?route=catalog/honda&hmodtyp=20902,20903,20904,20905,20906,20907,20908,20909,20918,20919,20920,20921,20922,20923,20924,20925&nplgrp=3&cmodnamepc=HR-V&xcardr=3&dmodyr=1999&carea=KG&ctrsmtyp=5MT&xgrade=HR-V&nplblk=B__1400 Единия Вариант е да ходя до бултрако,но там като знам как режат главата от кръста...
  16. Малииии, подкован ли ще е ? Рано или късно стигаш до мурбо
  17. В Сопот ? Нямам идея. Я кажи как ги направи ? Моите халогени така или иначе са заминали... Стъкло не трябва нали ?
  18. http://www.hondafitjazz.com/manual/A00/HTML/M0/SAA2EM0J26220219291KDAT00.HTML Описано е какво трябва да се махне преди да се стигне до махането на конзолата.
  19. Подготовка за зимата: сменени всички филтри+ филтър купе, сменени масло и антифриз. За 40к км се раздрънкаха биалетките и кормилен накрайник външен.
  20. Един път видях, едно хрв с диодни светлини за мъгла, ползваше ги за дневни
  21. Добавен е допълнително. Ами бях питал Фена на лично горе-долу колко излиза ремонти и ми беше казал към 1000лв. Аз се чудя,ако ще я карам още 4-5 години дали има смисъл да я оправям моята. Гори към 3-5 литра на 10к
  22. Оказа се,че е от капачката, вътре е имало нагар и окиси, и един кабел на свещите е бил полу измъкнат... Лошото е че съм свикнал да паля и да я карам само, и от време на време да гледам масло и антифриз. Беше ми попресъхнал акомулатора... Ще трябва да ида до Малодст 1 в СБА или някъде в района на Младост 1А да ми настроят Фаровете,че за 2 години се разместиха. Единия мърдал от врътките,а другия не иска Още съм с летните гуми аз.
×
×
  • Създай нов...