Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Denso TT ? Аз съм с такива в момента. Май станаха на 20 иляди километра. Разлика не мога да усетя съществена. Гори едно и също http://densott.com/ за това ли става въпрос ?
  2. Преки впечатления от KYB. На 40000км са и за сега нямам никакви проблеми. Да кажем,че съм ги потормозил по селски макадамови пътища и големите софийски ями. Преди да ги сменя колата по завоите се люшкаше доста силно Аз за всеки случай смених и ударните тампони. Моите си бяха ок,но така го реших. Моите излезнах по спомен 174лв на амортисьор. Задните с отстъпка от косер бяха по 105лв като там трябваше задължително да се сменят тампоните,които бяха 40лв.
  3. Свещи, кабели, капачка, палец ? Тия работи проверили ли сте ги ?
  4. Позачистих малко темата Тампоните спряха да скърцат. На колко хиляди километра трябва да се сменят пистовите ремъци. Моите са на 40к. Онзи ден минавах по една улица без канализация и си перках на 3та през лковките. По едно време ремъка на генератора почна да присвирва доста. за 2 години съм навъртял 46000 км. Кога успях не знам Сега правя по 100-150 на седмица,защото ходя с колата на работа. MetalHead. Прочетох си темата и на доста места съм обяснявал как със 140-150 гори масло Пък и в едно руско клипче за хрв обясняваха,че има конструктивен недостатък и гори по 130 грама на 1000км
  5. Скорости от shuttle,но надали ще пасват ? Те нали имат SL.
  6. http://www.hondahandsfree.com/ Заповядай. Ето ви всички команди на pdf http://hondakarma.com/threads/honda-hand-free-telephone-hft-user-guide.390/live?page=2
  7. и при мен има сълзене. В долния край на радиатора, където е пробката, и точно зад корпуса на термостата. Там сменях една скоба миналата година,че сълзеше,но сега от студовете пак почна. Също промих цялата система и сложих червен антифриз IGAT. Слави ми го препоръча
  8. аз открих сезона вчера на Боровец.
  9. И аз съм слагал картон на моята. Когато сложих ГИ нямаше от къде да купя термостат и да го сменя. 1 месц карах с картон без никакви проблеми. Единствения косур беше,че загрява доста по-бавно,а тогава беше -20
  10. Ами може да е в по-добро Аз нацелих куц италиански кон. С оригинално масло и ремък, без амортисьори и т.н. За скоростта си прав. Харвито не става за високи скорости.Даже по каталог го дават,че вдига 170 км/ч. Един път само съм карал продължително със 140-150. По магистралата, лятото с климатик. Даде разход 13.7 Бургас-София.
  11. Мм да тампоните на макферсона скърцат зверски. Също така имам теч на антифриз точно зад тялото на термостата от 1 маркуч. Скобата я смених миналата година Със сегашното масло ми е изгорила към 700 грама. Като на сегашното прибиране от Калофер по подбалканския я настъпвах на моменти със 160 и изгори към 1/2 литър. Имам съмнение за теч на масло от гарнитурата на капака,но така или иначе скоро ще трябва реглаж на клапани и ще я сменя и нея,че вече май няма да става.
  12. Поздрави за едно плевенско CR-V тая сутрин по Бул.Шипченски Проход до галакси трейд център.
  13. Седмичните от известно време не са много полулярни. Аз бях ходил на 2-3 преди 1 година може би и бяхме към 10 човека,
  14. Ще споделиш ли накрая колко е излезнало всичко Или е строго секретно ?
  15. Като дадеш на контакт много ясно,че ще тръгне да работи. А подсветка нямам идея дали изобщо има там. Те са някви лампи разположени около него. 3-4 броя.
  16. Не знам,но моето сгрява още преди да тръгна, т.е почва да се топи леда в долния край на стъклото. Даже минава и на газ. а датчика ми е на 30 градуса. До светофара на Метрото на Г.М. Димитров вече се усеща топлината. Радиатора ми е сменен април месец,а антифриза преди месец, това май си е доста от значение
  17. Един познат от Босна до тук му заминават 4 литра течност. Има пръскалки на Вектрата на фаровете и от там толкоз Аз май ще доливам спирт. Гледам да не пръскам сутрин,че се заледява стъклото пак. Пък в движение си става опасно.
  18. Аз се пренестих на друга екскурзия,която ще е март месец. Надявах се да покарам преди нова година,но няма грам сняг. Не знам защо хвърлят такива средства след като другата седмица го дават да става топло пак.
  19. Май е от тампоните на макферсон-а. Днеска долях 1/2 кило масло Изминал съм към 2500км(кога точно и аз не знам ) .Предишния път с друго масло пак 10/40 бях долял кило и половина.
  20. Вчера ходихме до Диана и взехме 4 континентала, просто нямаше мишелин и за това взехме тези.
  21. А какво масло се сипва в тоя омаслител ? И след това колата не почва ли да пуши ?
  22. Сега като застудя и като минавам през легнали полицаи се чува едно гадно скърцане като от гума. От какво може да е ?
×
×
  • Създай нов...