-
Мнения
2976 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
12
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от Drone
-
Аз го скрих коментара,защото си беше чиста реклама,а за реклама се плаща Виж колко интересна стана темата
-
http://news.plovdiv24.bg/602979.html Много е добър тоя
-
Сложих зимните гуми и махнах тасовете,че бяха мега олющени, пък и с тия меки накладки целите са на Г*з. Проблема с придърпването и загубата на мощност се оказа,че май е от газта. Инжекторите не са сменяни и като е студена колата работи на 3 цилиндъра. По някое време се оправя. По коледа ще ида да ги оправят,че не се трае.
-
Тия тенекиики си мисля,че са за топлообмен. Имат някакво специално покритие.
-
Автомата е пълен рай в града. 1 месец карах на баща ми дъртия мерцедес, и след това на първото спиране с моята забравих да изключа от скорост Според мен тва е едно от най-добрите комбита евър Абе а тия коли как се представят зимата на Сняг ?
-
Ако са магьосници може и да направят. В Банско днес като бях, беше 6 градуса.
-
Аз я играех,но оня де форматирах лаптопа. Купих си cs:go от стийм за 5 евро
-
100 паунда с доставката пак са 300+ лв
-
Вече са във Франция от около 2-3 седмици. Това е от facebook страницата. И това е от преди час.
-
А VSA-то пробва ли го кога святка, или не искаш да правиш такива експерименти.
-
Поздрави за един сивик англичанка Икономик на светофара на Глакси трейд център. Колега колкото и да ми е умряло HR-V-то, пак имам 105 коня на Бензин А и скоростите ми са по-къси
-
Или Дебни,ако изпадне читава глава за къси пари
-
Поздрави на един колега с Акорд Тайп С, Каращ неправилно по релсите на Трамвая на бул Шипченски проход
-
Поздрави на един кърджалийски тайп Р 7ма генерация, на завоите до джой стейшън. Колега,ако четеш тия завои не се секат така
-
Поръчах през Тино. Мислех да ходя до някоя морга,но някак си не ми се рискува точно с тази част,че ако се прецака докато съм на път и завали, няма нищо да мога да видя.
-
Не мисля,че ще въртят еднакво. Нямам идея колко процента точно могат да се предават на задните колела. След смяна на масло, за сега не го е барнала. Минал съм към 700+ км edit: Някаква идея от къде мога да си поръчам част номер 9 http://japancars.ru/index.php?route=catalog/honda&hmodtyp=20902,20903,20904,20905,20906,20907,20908,20909,20918,20919,20920,20921,20922,20923,20924,20925&nplgrp=3&cmodnamepc=HR-V&xcardr=3&dmodyr=1999&carea=KG&ctrsmtyp=5MT&xgrade=HR-V&nplblk=B__1400 Единия Вариант е да ходя до бултрако,но там като знам как режат главата от кръста...
-
Малииии, подкован ли ще е ? Рано или късно стигаш до мурбо
-
В Сопот ? Нямам идея. Я кажи как ги направи ? Моите халогени така или иначе са заминали... Стъкло не трябва нали ?
-
http://www.hondafitjazz.com/manual/A00/HTML/M0/SAA2EM0J26220219291KDAT00.HTML Описано е какво трябва да се махне преди да се стигне до махането на конзолата.
-
Мисля,че е 1литър.
-
Подготовка за зимата: сменени всички филтри+ филтър купе, сменени масло и антифриз. За 40к км се раздрънкаха биалетките и кормилен накрайник външен.
-
Един път видях, едно хрв с диодни светлини за мъгла, ползваше ги за дневни
-
Добавен е допълнително. Ами бях питал Фена на лично горе-долу колко излиза ремонти и ми беше казал към 1000лв. Аз се чудя,ако ще я карам още 4-5 години дали има смисъл да я оправям моята. Гори към 3-5 литра на 10к
-
Оказа се,че е от капачката, вътре е имало нагар и окиси, и един кабел на свещите е бил полу измъкнат... Лошото е че съм свикнал да паля и да я карам само, и от време на време да гледам масло и антифриз. Беше ми попресъхнал акомулатора... Ще трябва да ида до Малодст 1 в СБА или някъде в района на Младост 1А да ми настроят Фаровете,че за 2 години се разместиха. Единия мърдал от врътките,а другия не иска Още съм с летните гуми аз.
